Za osvobození Romana Smetany

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Za osvobození Romana Smetany


Anonymous

#1

2012-02-14 12:35

opravdu spravedlnost našich mocných!

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-02-15 13:16

Celé to pouze dokazuje ješitnost politiků. Kdyby dělali svou práci pořádně, lidé by sami vylepovali jejich plakáty!
Marian.

#3 Prosba.

2012-02-20 02:37

Dobrý den, prosím zřizovatele této petice o sloučení s prvotní peticí, byla by škoda každého človíčka který chce podpořit Romana. Děkuji moc za pochopení a případný přesun hlasů.

Link: http://www.petice24.com/idi_autobusu_oban_roman_smetana_je__nevinen

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-04-09 23:06

Dekuji Romanovi, ze vyjadril i za me nazor na politiky.

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-04-21 01:56

Tak si myslím, že ta tolik opěvovaná svoboda projevu nám začíná nějak pokulhávat. A myslím si, že nejsem sám, kdo si to myslí. To co se stalo v Olomouci je tak zřejmé, že je to až do nebe volající! Nenechme si ukrást svobodu projevu, v tomto státoprávním systému je to to jediné, co nám ještě zbylo!
Romane, držím palce!
S pozdravem M. Novák

Nepřihlášený uživatel

#6 Vydělávejte 2% denně

2012-04-21 15:27

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://just-been-paid-czech.webnode.cz
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Neni nutne investovat sve penize...lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory. Ale vubec neni nutne nekoho shanet. To je jen varianta pro nekoho, kdo by se bal investovat sve penize. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-04-27 10:01

toje k nepochopení já vidím že tu nic nemá cenu , musíme jít všichni do ulic a né čřekat až nás někdo svolá , tento se zviditelnil a my ho nebráníme , musíme všichni a na náměstích a denně , slyšíte že po práci , ale šly by nakonec poněvadž není dobře a kdekomu není dobře co vidí a slyší , já na tom byla taky tak , taky jsem dala takhle výpověd ,byl to muj osobní bojkot tomu jak to tu je že nic a samozd. pak ty ex. násl. ale to je souv. a jak začít ?