Petice pro zlepšení sociálního systému-doplňková k tištěné petici


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-03-16 17:06

Dobre myslene,jak pro matky na materske,
tak mnohocetne rodiny.
Nina

#2

2012-03-16 19:09

TOHLE MUSÍME ZVLÁDNOUT!!

Nepřihlášený uživatel

#3 #3

2012-03-16 21:16

To je tak šíleně spáchaná petice, že bych se vůbec nedivila, kdyby to úředník, kterýmu to přijde do ruky, vyhodil z okna... Četl si to vůbec pisatel po sobě? Takové množství chyb... Divím se, že to někdo podepisuje. Nehledě na ty plytké a nicneříkající fráze.
Gabča

#4 Re: #3

2012-03-16 21:25

#3: - #3 Když se neumíte ani podepsát pod svůj názor, tak tu petici raději nekomentujte :o)

 


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: #3

2012-03-16 21:27

#4: Gabča - Re: #3

Není moje povinnost se tu podepisovat...

Gabča
Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re: Re: #3

2012-03-16 21:30

#5: - Re: Re: #3 Není , ale když už chci něco komentovat, tak si stojím za svým názorem, a také se pod svůj názor podepíšu. Jinak jsou to jen kecy, kecy, ježek v peci. Kritizovat anonymně umí každej v.l

 


Nepřihlášený uživatel

#7 proboha

2012-03-16 21:31

Ta petice je nějaký vtip? Aspoň si po sobě opravte ty chyby a překlepy, proboha...

Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re: Re: #3

2012-03-16 21:31


Nepřihlášený uživatel

#9

2012-03-16 21:35

Gabčo, hlavně že jednička ti v žaludku neleží, co?

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-03-16 21:39

Doufám,že to k něčemu bude dobré!

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-03-16 23:25

dobrý večer,je konečně dobře,že se začíná něco dít.a snad bude líp.

Nepřihlášený uživatel

#12

2012-03-17 00:30

podepsáno,ale stejně pochybuji,že tohle všechno projde.dyť nám spíš berou kde můžou!a natož aby na něčem přidali
Kachnicka

#13 ...

2012-03-17 01:45

strasne se mi libi nazory a vmesovani lidi co se ani nedokazi podepsat !!

jestli jste podepsal/a dekujeme :) a na druhou stranku kdyz se vam taky nelibi system v jakem ziji nase rodiny proc vy sam/a jste se nezacal/a verejne projevovat nesouhlas s jednanim nasi vlady na tom aby se konecne neco zmenilo?Tuto petici zalozili maminky ktere uz maji dost "hovadskeho" jednani nejen s rodinami a myslim si ze toho by jsme si cenit.
Nikdo neni bez chyby a nikdo nezna dokonale zakony (jeste kdyz je ty nahore meni jak se jim to hodi)

ono se to hezky komentuje a keca ale hur dela

Nepřihlášený uživatel

#14 Re: ...

2012-03-17 10:02

#13: Kachnicka - ...

Moc moc děkujeme za podporu....samozřejmě nikoho nenutíme aby podepisoval,ale jestli se stane že se tato akce vyvede jakož tomu veřím a aspoň doufám...ale pak se k nam prosím nehlaste ty co jste mleli svou a dělali jste ze sebe chytráky

Týna

#15

2012-03-17 10:46

O práva rodin mi jde taky, taky njsem spokojená s tím, jak to v našem státě vypadá, ale něco takového vám podepisovat nebudu. Ty věty vypadají jako kdyby to psaly spíš samotné děti. Pod tímhle bych se styděla mít své jméno, to se na mě nezlobte

Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2012-03-17 18:44

#15: Týna -

Vy máte také chyby co jste napsala,tak nekritizujte!Ja se podepíšu jelikoš páni polityci by měli začít u sebe.Strhnout si odměny které jsou milionové.Což mi na Mateřské dovolene berem 7600,- a po nějaké době 3800,- jak s tím má vijít 3 člená rodina?


