Navrácení pomníčku Rosti Plíška

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Navrácení pomníčku Rosti Plíška


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-05-31 08:58

Jen krátce.Ti,kteří se drali o zničení pomníčku a památky po Rostíkovi,který tam tragicky zahynul a nechal tady malého syna a jeho maminku.prosím otoč te si to a vžij te se do nich,co kdyby jste byli na jejich místě.:(Hrozné,že,bolí mě srdce za Vás a je mi Vás upřímně líto.Jitka Truksová

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-05-31 19:57

nekteri lide jsou bohuzel neuctivejsi nez si muzem myslet

anjelik

#3

2012-05-31 20:52

pro dobry pocit kazdeho kdo se podepise
Kristýna Svobodová

#4 Zamyslete se prosím!!!

2012-06-01 18:32

Ti lidé kterým pomník tak strašně překážel, jsou pro mě sobečtí a bezcitní, ubohý lidé....nemáte vůbec žádnou úctu k těm co nemohou za to, že odešli zrovna tam kde vám to nevyhovovalo....nevybrali si dobrovolně své místo pomníku.....Pro pozůstalé je to jen jediná možnost býti na místech kde Rostik byl naposledy.....Tyto pomníky jsou po celé republice...přesně na těch místech kde lidé zemřeli.....nikdy to nikomu nevadilo...proč tedy zrovna Vám??? Co kdyby vaši blízcí odešli na stejném místě? Taky vám tam ten pomník bude vadit? NE!!! protože by jste ho tam chtěli mít....Nechte obnovit to málo co pozůstalým zůstalo.....Nic jiného po vás nikdo nechce....Vždyť je to to jediné kde můžou tito lidé být se svým Rosťou.....Už dlouho jsem z Kladna, ale moje první cesta bude tam kde Můj Milovaný Kamarád z dětství odešel....Stejně tam tu svíčku zapálím, stejně tam budu stát a vzpomínat...nebudu jediná....stále tam někdo bude....Zamyslete se a nechte Ten pomník obnovit....PROSÍM....nic víc nechceme Děkuji

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-06-10 19:16

Myslím si že kdyby to nebyl obyčejný kluk, ale syn někoho významného bude tam pomník jako hrad je to smutné co se v tomto státě děje.Michaela Plíšková

Nepřihlášený uživatel

#6

2012-06-10 19:23

Nemám co dodat, je vidět v jaké době žijeme, kdy lidský život pro mnoho lidí vůbec nic neznamená. Je to smutné a doufám, že ten komu pomníček tak moc vadil si uvědomí co je za hyenu. Děkuji všem, kteří souhlasí s navrácením pomníčku. Otec zemřelého.

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-06-10 19:27

jeto neuvěřitelné,že dovedou být lidé takový a vadí jim pomníček všude možně jsou pomníčky jenom tam nemůže být.Dagmar Bajnarová

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-06-10 19:34

at uz to prestanou nicit

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-06-10 19:38

Děkuju všem za podpisy a doufám že to pomůže aby jsem tam měla pomníček se svým synkem....a hlavně děkuju jedny osubce co mi stím pomohla je to zláta holka ma moc dobré srdíčko kéž by byli všichni takový jako je ona.Děkuju všem :((( Monika Plíšková

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-06-11 00:15

Nechápu jak lidi mohou být tak bezohlední. Na každém rohu pomníček nechají a jen tenhle zruší.
Adéla Košťáková

#11 Re:

2012-06-11 10:32

Moničko, nepatřím mezi lidi co se dívají ,jak druzí trpí,nemám slzy ráda,jen ty štěstí:) Zvládneme to a bude zpět :) Mám zjištěné,že správě silnic v ničem překážet nemohl a z právního hlediska neexistuje žádný zákon,vyhláška nebo novela,jež by zakazovala na tom místě pomník. Čím více podpisů tím lépe,pokud neuspěju peticí na navrácení na úřadě v Přítočně,dám anonymní oznámení do TV,myslím,že tenhle námět by je dost zajímal,pak si myslím,že s tím hnu určitě.

