Hromadný odchod Romů-ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Hromadný odchod Romů-ČR

čechjakpoleno

#51 Už ať jste pryč

2012-05-09 16:34

Souhlasím a ještě vám i nějakou korunu přispěji jestli už konečně vypadnete z NAŠÍ země!
Tangua

#52 Re:

2012-05-09 22:02

#31: -  

 Chovat se k Romům "rovnocenně" je správné - tedy podle zásluh.

čechjakpoleno

#53 Re: Re:

2012-05-09 22:59

#39: - Re:

Už aby s VÁMÁ ta vláda mávala :-D Budu jim držet pěsti, ať VÁS domává až za české hranice :-D :-D :-D

uvidime

#54

2012-05-10 21:48

To by se nám Afrika pěkně poděkovala! Škoda nádherných zvířátek pro ražničí. Možná je volná Ohňová země a mohli by se zasloužit o zemědělství, protože bída každého zkrotí, aby dělal. To neplatí těm, kteří pracují a snaží se, alespoň nějak. Zvednou ten zadek, nečekají, co pracák. Tolik je nevyužité půdy, kde by šlo něco pěstovat, jen se zajímat. Takovým bych nějaké dávky přidal. Nevymlouvejte se jen na vzdělání. Musíte si dobrou pověst vybojovat jedině činy. A kdo chce okrádat, ale hlavně, bez ohledu barvy pleti, lhát si do své kapsy, nedržíme ho. Viz. výše.
Fraiser

#55 Neházejte flintu do žita

2012-05-11 17:58

Jelikož jsem s romskými dětmi dlouho dělal, můžu tvrdit že nejsou všichni stejní! Mnoho z nich má budoucnost a nadání, ale je třeba mít důstojné vzory, a to v rodičích. Chyba není v národu ale často ve výchově samotných rodičů. Proč velmi často romské dětí z dětských domovů nemají tyto problémy, jako ty které vyrustají v problemových rodinách. Velmi často jsem se při práci s dětmi setkal s agresivitou, která často pramenila z názorů rodičů a příbuzných. Budoucnost má každý, který o ni stojí a má oporu v rodině!
Zuzana Novotná Jandová
Brno

#56

2012-05-15 11:27

vykřik. a vykř. tak furt se musíme ovládat ten kdo to nezvl. je buřič a má potíže ale , co se zde začaly zaměst. i jiní a nás furt nechtěly tak je to šílený , já to taky v sobě nemám opustit děti a jít do jiné země za výdělkem , já si nepoř. rod. aby jsem byla jinde a viděla je 1x za rok , nemám kdo by je zaop. tak jak , čekal jsem až padnou kom. hurá stalo se tak - ano uvěřila jsem bláhově ale škoda mluvit nic se nezměnilo jen jo je to horší ale já necink. aby lidi byly jen na prachy a jen tohle je mělo zajímat , jen co jsme stály na kupon. už to bylo zlo - rozprodaný všecko továrny zrušeny a místa se nenacházela a event. rekv. - k smíchu furt prachy a začátek nikde konec hned , není pořádný vzdělání tak jaká pak pořádně plac. práce žé , nikdo nepomáhá , a ptáte se stejně to nikoho nezajímá , up má dáti práci a dozvíte se že máte držet a máte být ráda že stát pla. soc. a zdrav. o tak tohle je ta změna komunismu za další polit. sajrajt a obsrukce a zpoplatnování a co slušnost a jednání , musela jsem se podepsat než to tu padlo v 89 tak jsem padala na hubu a to co máme ted je flustrující a bolí to

Nepřihlášený uživatel

#57 Přeji šťastnou cestu.

2012-05-15 12:21

Mnoho štěstí a úspěchů v dalším životě. Nedoporučuji Francii, tam ty rasistické potvory vyžadují dodržování zákonů, například pro neFrancouze legální příjem/majetek. Hlavně si z toho zase neudělejte dovolenou jako v případě Anglie, kdy jste se po pár měsících vraceli pro sociální dávky zpětně. Jen je mi líto, že přicházíme o tak pracovité členy naší společnosti, kteří nás všechny mohli ještě mnohokrát multikulturně obohatit. Jak je mi líto, že si nebudu moci koupit novou peněženku, protože stará ještě slouží a nezmizela, že můžu i po setmění chodit po městě aniž bych byl skupinou slušných uvědomělých občanů uveden do bezvědomí. Taková škoda.
MAZAV

#58 Konecne rozumna petice..

2012-05-19 23:29

Konecne tady je rozumna petice, uz aby se to stalo a vsichni odesli :) to by bylo nejlepsi. Kolik bude potreba darovat na letenky bez moznosti navratu ???
Smart

#59 Re: Re: Re:

2012-05-23 22:57

#16: - Re: Re:

Koho budeme napadat..? Nikoho, stejně jako předtím...
Přeji šťastnou cestu a hodně štěstí kdekoli jinde, mí drazí :-)

Smart

#60 Re: Přeji šťastnou cestu.