Nepřihlášený uživatel

#17

2012-03-17 23:30

Doufám, že se těm nahoře už trošku roužne... :-) Ikdyž jsem realista... :-(
Iva

#18 Re: Re:

2012-03-18 00:05

#16: - Re:

Chápete, že je rozdíl mezi překlepem na nezávazném fóru a školáckými chybami v úředním dokumentu? No chtěla bych vidět, jak by vás brali vážně se slovy "jelikoš" a "polityci" xD


Nepřihlášený uživatel

#19

2012-03-18 02:58

:)))) že to je vtip?
škopík

#20

2012-03-18 20:50

Já to nebudu raději komentovat...já normálně podnikám, střední podnikatel bez zaměstnanců. Neokrádám, nemám předraženo atp. Ale si nestěžuji a nemám vůbec žádnou motivaci jít něco měnit. Vůbec nevěřím vám všem, co tu píšete za nesmyslné petice. Asi se vám stýská po komunismu a přestaňte si brát ty půjčky a používejte mozky. Stále chcete výhody, vše zadarmo a ještě havaj.

Nepřihlášený uživatel

#21

2012-03-18 21:14

Mám dost nenažraných a líných a nechci dřít pro ně,ale pro svoje dítě !
Lumpíček

#22

2012-03-18 21:37

Rodina je základ státu a bohužel náš stát dělá vše proto, aby děti rodili jen nepřizpůsobiví občané. Bohužel ne každý může být podnikatel, kdyby to tak bylo tak jsme všichni v háji, protože kdo by pracoval v obchodech, kdo by uklízel atd. Všechna povolání jsou důležitá, ale bohužel některá se platí mizerně a to je pak problém a kolikrát ti lidé nemusí mít půjčky. Rýpalové zapomínají na jedno, že všechno se zdražuje, ale platy zůstávají stejné anebo se lehce snižují. Dále je dost nefér, když žena co má dvojčata a víc pobírá stejný rodičovský příspěvek jako žena co má jedno dítě. Ano petice není dokonalá, ale to by byla snad jedině kdyby ji napsal právník. Tak nezapomeňte, že to píší obyčejní lidé. Nikdo není dokonalý .. nezapomeňte na to!!!
Iva

#23 Re:

2012-03-18 22:37

#22: Lumpíček -

Lumpíčku, ono se ve skutečnosti dá přežít v ČR i s minimální mzdou, takže ty půjčky moc nechápu, jedině že by někdo hledal nadstandard.

 

Nemyslím si, že by k sepsání "dokonalé" petice byl potřeba právník, ale pokud si nevěřím, je takový problém si sehnat odborníka? Jak už jsem poznamenala výše, nikdo sice není dokonalý, ale se školáckými chybami vás nikdo nebude brát seriózně, protože jim ani nebude jasné, proč a co vlastně chcete.

 

Jo a jen nadávejte do rýpalů, zatím tu byla vznesena jen konstruktivní kritika. Víte, ono by stálo za to se zamyslet nad tím, jestli ti z druhé strany nemají v něčem pravdu než na ně plivat. To abyste se pak nedivili, že až to odešlete na nějaký úřad nebo kam, objeví se na internetu vaše petice s nějakým nelichotivým pojmenováním...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-03-19 00:27


Lumpíček

#25 Re: Re:

2012-03-19 00:53

#23: Iva - Re:

Abych Vás poopravil, já tu petici nesepisoval, jenom jsem se vyjádřil.

Když už apelujete na chyby, co kdybyste jim napsala, jaké přesně myslíte.

Ano také nechápu nesmyslné půjčky jako např., na dovolenou, vánoce, ale jsou jisté případy, kdy se jim asi člověk nevyhne, když pobírá jen minimální mzdy (odejde lednice atd.) Ti lidé mohou mít i spočítané, že to mohou splácet, ale co dělat když nečekaně přijde dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání….

No myslím, že když už někdo píše petici tak svým způsobem počítá s tím nejhorším, ale proč to nezkusit.