#9: -

 

Monika Plíšková

#12 Re: Re:

2012-06-11 23:23

#11: Adéla Košťáková - Re:

ja jsem ti hrozně vděčná si zlatičko a děkuju ti moc a vše ti vynahradim :(((


Nepřihlášený uživatel

#13

2012-06-12 01:04

Zajimalo by mně kolik mněla podpisu obec Přitočno k tomu aby zanikl pomniček !! když bezduvodně todle někdo muže udělat snad tolika lidem nemohl překážet mněl by se nad sebou pořádně zamyslet........

Nepřihlášený uživatel

#14

2012-06-14 19:10

Rosťa nebyl příbuzným pana starosty Judr.Galušky tak co se divíte?!?
Vsadím krk, že kdyby tam zahynul někdo z jeho famílie
tak tam postaví mramorovou mohylu.
Každopádně je to paradox zatím co si BESIP s ministerstvem dopravy dohodly dělat po republice falešné pomníčky tak tam kde byl někdo zabit nezodpovědným řidičem ty se v Přítočně budou rušit. Chápu postoj a zájem starosty Galušky o označení bezpečné obce ale ten smrťák se tam stal a nikdo ho obci neodpáře a tímto postojem tam mohou být další. Čest Rosti památce a mat svévoli moci.
honzík

#15

2012-08-20 22:51

jen krátce,je mi líto že rosta odešel byl to můj velký kamarád,ale moniku sem mu dlouho rozmlouval a bohužel ho utáhla na kluka a věřím že ted se má líp

Nepřihlášený uživatel

#16 Re: TOD

2012-08-23 11:49

#15: honzík -  

 

ona ho utahla jo co to tady mluvis t yzmrde skurvenej oni s emilovaly oba 2 sem svedkem maj spolu nadhernyho kluka uvedomte si ze tu holku to trapi moc co tady pisete ona ho utahla koukejte si do drzek a jesli zavidite ze snim ma dite ma snim krasnyho chlapecka kterej je celej rosta ona je ta co snim ma to dite protoze ona pro rostu znamenalva nejvic na svete i kluk videl sem co mi psal a co psal monice !!! takze drzte hubu a nestarejte se o ne delate jak kdyby ona zabila rostuu ale tak to neni ona je t aposkozena tak ji neposkozujte dal !!! a uvedmote si skym rosta byl sni a s klukem protoze je miloval moc !!! a ze jiny holky se trapej ne jedinej kdo se ma trapit je monika a samicek !!! takze uz dost a nechte ji bejt !!!
Ségra zemřelého

#17 Re:

2012-08-23 20:45

#15: honzík -

A už Tě mám dost ! Co si o sobě myslíš vůbec ? Oni dva se milovali, proto si udělali dítě. Co tím dokazujete když nás hlavně Monku pomlouváte, kdyby vám umřel někdo z rodiny, a já se takhle zachovala. Taky by se Ti to nelíbilo ! Kdyby řídil Rostík tak se nic nestane. Už mám dost tvých prolhaných keců, podívej se na sebe jaký si ubožák. Nevíš asi co je to lítost, podívej se jak tu trpíme, Vy umíte akorát tak kamarádům brát holky, což když Rostík umřel, tak chcete Monču jen na jedno. Ale máte pech, protože Monča aspoň má rozum. Prober se trochu ! ,,Ségra zemřelého"


Nepřihlášený uživatel

#18 nesmysly

2012-08-24 18:40

#17: Ségra zemřelého - Re:  

 ona že ho milovala jo....to jo teda,jen ho využívala a ted je ráda aspon na chudákovi rostovi vidělala a vy byste se měli stydět..celá jeho rodina...a rád se podepíšu protože se zatím stojím a pravda je jen jedna .Honzík Fořt


Nepřihlášený uživatel

#19 Co dodat?

