Fotky Zlodějů Z Podchodu Na Nádraží V Brně

cruella 13

#1

2012-09-01 11:53

Jsem pro - ZVEŘEJŇOVAT VŠECHNY ZLODĚJE, z VLÁDY - i z PODCHODU v BRNĚ. Sama jsem to nedávno zažila, od autobusu u GRANDU se nehnete bez hordy cikánů v závěsu, obtěžují, nabízejí parfémy, lepí se na vás, osahávají vás a když na ně zakřičíte, že voláte Policii, začnou velmi vulgárně nadávat! Centrum v Brně je jich plné, v Praze mají své trasy tram. 18, 22, 17 a další! Jsou chráněni, vědí, že se jim NIC NESTANE! ODSUNY jako ve FRACII !!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-09-01 12:39

petici podepisuji, protože si myslím, že je to správné, ale neprojde to. Vím to na 100%. Musely by se změnít zákony.
Penezenka

#3 Napad

2012-09-02 09:22

Navrhuji sesbirat vetsi mnozstvi starych prazdnych penezenek, uvest je prelestenim do „novejsiho stavu“ a nabidnout je zlodejum. Prinos- pro ne vic prace, neni uplne lehke nenapadne vytahnout penezenku treba z tasky, tim padem vice moznosti porizeni usvedcujicich dukaznich fotografii a nulovy zisk... Kdyz nejaky kseft nejde, nedela se.

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-09-02 11:23

správná věc se musí podporovat
Pepito

#5

2012-09-07 23:12

Plne souhlasim se strankou a doufam ze si politici alespon na chvili vystrci hlavu z (_;_) a zacnou brat tuto stranku jako akt nespokojenosti Cechu s akty utiskovane mensiny. JK
řidič

#6 uan Brno

2012-11-03 00:51

Dnes v odpoledních hodinách mne okradli o cca 15 ticíc Kč. Bylo to v Brně na Uan Zvonařka,bylo to nečekané, rychlé.Ani svědci nestihli zareagovat.Prosím o případné podobné události či fotky nebo záznamy z web kamer z tohoto autobusového nádraží.V případě nalezení této osoby(těchto osob)zajištěna odměna.Událost se stala 2.11.2012na UAN Zvonařka Brno v 18:23hod.Za jakékoliv info a svědectví předem děkuji.
Tímto apeluji na obezřetnost řidičů autobusů,ale i na tak cestující , na podezřelé osoby v tomot prostoru.Nenechte okrádat sebe ani ostatní.
martys

#7

2014-01-17 17:16

jak to že nevidím fotky zlodějů z podchodu?