Chceme mít právo bránit soukromí

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme mít právo bránit soukromí


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: Re:

2012-05-15 11:36

#24: - Re: Re:

Přiznávám, jsem horší než poslední rasista. A pokud se ke mně někdo vloupá a bude mi krást můj majetek, nebudu váhat použív veškeré v tu dobu mi dostupné prostředky avčetně zbraní, abych svůj majetek ochránil.


Nepřihlášený uživatel

#27 Re: Re: Re: Re:

2012-05-15 11:44

#26: - Re: Re: Re:

Jojo, nekteri lide se k penzum i modli. To je asi i Vas pripad, ze?

Karel Machalíček
Autor této petice

#28 Re: Re: Re:

2012-05-15 17:38

#24: - Re: Re:  1) Proč to přesouváte jen do majetkové roviny, za hmotným prospěchem tam jde zloděj, či lupič. A nebyly snad případy, kdy lupiči starší lidi svázali a mučili jen aby získali peníze? Bydlení, právní ochrana tohoto soukromí, rodin, snad není o majetku.

2) O jakém právu "bezdůvodně zaútočit" píšete? Důvodem je snad násilné vniknutí do mého obydlí, pokud Vám nevadí vykrádání, či vyloupení Vašeho bytu prosím, ale nechtějte po mě, abych toto akceptoval např. u mých starých rodičů.

 

Karel Machalíček
Autor této petice

#29 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-15 17:41

#27: - Re: Re: Re: Re:  Nepřekrucujte, že se jedná jen o majetek - pokud chcete hájit lupiče a zloděje tak to napišt přímo. A tahat do toho rasismus, to je snad už ubohé.

 


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: SOUHLAS S OBRANOU

2012-08-29 15:55

#10: omy - SOUHLAS S OBRANOU

Z toho příspěvku se mě sama svírá pěst. Samostříl, a toho hajzla pak na zahrádce rovnou zakopat.


Nepřihlášený uživatel

#31 Re: Re: Re:

2012-08-29 16:05

#24: - Re: Re:

Tohle vyplodí jen člověk který se narodil se stříbrnou lžičkou v puse nebo pseudohumanistickej kokot hájící vše pokřivené za účelem zlepšit si především vlastní pokřivené svědomí. V dnešní kapitalistické době peníze potažmo majetek úzce souvisí s přežitím. Pokud mě jakejkoliv budižkničema bude pravidelně vykrádat barák, zahrádku, auto, tak mě to dříve nebo později začne existenčně ohrožovat a tu svini bych měl mít právo na místě zastřelit protože je na tomhle světě stejně k hovnu.

Michaela

#32 Re: Re: Re:

2014-02-06 00:12

#24: - Re: Re:

Kdyby jste byl se zlodějem v jednom domě v noci v jednu ráno jako já...tak by jste pochopil , že člověk v tu chvíli na majetek kašle, ale bojí se o svůj život.  A kdybych se s ním střetla tváří v tvář což se naštěstí nestalo, tak budu ze strachu o svůj život útočit i první. Pochopte že ten zloděj tam přišel pro majetek a spíš vás zabije než se nechá identifikovat, když na vás náhodou narazí  !!