2012-05-23 22:58

#57: - Přeji šťastnou cestu.

Moje slova, lépe bych to nenapsal :-)
Bravo!!!

sadlos

#61 Re:

2013-05-04 10:40

#1: -  

 Tak už i plastická chirurgie se zařadila do boje proti rasismu. Díky tomuto přístupu sice sklidila dost negativních reakcí, ale vzhledem k tomu, že se to týká nás všech, tak je kladných ohlasů mnohem více.


Nepřihlášený uživatel

#62

2013-08-09 13:37

Táhněte už do prdele vy černý vyžírkové a nezapomeňte si vzít sebou ty kriply co vás živili z daní pracujících vlastenců. Ať ty šmejdi viděj jak se s váma žije. Nechceme tu vás a ani ty vládní krysy. Tohle je země Česká a vlast Česká,nechceme a nebudeme tu tolerovat odpad kterej sem dotáhl z Indie.A kde jakou Židovskou zlodějskou kurvu včetně jejich přisluhovačům. Česká Republiko Vítězství Zdar!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2013-08-09 13:53

#5: -

my budeme jedině rádi když vypadnete :)


Nepřihlášený uživatel

#64 Re:

2013-08-09 13:57

#4: -

S cikány jsou problémy ve více zemích, ale v ČR a Slovensku to naprosto přerostlo únosné meze. To není rasismus, nezáleží na barvě kůže ale na chování. A opovaž se tvrdit že se chováte slušně a většina z váš pracuje, tomu ani ty něvěříš.


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re: Re:

2013-08-09 14:01

#16: - Re: Re:

Co to tu meleš o Hitlerovi? Nám nevadí vaše barva kůže, ale chování. Jdi radši podepsat tu petici a vypal prvním letem někam hodně daleko, na letenku z našich daní jistě máš. To už ti může být jedno co tu budeme dělat bez vás ne?


Nepřihlášený uživatel

#66 Re:

2013-08-09 17:41

#1: -

Tak táhněte !!!


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Konecne rozumna petice..

2013-08-10 11:49

#58: MAZAV - Konecne rozumna petice.. 

 klidně se na letenky pro ně složím

Já a Já

#68 táhněte

2013-09-15 22:29

No hurá konečně jste to pochopili že jste tady nežádoucí.Jen by mě zajímalo kam chcete odejít když vás nikde nechtějí :D.Všude už zjistili co jste za póvl a snaží se vás zbavit :D.Možná Grónsko vás přijme.Ale to je mi pak upřímě líto tamní fauny(lední medvědi a tučnňáci) a hlavně Inuitů kteří jsou jinak mírumilovný národ a neznají lež ani krádeže.Zbývá už jen měsíc.Zkuste udělat konečně positivního pro svět a kolonizujte ho.Budete slavní a o to vám přeci jde.
ariec

#69 cigoni

2013-09-17 17:56

jen jedte ,pokud to bude na stálo cesi se vám na cestu i složí.))))

Nepřihlášený uživatel

#70 Re:

2013-10-04 13:59

#22: -

Makám v německu pod agentůrou a je tam dost cikánů,fakt těžká práce! před dvouma měs.vzaly patnást čechů a vydrželi to jen tři z nich,ale přemejšlí že skončí.Náš německej mistr nám řekl:jak to ty češi myslí s tím že pořád říkaj zlatí český ručičky a sám si odpověděl:šajze tschechiše. ty cikáni tam dělaj dodnes a dva tam dělaj dokonce partáky.takže nejsou všichni nemakačenka,to je jenom českej výmysl!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#71 Re:

2013-10-04 14:05

#62: -

česká republika neexistuje debile retardovanej,kup si tepláky od vietnamců a alou za vandasem na poradu demente zamindrákovanej!

 

twin peaks

#72

2013-12-13 21:46

myslím že nezáleží na barvě pleti zmetek jako zmetek ať je bílej černej žlutej nebo fialovej .... problém je ve vládě,když si bílej žádný soc.dávky nedostaneš kdežto jako cikán ano a většinou bez problémů a hned,to je podle mého základní problém všeho a pak je tu druhá věc a to že bohužel většina cikánů žije jak prasata a nic nedělá .... jinak ten rom či romka co sem psal/a že v sobě máme pozůstatky od Hitlera za to by tě měla bolet hub protože to je nesmysl bez si zopakovat základy dějepisu prosím a neříkej že jsou češi rasisti
mrtvy rom dobry rom

#73 Tak uz jedte!!!

2014-02-03 04:43

JEDTE!!!všichni!!!Neznám jediného člověka v mém okolí který by si to nepřál..štastnou cestu a Hlavne se uz nikdy ale vůbec nikdy nevracejte!!Nikdo vás tu nechce,tak at uz ste pryč.. konecne petice která ma smysl!!! on ten hitler to s vama přece jenom myslel dobře :-D