Vláda Petra Nečase je nejhorší vládou od r. 1950

golem

#201 Re: Re: Re: Re:

2012-09-25 09:34

#197: Duane - Re: Re: Re:

naprostý souhlas,máš pravdu,jenže lidi se nechávají dobrovolně zblbnout zavádějícími a dobře promyšlenými lži,které je nakonec stejně zahubí

javocloms

#202 petice

2012-09-25 10:14

souhlasím, že stav je kritický, ale lituju ty, kdo to převezmou po nich. Co s tím můžou udělat - to bude nad sílu. A mocní určitě od válu nepůjdou po dobrém.

Nepřihlášený uživatel

#203

2012-09-25 10:40

I když jsem v roce 1950 "chodila po houbách," jsem přesvědčena o tom, že takový úpadek, zejména v sociální oblasti jsem ještě nezažila. Vydáváme se do volebního boje, hlavně za naše děti a vnuky.
J.Midori

#204 Pro předsedu vlády

2012-09-25 15:05

Pro pana Nečase:
před vstupem do vlády jste se zaklínal bojem proti korupci.
* Za vaší vlády se korupce vymkla z kloubů
před vstupem do vlády jste tvrdil, že k zvyšovaní daní nedojde
* Za vaší vlády jste otočil o 180 stupňů
před vstupem vlády jste hovořil o zdravotnictví, že nedojde k excesům, ke kterým dochází
*
před vstupem do vlády jste hovořil o 200 000 nových pracovních místech.
* Kde ta pracovní místa jsou?
O ČEM JSTE NEHOVOŘIL PŘED VSTUPEM DO VLÁDY:
* O církevních restitucích.
****************************
Můžete si vážit sám sebe, pane Nečasi, za všechno své lhaní a podrazy na občanech?
Vy jste opravdu přesvědčen o svých schopnostech vést tuto zemi?
To není všechno.
Ve vaší vládě je jeden neumětel vedle druhého, netřeba jmenovat. Jedna nebo dvě výjimky to nevytrhnou.
Proč tam nemůžou být lidi s odborností?

Skončete tu svou trapárnu, nevážení arogantové.
Není za co děkovat.

Ing. Jakub Midori

Nepřihlášený uživatel

#205 Můj názor, i já jsem se stal obětí vládnoucího jako součást českého národa

2012-09-25 16:01

Nad současným vládním terorem a ožebračovaním lidu Českého národa by Karel IV., císař římský a český, pokud by žil, by dal zutínat hlavy všem pohlavárům a utiskovatelům. Pan Nečas by byl první v řadě!

Nepřihlášený uživatel

#206

2012-09-25 21:19

Meli jsme ruzne vlady. Muzeme srovnavat jejich chovani a vysledky.
A to muzeme my a taktez clenove nasi vlady.
Pokud vezmem v uvahu tento fakt, tak soucasna vlada nemuze prokazat, ze je lepsi nez nejhorsi.
Pan Necas, tvrdi se, ze je fyzik, tak snad vi, co je to mereni a jeho vyhodnocovani. Tak at da podklady a cisla.
No a na nas, mili spoluobcane, je abysme nechrapali a starali se ten nas statek zvany svoboda.
Myslim si, ze k te nejhorsi vlade patri i dovetek - nejhorsi obcane.
Podle vseho na nas, mili spoluobcane bude muset trhnout abysme se probudili z toho pospavani a radovani se, ze "sousedovi chcipla" koza.
Konec koncu, co rika klasik "komu zvoni hrana?".



Nepřihlášený uživatel

#207

2012-09-26 00:25

Necas je jak male dite, do vlady nepatri. Nemluve o jeho hujerackym vzhledu he he
marwil

#208

2012-09-26 18:45

Název petice - konstatování těžko vyvratitelného faktu

Nepřihlášený uživatel

#209 souhlas!

2012-09-27 22:02

#1: -

Lemplové,lumpové,hajzlíci...Toť vláda toho špatného počasí(Nečase).Sice nepopravili Dr.Horákovou,ale jinak opravdu NEJHORŠI!!!Jen bych to trošilinku rozšířil-ne od r.1950,ale od r.1526...To jsme ale národ blbů,když necháme členy téhle ,,pseudovlády""vyjít na ulici a vrátit se domů bez monoklu...

 


Nepřihlášený uživatel

#210

2012-09-28 20:43

Komunisté říkali,že poručí dešti,ale nám stačí zlikvidovat Nečas(e)...

Nepřihlášený uživatel

#211 Re: Pro předsedu vlády

2012-09-28 20:46

taťka

#212 Co dál???

2012-09-29 12:09

Prakticky všechno, co tu bylo řečeno můžu bez problémů podpořit. Na druhé straně, ví někdo o variantě, která by měla smysl a alespoň nějakou garanci slušnosti a odolnosti vůči lobbystickým skupinám - takto skutečným vládcům všehomíra?????
snufina

#213

2012-09-29 18:29

Tato vláda fakt nemá obdoby. Arogance, lež, veřejná zlodějina, která není řešena díky tomu, že se tam postupně opět "cpou" lídé dosud podřízeni Langerovi (Ičko). Hnus!!!!
avi

#214 Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

2012-09-30 16:41

Requiem13

#215 Opravdu si myslíte, že pravice likviduje občany a soudruzi jsou spasitelé ?

