Dobré ráno

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Dobré ráno


Nepřihlášený uživatel

#26

2012-01-13 15:51

Řekněte o této petici svým známým, ať je zde co nejvíce podpisů...

Nepřihlášený uživatel

#27

2012-01-13 17:39

Na Novu se nedá ráno dívat.
JardaP

#28

2012-01-13 18:55

Smarja lidi, neblbnete. Delejte to jako ja. Vyhodte televizi, nedivejte se na ty kraviny. Co tam davaji je stejne jen nejapny pokus udrzet vas u obrazovek co nejlevnejsimi hovadinami pro masy, abyste se divali na reklamy. Vysilani reklam je pravym poslanim televize dneska. Dalsim, mene dulezitym, je dezinformace a manipulace verejnym minenim. A vy se na to koukate a jeste sepisujete petice.
Kacor

#29 Ostrava

2012-01-16 03:47

Vsechno co je nove je uplne na 3 veci,ceska tv jse tak .............erroorr........stop na ct1 bude Dobre rano zacne 5:59 a konec v 9:00

-Dva moje porady ktere jsou zmenene

-1 Dobre rano zruseno,nahrazeno Studiem 6
-2 Jan Kraus vzdy byl v patek okolo 21:30 nyni uz je delsi dobu na prime,kde se neda prehrad cely porat aby sel v celku,jen 1 host pak druhy no proste jsem nasrany na vsechny,kdyz si clovek na to zvikne a pak dup a je to jinak

acchh jo to cesko uz je na 3 veci at uz je konec sveta je to tu maras
Klara23

#30 Vraťte dobré ráno

2012-01-16 15:18

Dobrý den,
vraťte nám dobré ráno!!!!

Nepřihlášený uživatel

#31

2012-01-16 17:00

Je vlastně byl to jediný pořad, který jsem od 6 hod. sledovala a poslouchala poctivě. Nechápu jak někdo může zrušit pořad, který sledovalo spousta lidí, to už se nechtělo nikomu z vás stávat??

Nepřihlášený uživatel

#32

2012-01-17 16:27

Moc mi Dobré ráno na Čt chybí,na co se má člověk koukat?To lidi akorát odvede na konkurenční Novu,ale tam člověka nijak dobře nenaladí,jejich vysílání se mi nelíbí!Moc se přimlouvám za staré Dobré ráno,skvěle se s ním stávalo,dobře naladilo na celý den.Nechápu,proč Česká tv ruší úspěšné pořady a s příchodem nového ředitele zavádí nové,nesmyslné pořady-koho zajímá odpolední živé vysílání?Všichni normální lidé jsou v práci..Díky

Nepřihlášený uživatel

#33 Re: Přesně tak,tv si platíme a dávat na 2 programech stejný pořad je opravdu sprosté!

2012-01-17 16:29


Nepřihlášený uživatel

#34

2012-01-25 07:29

Nechci sledovat Snídani s Novou!

Nepřihlášený uživatel

#35

2012-01-30 18:11

Kodex ČT, čl. 1 Divák - občan na prvním místě! Proč se tím neřídíte? Když budeme chtít být informováni ihned po probuzení a před cestou do práce o politice a bojích v jejich řadách, o negativních opatřeních pro náš běžný život běžných občanů a vidět upjaté komentátory bez vlastních projevů, můžeme si přepnout na Váš program ČT24! To jste bez nápadů, že dáváte stejné programy souběžně na dvou kanálech? Nebudu platit poplatek za to, abych viděla to stejné. Navíc tím, že jste zrušili Dobré ráno si občané přepínají na konkurenční televizi (i za cenu méněhodnotných projevů jejich komentátorů) a snižujete si svoji sledovanost. Takže zpět: OBČAN NA PRVNÍM MÍSTĚ!


Nepřihlášený uživatel

#36

2012-02-08 23:23

Chápu, že je okruh lidí, které po ránu zajímá zpravodajství, proto se jistě dívají na ČT24. Dívali se na ní i v roce 2011. Dívají se jistě i teď. Je ale také určitě spousta diváků kteří sledovali v roce 2011 ČT1 Dobré ráno, já jsem jeden z nich. Zatím co ti 24hodiňáci mohou sledovat stejný program na dvou televizích najednou - na jedné čt24, na druhé čt1 a hledat 1 rozdíl (logo v rohu), u nás po chvilkovém nápadu - zvyknout si na nudné a šedé zpravodajství, pak i zoufalé přepnutí na Novu - to dopadlo tak, že nám ranní kulisu tvoří hudební kanál.

Nepřihlášený uživatel

#37

2012-02-22 15:33

puvodni dobre rano mi zvedalo naladu, ocenovala jsem moderatory, byli veseli a pusobili uprimne. Ted, kdyz zapnu rano ct 1 coz uz nedelam, vyskoci na me klasicke "hororove" zpravy, ktere me vubec nedelaji dobrou naladu.

Nepřihlášený uživatel

#38

2015-09-30 10:46

delate dobrou vec