PETICE ZA ODVOLÁNÍ DUŠEVNĚ CHORÉHO MINISTRA


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-01-26 22:26

Martina marnatilka -Hňup jeden jak druhý...naše zem jde ke dnu , bučejí že máme málo a nakonec rozdávají cizákům a my jejich voliči si máme utahovat opasky....nikdo půjčit nechce,ale naše země se musí vytahovat....těm nahoře to je fuk z jejich kapes to není a v budoucnu to bude pro nás danajský dar....nás odrbávají a jiným dávají....pěkně vám děkujeme hlupáci.....


Nepřihlášený uživatel

#2

2012-01-27 16:43

Zavřít na klecové lůžko.......

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-01-27 18:45

Je neuvěřitelné,jak politika dokáže dostat na odpovědná místa neschopné lidi. To není pouze tento jedinec ale celé hejno kariéristických poletuch. Je totiž běžné že po skandálním působení na jednom ministerstvu,přejde takový jedinec na ministerstvo jiné. Výsledkem toho je obrovský dluh který tu nebyl ani po komunistickém štyřicetiletém potlachu. Nikdo není trestán,není ve vězení. Kocourek je názorný příklad "odborníka",když jsem sledoval jeho vystoupení kde obhajoval "odkloněné" miliony nabyl jsem dojmu že poslouchám sám sebe asi jako desetiletého když jsem doma vysvětloval dvojku z chování na vysvědčení. A zdaleka ne tak blbě jako ministr Kocourek. Přeji celé této podivně zbarvené trojkoale brzkou politickou smrt. Pokud se to dotkne fyzicky i nějakého jednotlivce,je mi to šuma fuk. Floyd,-ministr všeho,tak chytrý jako ti pod vedením svazáka Nečase jsem totiž také.
Clive

#4 Skupina co organizuje akce za změnu exekutorského zákona

2012-01-27 21:58

http://www.facebook.com/groups/258890107463993/

Skupina co organizuje akce za změnu exekutorského zákona

 


Nepřihlášený uživatel

#5

2012-01-27 23:31

Zločiny proti lidskosti platí všude a po hodně let od události.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-28 00:17



Nepřihlášený uživatel

#7

2012-01-28 00:18

jsem se podepsal, za ..zločiny" ale nefunguje to. St. Procházka


Nepřihlášený uživatel

#8 Jestli je to s tou peticí myšleno vážně

2012-01-28 01:04

a že jsem ji taky podepsal, měla by být napsána bez chyb, se správným slovosledem a slohově správně. I použité výrazy by měly odpovídat stylu úředního psaní. Pospíšila taky nenávidím, i proto bych chtěl, aby byl boj proti němu bezchybný.

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-01-28 14:22

Asi se nic tim nezměni.Všichni jsme jak jedno stádo oveček.Kam nás zaženou tam jen bučíme a nahoře maj z toho jen prdel

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-01-28 15:05

Odstraňme jak inkasní vymahačské agentury a zminimalizujme počet exekutorů plus omezení jejich pravomocí.Aby vám dotyčný nepovolil splátkový kalendář jen kvůli tomu že máte majetek a na tom se napakuje víc to je vrchol.Toto je státem posvěcená lichva a znám dva exekutory kterým by bylo třeba též zatnout tipec.Jeden je tu v republice velice známý a už by se sním mělo něco udělat.