Petice za vyšetření Kubiceho zločinů

Kamjdu

#1 Kubice je opravdu zločinec.

2012-08-24 15:15

Podepisuji tuto petici bez nejmenších pochybností o tom, že Kubice je zločinec. Vychází mi to také velmi opakovaně a důrazně psychotronickým testem. Kdo ovládá psychotroniku, tak ví o čem píši. Máme zločince nejen na ministerských postech ale i výše.

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-08-25 10:20

Pan Kubice si o sobě myslí,že sviňárny může dělat beztrestně.Ale žádný strom nevyrostl do nebe,ani ten mafiánský.

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-08-25 14:47

Rozvířit bahno stojatých vod

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2012-08-26 13:09


Josef

#5 Zločiny pana plukovníka Jana Kubiceho

2012-08-30 09:43

Na tomto místě se omlouvám panu Jiřímu Paroubkovi, nevěřil jsem mu, když tvrdil, že je pan plukovník Jan Kubice zapleten do organizovaného zločinu. Nyní, když odvolal prvního policejního prezidenta pana plukovníka Petra Lessyho, který se začal skutečně zabývat zločiny v nejvyšších patrech politiky a měl výsledky, uzrálo ve mě přesvědčení, že máme ministra vnitra zločince. Proto podepisuji tuto petici, abych byl i já svým jedním občanským hlasem nápomocen, k tomu, že se v budoucnu kauzy plukovníka Jana Kubiceho nezametou takzvaně pod koberec, ale budou důkladně a po právu vyšetřeny.
Standa

#6 Zločiny pana plukovníka Jana Kubiceho

2012-08-30 11:14

pošlapávají a rozvracejí ty nejzákladnější principy DEMOKRACIE. Neměl by však být "vyšetřován" sám, ale spolu se všemi politiky, kteří ho k tomuto jednání vedli (Ivanem Langrem púočínaje !!!)
Radek

#7 Tak má vypadat Demokracie 2.0

2012-09-03 20:00

Podepíší a dvacet procent se bojí k tomu veřejně přihlásit. Ať žije demokracie 2.0!

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-09-06 22:09

Dnes jsme svědky prvních kroků právního zástupce Petra Lessyho, který poslal stížnost proti obvinění GIBSu, kde jasně dokládá, že v inkriminovanou dobu, kdy měl spáchat policejní prezident údajný trestný čin, nebyl v Praze a měl dovolenou. Jeho žádost o dovolenou dokonce signoval samotný ministr Jan Kubice!!!! Ten samý člověk, který uvedl v pořadu Události komentáře, že v případě jakýchkoliv sebemenších pochybností ve věci odvolání policejního prezidenta podá okamžitou demisi!!!

Je to jasná ukázka toho, že lidé, kteří stojí v pozadí tohoto vykonstruovaného politického procesu, stáli na tak tenkém ledě, že jim na přípravu této habaďůry nezbylo tolik času, aby se vyvarovali dětinských chyb.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politici-volicum/John-Ocekavame-ze-ministr-Kubice-dostoji-slibu-a-odstoupi-jeste-dnes-245460

Nepřihlášený uživatel

#9 Pozor!

2012-09-22 13:12

Na Aktualne.cz tvrdě cenzurují i vlastní články! 7.září tam vyšel článek o Kubicem a kauze Biolíh. Pravděpodobně ze strachu ten článek následně stáhli.