Odvolání ministra Kalouska

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolání ministra Kalouska


Nepřihlášený uživatel

#301 Re:

2012-07-19 21:01

#1: - Všechny postavit ke zdi jako vlastizrádce.

 


Nepřihlášený uživatel

#302

2012-07-19 21:03

souhlasím a upřímně řečeno je mi z naší politiky a jejích představitelů opravdu špatně!!!

Nepřihlášený uživatel

#303

2012-07-19 21:31

Já snad už ani nemám slov ,co se tady v té naší krásné republice děje,je mi z toho všeho strašně smutno a hlavně zle.

Nepřihlášený uživatel

#304

2012-07-19 21:43

Kalousek nejen ohrožuje demokracii v našem státě svými výpady proti nezávislosti policie, ale je i VELMI špatný ministr financí. Potvrdil to i dnes při reakci na vládní plán zvýšení platů soudcům a ústavním činitelům slovy : "Je to jednoduché, co někde přidáme, to musíme na druhé straně zase ubrat". Samozřejmě, že bude ubírat z našich peněženek !!!

Nepřihlášený uživatel

#305

2012-07-19 21:59

Člověk jako Vy, pane Kalousek, který uráží občany, z kterých je živ, který se nechová jako důstojný politik, ale jako opita a hulvát, který si myslí, že tady vlastně vládne - nemá právo tento národ vést. Chceme politika, kterého si můžeme vážit.

Nepřihlášený uživatel

#306

2012-07-19 22:01

Žiji tady 30 let, ale jste ten nejhorší politik, kterého jsem zažila. Nedělejte České republice ostudu a odejděte.

Nepřihlášený uživatel

#307

2012-07-19 22:35

Jako chemik by mohl být dobrý,ale jako ministr finnancí
je závadová osoba-lhář-podvodník a prospěchář.Už vyměnil několik pol.stran.Neni zárukou pro vládní funkci.Má toho na svědomí hodně-podílel se na vadných zakázkách v armádě-padáky- letadla Casa a další průšvihy.
Miroaslav Kurfirst v.r.

Nepřihlášený uživatel

#308

2012-07-19 22:45

Jen aby o k něčemu bylo, ta petice !!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#309

2012-07-19 23:01

Jsem pro odvolání ministra financí Kalouska z důvodů uvedených v petici.

Nepřihlášený uživatel

#310

2012-07-19 23:28

...alkoholik...!!!

Nepřihlášený uživatel

#311

2012-07-20 02:15

Bez komentáře...

Nepřihlášený uživatel

#312

2012-07-20 04:58

Vzpomínka na pana Janotu Eduarda. Kalousek už jenom ze sebe dělá šaška a lháře, tak to už ne!

Nepřihlášený uživatel

#313 Re: hlavnibod

2012-07-20 07:32

#8: - hlavnibod 

 To jste mi promluvil přímo z duše. Hlavně kvůli tomu by měl být on i celá vláda odvolaná. Za to kam přivedli tento stát, za to že lidé, které oni zahnali do kouta, páchají sebevraždy, za to, že jsme celému světu pro smích a dávají nám to vyžrat.


Nepřihlášený uživatel

#314

2012-07-20 08:17

Pokud má někdo z ostudy kabát, je třeba mu ho svléci

Nepřihlášený uživatel

#315

2012-07-20 11:42

Nejde jen o aroganci moci,která nabývá obludných rozměrů,ale také o podezření,že je ministr osobně zapleten do některých kauz.
Také jeho počínání ve funkci ministra financí,týkající se neustálých restrikcí,je problamatické.Ekonomika je zbržděna,dané nejsou vymahatelné.Proč nesvolá NERV a nekoná podle jejich rad.

Nepřihlášený uživatel

#316

2012-07-20 13:53

Už toho je ale dost,lidi kdy se semkneme a uděláme něco více jako demonstrací na Václaváku? Nebo to musí zase udělat naše děti a necháme je zbít?