2012-09-30 19:05

Žiji z malého invalidního důchodu. Na sociální síti jsem nebyl div ukamenován přívrženci komunismu. Nazvali mě náckem a anarchistou, hnusným kapitalistou, apod.. Dnes jsem založil tuto petici:
Zde je text celé mé petice. Klikněte sem a prosím podepište, děkuji.
http://www.petice24.com/petice_za_zakaz_a_propagaci_komunismu_stop_extremni_levici
Opravdu jsem vlastizrádce a buržoust jenom proto, že nežiji na dluh ? Ti co nepodepíší jen potvrdí fakt, že prvky demokracie zde nemají žádnou váhu ! KSČM (KSČ) měla být dávno odstraněna z vlády v r. 1989. Opravdu chcete zpět totalitu ?
aaa

#216 Zákaz ODS a TOP09

2012-10-11 19:29

Banda tunelářů, která prokazatelně poškodila naši zemi více, než 40. let totality v podání soudruhů.
Nic lepšího se na adresu současné moci nedá říci

http://www.petice24.com/signatures/chceme_zakaz_ods_a_top09/
Soet

#217

2012-10-15 19:43

Nejde jen o tuhle současnou vládu ,ale je to už tak nějak vše pryč od té doby ,co Náš současný prezident Václav Klaus ,tehdejší předseda vlády podal demisi.Od Té doby jde vše z kopce rapidním způsobem,který je znát markantně v otázce Ekonomické,sociální a hlavně finanční.Je paradoxem ,že se stal následně prezidentem České republiky.


Nepřihlášený uživatel

#218 Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

2012-10-17 18:01

#45: Lupen - Nečasova vláda je nejhorší vládou

pane,tohle můžu podepsat...mluvíte mi z duše,ale chtělo by to něco dělat...

véčková

#219

2012-11-01 14:19

Když padl totalitní režim, bylo mi 22 let. Od té doby se nestačím divit opravdu ničemu. Nesmyslné hospodaření, arogance vůči všemu co je slušné, absolutní pohrdání vším co má cenu lidskosti, agrese, sobectví. Bohužel mě nenapadá vůbec žádný klad. Podívejme se kolem sebe, samé ustarané výrazy ve tvářích normálních lidí. Tohle si před 25 lety nepamatuji. A jestli, tak to rozhodně nebylo tak moc.
véčková

#220 Re: Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

2012-11-01 14:25

#218: - Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

Rozhodně s Vámi souhlasím, ale bojím se, že už se nahoru dostanou jen ti, kteří na to mají známé a různé páky a zase se nic nezmění. Musela by se zrušit poslanecká imunita a stejně tak jako Vy když uděláte něco špatně a přijdete o práci, neměl by být nárok vůbec na nic. Vám by nedali ani podporu, protože si za to, že jste o práci přišel vlastní vinou, můžete sám. Oni by si to potom ti nahoře pořádně rozmysleli. Takhle jim nehrozí nic, jen jiné křeslo. Co kdyby se jim tam vedlo lépe? Takže co uděláme????

NAŠTVANÝ

#221 Re: Za mého života ano, je to nejhorší vláda.

2012-11-02 18:38

#17: Nadja - Za mého života ano, je to nejhorší vláda.

NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM LIDI JSOU ALE JEŠTĚ MÁLO NAŠTVANÍ JINAK BY UŽ DÁVNO VYŠLI DO ULIC Z HOLEMA

NAŠTVANÝ

#222 Re: Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

2012-11-02 18:53

#214: avi - Re: Nečasova vláda je nejhorší vládou

JÁ ŽIL TAKÉ V TOTALITĚ A NADÁVAL NA KOMOUŠE ALE UVĚDOMTE SI ŽE KDYŽ MÁTE TŘI DĚTI A NEMŮŽETE SEHNAD PRÁCI A NEMÁTE NA NÁJEM TAK JE VÁŽNĚ LEPŠÍ ČEKAT FRONTU NA BANÁNY NEŽ NA PRÁCI A ČEKAT NA EXEKUTORA KTEREJ VÁS ROZDUPE.

ZLAT.KOM.

#223 Re: Re: Petice

2012-11-02 19:36

#157: .M.M. - Re: Petice

K ČEMU NÁM JE ŽE MŮŽEME VOLIT KDYŽ NEMÁME POMALU CO JÍST A STĚŽOVÁNÍ JE NA NIC. DNES SE ZAVÍRÁ ZA TYKADLA A SKUSTE NAPLNIT HRNEC KDYŽ NENI ČIM .  JÁ SEM ZA TOTÁČE NÁDÁVAL I VEŘEJNĚ KRITIZOVAL A KUPODIVU MĚ NEZAVŘELI. HODNĚ LIDÍ NEVIDÍ KAM SE ŘÍTÍME A HODNĚ LIDÍ SE BUDE DIVIT AŽ SE ROZPADNE EVROPSKÁ UNIE MNOZÍ MAJÍ JEŠTĚ KLAPKY NA OČÍCH A VĚŘÍ  V KAPITALIZMUS S LICKOU TVÁŘÍ VŠEM TĚM BYCH DOPORUČIL ZAJÍT DO NADĚJE NA SOCIÁLKU A ÚŘAD PRÁCE ABY POCHOPILI KOLIK LIDÍ JE V TOMTO STÁTĚ NEŠTASTNÝCH A VNOUZI. VÁM SE ASI DAŘÍ GRATULUJI!!!

NAŠTVANÝ

#224 Re: Chybné srovnání

2012-11-02 20:26

#56: Bařenicha Louskalíková Bochořáková - Chybné srovnání

TAKŽE I KDYBY POMŘELA  PŮL NÁRODA HLADY A BUDE TU DEMOKRATICKÁ VLÁDA TAK JE TO PODLE VÁS LEPŠÍ NEŽ TU MÍT KOMUNISTY LIDI NEBLÁZNĚTE A DÍVEJTE SE VÍC KOLEM SEBE JAKÝ SE TU DNES DĚJOU ZVĚRSTVA.

realita

#225 Re: Re:

2012-11-02 21:09

#139: REALISTA - Re:

kde to žijete že s nim nesouhlasíte je mi s toho smutno ale má pravdu.