2012-08-27 19:20

Ubohá diskuze. Šlo zde o navrácení pomníčku a nakonec se diskuze zabývá něčím úplně jiným. Ten kdo stojí o navrácení pomníčku, je zde vítán a je vidět, že Rosťa byl pro něj člověk, který si úctu a vzpomínku zaslouží. Ten kdo tady hodlá řešit rodinné a jiné vztahy nebo pomluvy, nemá v této diskuzi co dělat. O tom to tady není. Mě osobně je jedno co si kdo o mě myslí, já choré mozky neřeším, ale jestli místo lítosti pane řidič, který jste nehodu zavinil a Rosťu díky své blbosti zabil budete provokovat, mohl by jste brzo mít problém. S pozdravem všem slušným lidem, otec Rosti.
Ségra zemřelého

#20 Re: nesmysly --> Ubožák

2012-08-27 20:26

#18: - nesmysly

Ty říkáš mému bráchovi chudák ? Přitom si zavinil tu nehodu Ty ? Za co my se máme stydět, nestydím se za to že můj bráchas chodil s jinou barvou. Byla to jeho věc, ne naše a vaše ! Kdyby Monku nemiloval, neměl by s ní dítě, to si uvědom ! A táhni, Ty tu nemáš vůbec co dělat. Zabil si nám Rosťu, a ještě tu píšeš. Tady ta stránka je o návrácení pomníčku, ne o tom jak tu ubožáček napíše ! Ty už mi nelez před oči ! Ségra zemřelého.


Nepřihlášený uživatel

#21 Muz

2012-08-27 21:16

Honzik asi nevíí že je vrah a vyskakuje si nechápu proč ten člověk nedrží pusu když zabil samíčkovy tátu a monice manžela měl by se stydět strašně moc za to co píše a roste nahore je a brzy za to jak ubližujete monice vas pan buh a rosta potresta děláte jak kdyby ho zabila monika alee zabil si ho ty FOŘTÍKU ty máš mít špatný svědomíí že kvůli tobě nemá samik tátu tím sem skončil tuhl ekonverzaci a daj mi lidi za pravdu
ivísek

#22

2012-08-29 22:12

já jsem rostíka znala z kolešovic hráli jsme si spolu s jarou jirkou i sestrou míšou a ten pomníček si zaslouží aby byl tam kde je a jestli někomu překáží at se zamyslí jak by se to líbilo jemu. Byl to príma kamarád a soused i když jen na prázdniny. A ti co to nechápou pro ně nemám slov jsou to .....
teta Jindra.

#23 Re:

2012-08-30 23:38

#22: ivísek -

Jediný,komu se ten pomníček nelíbil,byla jen jedna paní,která na to prý musí koukat z okna a pak se to nelíbí tomu,který tu nehodu zavinil,ale tomu se nelíbí víc věcí,jmenuje se Jan Fořt,tak už to snad ani nemusím komentovat.

Jindra Plíšková.

#24 Re: nesmysly

2012-08-30 23:43

#18: - nesmysly

Je zajímavé,že se ozývá hlavně ten,kdo by měl mlčet a držet se co nejdál,ten,kdo o sobě říká,že je kamarád ? Asi tedy začnu své kamarádky a kamarády zabíjet,stejně dostanu jen podmínku a tak si budu moct dovolit i kdekoho urážet,jenže problém je v tom,že nemám IQ TYKVE.


Nepřihlášený uživatel

#25

2012-08-31 11:46

Co ty si za muže ty???? práci nemáš jen parazituješ na ostatních..a co rodina ,rodina ,která se o něj neuměla postarat,že svačinu mu dávali kamarádi aby měl ve škole co jíst...no tak probuďte se ...a přítelkyni,dá se tomu tak říka,oni se milovali,dyt ten kluk byl neštastnej...byl to dobrák,hrozně hodnej kluk a malýho miloval,jen o ní věděl svy a nehtěl s ní být,kdyby nebylo kluka tak s ní v životě není...je mi Vás líto....ale co vy jste ted v pohodě,všichni ste si mnuli ruce když ste dostali odškodnění,nové auto,nový mobil,nové vše...tak končím tuto konverzaci a zamyslete se co píšete....J.F