Nepřihlášený uživatel

#317

2012-07-20 14:41

Ono by nezaškodilo odvolat celou vládu...Poláchová

Nepřihlášený uživatel

#318

2012-07-20 15:29

Zloději
Jirka

#319 Re: úsměv...

2012-07-20 15:41

#304: -  

 Ale hlavně při tom jeho výroku, jestli jste si náhodu všimly jak se usmíval... Jako by tím říkal já jsem bůh, já rozhodnu kde bude škrtat, tak buďte hodný, a třeba se vás to týkat nebude... Omyl, týká se to nás všech... A to bez rozdílu... tedy krom vládních stran... Nestoudnost....

Jirka

#320 že by opakování dějin? 1948

2012-07-20 15:54

Tvrdím a stojím si zatím že se tu děje něco podobného, co se dělo v roce 1948 pomalé ovládnutí nejdůježitějších resortů ve vládě... finance, obranu, vnitro, spravedlnost.... a posléze policii... zatím se zdá že poslední která není v jejich úplné moci je policie... což dosvědčuje hysterie Kalouse posledních dnů... a pokusy znemožnit vyšetřovatele, nebo policejního prezidenta, a posléze hlavního svědka kauzy KASA, jeho degradaci, odebrání bezpečnostní prověrky, a nakonec když všechno toto selhalo, obvinění nezletilou ze znásilnění... Copak to není jasné, Na tohle už bychom neměly mlčet... Jenže obávám se bohužel že lidi jsou tak otrávení tím co se tu děje, a mají starost jak se uživit že je zatím malá šance aby se lidi vyhrnuly do ulic, A TO JE PRÁVĚ TO O CO JIM ŠLO A CO JIM VYHOVUJE NEZÁJEM... Co přijde dál? zákaz shromažďování? posléze si odhlasují že jsou vlastně nejlepší strana, a vlastně jinou stranu nebudeme potřebovat.... Je potřeba se opět ozvat v ulicích... když ta parlamentní pseudodemokracie začíná selhávat... A omlouvám se všem, kdysi jsem volil taky ODS věřil jsem že jedině pravicová vláda dokáže stát někam dovést... a hlavně myslel jsem že tím volím menší zlo... NO UŽ SE TO NESTANE... A budu se snažit všemi možnými silami o to aby tato strana a vlastně všechny vládní strany už do dalšího parlamentu nezasedly.... A vlastně i opoziční... protože všechny se na tomto marazmu podílely...
Ještě bych tu chtěl uvést jednu petici... a to na podporu policejního prezidenta, protož se zdá že zatím policie je jediná kterou ještě úplně neovládají... http://www.petice.biz/?petice=stojime-za-policejnim-prezidentem

Nepřihlášený uživatel

#321

2012-07-20 18:10

Pan Kalousek nám ukazuje jak se dělá politika.Přebíhá z jedné strany do druhé,jen aby si udržel koryto.Teď ze strachu o koryto kolem sebe kope a je nejsprostější ve vládě.Kdyby pan Nečas splnil to co slíbil v televizi tak tato petice nemusela být.Můj názor je ,ať se vrátí do Kalouskova michat směs na gumy a ekonomiku nechá na odbornících.

Nepřihlášený uživatel

#322

2012-07-20 20:13

Souhlasím a petice by měla být za odvolání celé vlády nejen Kalouska.

Nepřihlášený uživatel

#323

2012-07-20 20:38

Škoda, že se petice netýká celé vlády.

Nepřihlášený uživatel

#324

2012-07-21 01:42

Měl by odstoupit nejen z postu ministra financií ale z parlamentu vůbec. On je natolik chameleon že si určitě opět najde cestu u nějaké třeba i jiné politické strany jen aby mohl opět zazářit. Je ostudou naší parlamentní demokracie ale bohužel není sám.A.Kavrza
Baťa

#325

2012-07-21 12:07

A Nečas mu to trpí a trpí a trpí!!!! Proč asi??? Pospíšila vyhodil ze dne na den!!! Ale,i když je prezident jen loutka,tak přece,když tady toto vidí,jak je rozbouřená veřejnost,tak snad má právo zasáhnout!!!