za sociální podporu pro rodiny pečující o postižené děti

janaj

#1

2012-01-23 20:55

Rodiny, které pobírali sociální příplatek se dostali do velmi těžké situace.Jsou to tisíce korun, o které rodiny přišli.Nemají možnost si přivydělat jelikož pečují o postižené děti. Vláda se k nim obrátila zády..
Pokud chceme něco změnit musíme dát o tom vědět.
Podepisuji a posílám dál
matka
Nepřihlášený uživatel

#2

2012-01-24 20:08

Proč musejí na bídu v naší republice doplácet nemocní a postižení lide? Nelíbí se mi takové ukrajování z krajíce chleba zrovna takovýmto lidem!!

MATES

#3

2012-01-25 20:41

Jsme také rodina s dvěmi postiženými dětmi a to co se ted stalo vinou vlády je neúnosné. Potrestala všechny postižené a jejich rodiny ale jsou spokojeni sami se sebou.

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-01-25 22:31

a je to tam :-D

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-01-26 00:37

Nesouhlasím s tím, že jsou rodiče trestáni za to, že neodložili své dítě do ústavu, ale rozhodli se o něj postarat a dat jim lásku. Je to hanba!!!

Nepřihlášený uživatel

#6

2012-01-26 08:35

Co napsat, ty co to vymysleli, jsou HOVADA, nic víc nic míň.

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-01-26 11:26

Ráda bych viděla kohokoli z vlády, jak by se staral o postižené dítě s takovým příjmem, jaký máme my, co se nás to opravdu týká. Kdyby se o tyto děti měl starat stát v ústavech, tak by je to stálo mnohokrát víc! Je mi z toho dost smutno.

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-01-27 13:08

je mi zle z teto vlady .Defenestrace to je řešení

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-01-30 01:39

Úroveň státu se posuzuje podle toho, jak se chová ke svým nejpotřebnějším ... u nás se šetří peníze na těch nejpotřebnějších ... na nejslabších, na dětech s postižením a na nemohoucích. Pro Drábka nejsme lidé, jen čísla, zajímalo by mě, jaké číslo jsem já se synem v Drábkových výkazech a jak si moc mnul ruce, když si spočítal, jaký balík to hodí, ale taky by mě zajímalo, jestli ho napadlo, že nám bere nejen důstojnost, ale i život .... Buzerace, živoření a tlačení do kouta, aby jsme byli tam, kde nás chtějí mít, zlomené a zadupané do země ... takhle se cítím já, opravdu zoufale. Kam až nás chtějí dostat? Máme se zastřelit, aby opravdu ušetřili????? Jenom srabáci a hajzli si vybírají ke svým útokům, ty nejslabší, tak jak to dělá celá tahle tzv. reforma, proti všem nejpotřebnějším. Já jen doufám, že Boží mlýny melou .... Ať si platí dluhy ti, co si z nich namastili kapsy a ti, kteří jim to v rámci špatných zákonů, arbitráží, lobingů a chtíče vlastního plného koryta umožnili a z nás ať nedělají chudáky.

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:Marie Křížková, Čes. Budějovice

2012-01-30 16:13


Nepřihlášený uživatel

#11

2012-01-30 16:32

Vím co znamená pro rodiče dítě se zdravotním postižením, protože jsem sama od útlého dětství tělesně postižená vyrůstající v domácím prostředí v péči rodičů. Všem rodičům pečujícím o dítě se zdravotním postižením patří hluboká poklona a pomoc. Místo toho tento nelidský přístup, který je těžko pochopitelný.

Nepřihlášený uživatel

#12

2012-01-31 12:48

:(

Nepřihlášený uživatel

#13

2012-01-31 13:37

Kde je postižené dítě, tam je postižená CELÁ rodina.Všichni členové rodiny se musejí vyrovnávat s postižením svého člena, a tady to vše začíná. Jít do kina, divadla, na nákup.....všude je potřeba se přizpůsobit,a né všude to jde. Díky bariérám, ochotě personálu, ale i ostatním lidem, kteří jsou "slepý". A na to co nám předvádí naše VLÁDA ???!!!! Zlaté padáky by stačily na spoustu těchto rodin, kde se táta musí pořádně ohánět, aby se mohlo něco koupit, a zároveň ještě být TÁTOU ale i MANŽELEM.
Eva

#14 Re:

2012-02-02 03:00

#9: -  

 Souhlasím, tady je řečeno vše.  Brát těm nejslabším, to je ubohost.

Přitom, kdyby jsme měli možnost prohlédnout si konta ve Švýcarských bankách těch, kteří nám tyto reformy připravili a schválili, asi bychom ty čísla neuměli ani přečíst.


Nepřihlášený uživatel

#15

2012-02-06 10:20

Chtela bych videt ty co rozhodli,takove rozhodnuti,zda by nasi situaci zvladli s nasimi prispevky!

Nepřihlášený uživatel

#16 odkaz na petici, která je již rozběhlá - připojte se a spojme se

2013-08-04 10:46