Petice za přímou odpovědnost úředníků za své chyby


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-01-08 14:51

Mezi úředníky je třeba počítat i ministry!!
P.W.

#2 Re:

2012-01-09 11:04

Úředníkem je myšlen státní zaměstnanec.


Nepřihlášený uživatel

#3

2012-01-13 16:05

Kdyby platilo toto pravidlo,tak nás nedusí a neokrádá chemický Míra,mohl by třeba lepit obálky na své složenky......

#4

2012-02-10 14:14

A to i se zpětnou platností, aby se nestávalo jako nyní, že se řekne, že už v daném úřadě (ministerstvu) nepracuje!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-04-20 20:28

jistě chyba těch co to neudělaly již dávno , rovnost a spravedlnost všem

Nepřihlášený uživatel

#6 zákon o státní službě

2012-04-25 18:08

Souhlasím s názorem vyjádřeným v petici. Jen bych Vám chtěl sdělit, že tento problém je řešen v zánonu o státní službě, jehož schválení se už víc než 10 let odkládá - proč asi. Ale někde jsem četl,že Nečasova vláda má v plánu jeho předložení tuším někdy v druhé polovině tohoto roku. Zkuste si to někde dohledat, pokud máte zájem.

Nepřihlášený uživatel

#7 Vydělávejte 2% denně

2012-04-30 22:55

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://just-been-paid-czech.webnode.cz
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Pokud nechcete investovat sve penize, lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory.(nedoporucuju, je to zdlouhave) Jinak neni nutne nekoho shanet. Vydelava se i tak. Je to jen takovy bonus. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-05-01 09:23

jak je možný že tohle nebylo samozdřejmostí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-05-01 09:27

hm vzpomínám si že obálka a známka kolem 25 kč nějak tak a dopis uřední ze soc. zabez. s dětmi doma - že dostaneme o 10 navýšeno - málem mě doslova kleplo , přitom každé 3 měsíce tam chodíte a to chodilo všem jak jsem se ptala po 89 mě dorazilo , prvně to byla kuponovka nato taky nezapomenu FUJ

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-05-15 12:39

Bylo by vhodné petici zorganizovat podle zákona petičního a přinést ji na úřad vlády i s archy, které budou řádně podepsané. Věřím, že by lidé do toho šli. Musí být vidět světlo na konci toho hnusného tunelu ve kterém je mnoho marastu.
Milda

#11 Neodpovědní úřdníci za škody.

2012-05-15 12:47

Je úplně jedno která strana je momentálně u moci. Každá potřebuje na úřadech, počínaje ministerstvy své lidi, aby mohli prostřednictvím těchto lidí pomoci svým známým a příbuzným a nebo těm, kteří je dojdou požádat o nějakou službu. Je úplně jedno zda je u moci ODS TOP 09, či ČSSD. V každém období má tam děkterá strana své lidi. Minimálně na těch rozhodujících funkcích. No a ti podřízení se jim podvolí. Jednou jim musí pomoci a po druhé ti nadřízení jim ledacos zase přehlédnou. Pokud nebudou tvrdé tresty za porušování zákona, tak to bude takové jaké je to nyní. Podstivost je momentálně považována za slabost.