Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

nikdyvíceopilceZ!

#301

2012-11-23 13:44

Dobrý den,jedná se o slabomyslný pokus pravice ovlivňovat veřejnost.
Chudáci zmanipulovaní studenti,vždyť ti neví,ani která bije!
Pryč s pravicovou vládou hyen!!!
Marek

#302 Nezpochybňujme demokratické volby

2012-11-23 14:00


Jsem bytostný demokrat. Proto nejsem ochoten akceptovat protest proti řádně zvolenému člověku, který nijak neporušuje zákony a není podezřelý z žádného podvodného jednání, narozdíl od jiných poslanců či ministrů, kteří přes vážná podezření ve funkcích zůstávají. Spíš bych byl pro demonstraci proti nikým nevolené konzervativní straně LIDEM a proti tzv. církevním restitucím, které mohou prolomit Benešovy dekrety a ohrozit naši státnost...

Jenže to by se naši studenti museli začít zajímat o historii a k předkládaným faktům přistupovat kriticky - a nesměli by být pouze oporou mocenských elit...

Marek Řezanka

Marek Řezanka
Vodnář

#303

2012-11-23 14:25

Až studenti z Třeboně dostanou rozum, budou se jednou stydět za to, jak se nechali zmanipulovat, jak hráli roli užitečných idiotů. Možná, že těm bystřejším už to začíná docházet teď.
erika

#304 Podporujem slušných ľudí a nezaujíma ma, k akej strane sa hlásia.

2012-11-23 14:38

Tváriť sa ako demokrati a používať nástroje totality, je v priamom rozpore s morálkou a hodnotami, ku ktorým sa hlásime.
Preč so zlodejmi a pokrytcami, nech sú na akýchkoľvek postoch! Nežijeme v stredoveku, aby nás zastrašovali bezzásadoví morálni trpaslíci.
Jumperman

#305 Názor

2012-11-23 14:47

Nechápu proč jsou mladí znechuceni komunisty, když o nich nic neví, zvláště organizátor protestů, nejmenovaný učitel na gymnáziu, který je jen o pár let starší než já. Asi je synáček jednoho z nějakých VIP zlodějů a tunelářů nynější "demokracie" v ČR.

Nepřihlášený uživatel

#306

2012-11-23 14:49

Mě by zajímalo kdo stojí za tím učitelem který to takhle uvádí ,čí jsou to peníze za které takhle vystupuje jako NĚČÍ KAŠPÁREK???
Petrbudvar:):)

#307 Re: Re:

2012-11-23 14:53

#263: - Re:

Zjistěte si nejprve něco o minulosti "pana rektora". Tím že budete donekonečna opakovat - za odvolání Mgr. Baborové se postavila jihočeská "elita", nic nezměníte. To není elita, ale licoměrníci. Zbydou Vám jen iluze .  Vytiskli jsme plakáty, že budeme bohatý. Vyšlo tisíc lepičů JE TO VŠECHNO NA NICH!":):)

Kdo neskáče není ČEZ

#308 smrt mafii

2012-11-23 14:56

Smrt kapitalismu. Smrt zlodějům a otrokářům z ODS.
-.-

#309 Re: Nechápu

2012-11-23 14:57

#281: Táborák - Nechápu

Ano, táboráčku, třeba jako sehnání dobrého "fleku" pro dceru doktora Zvěřiny. To byla akce skutečně přesahující rozměry nějakých partají, ha, ha...

Senior

#310 Podpora pro Vítězslavu Baborovou

2012-11-23 15:08

Je třeba s úctou a uznáním vyjádřit podporu paní Vítězslavě Baborové pro její setrvání ve funkci radní pro oblast školství a kultury zastupitelstva Jihočeského ktraje. Je hodnocena jako kvalitní, zkušený pedagog a navíc pamatuje dobu, kdy naše (dnes tak mizerné) školství mělo špičkové výsledky i v mezinárodním srovnání a může udělat něco pro jeho zmrtvýchvstání. Je hanba, že sdělovací prostředky, zejména TV dávají tolik prostoru horlivým "svazákům" současnosti, kteří si přes vlastní hloupost nevidí ani na špičku nosu. Těch nejmladších z nich je mi líto.
Ano prosím

#311 víme z jakého prasečáku Rosocha vylezl

2012-11-23 15:14

#307: Petrbudvar:):) - Re: Re:

zvláště o jeho rodičích protěžovaných totalitním systémem, kteří mu sloužili ve všech myslitelných službách. A synek ? Stejný služebník protože právě ze své minulosti má vroubek u ředitelky Kohoutové (ODS). Kohoutová mu yhrožovala a nadále vyhrožuje. Dětičky se budou divit až to vyplave.

včera rudý, modrý dnes

#312 Re:

2012-11-23 15:20

#306: -

Jihočeský kmotr ODS Dlouhý.

Nežid

#313 smrt mafii

2012-11-23 15:23

Pravičáci zradili a zaprodali národ. Smrt zrádcům.
seniorka

#314 Re: Podpora pro Vítězslavu Baborovou

2012-11-23 15:29

#310: Senior - Podpora pro Vítězslavu Baborovou

Musím jen a jen souhlasit.  Je skutečně smutné, že skupina lidí, většinou mladých a bez zkušeností, brojí proti zkušené a férové učitelce, o které nic nevědí.  Argumentují jen tím, že  nemá tu "správnou" stranickou barvu.  Spíše by se měli zajímat, jak to chodí na ministerstvu školství. Nepovedené státní maturity již stály 1,4 miliardy, je ohroženo čerpání z evropských fondů... To jsou také témata, o kterých by mohli na třeboňském gymnáziu diskutovat.


Nepřihlášený uživatel

#315

2012-11-23 15:30

Volil bych tolerantnější sloh této petice, ale její smysl a účel je jasný a plně ji podporuji.
Smutná

#316 Re: Re: Re:

2012-11-23 15:35

#300: - Re: Re:

Víte, že exituje i "Černá kniha kapitalismu"?  Vydalo Orego.

Lada

#317 Pakaz

2012-11-23 15:50

Ucitele jsou pakaz,ktera by nemela brat plat.O to co maji delat se nestaraji.Na zivobyti si mohou vydelat po vyucovani.Darmoslapi.
Jitka222

#318

2012-11-23 15:51

Ten učitel, který manipuluje mladými lidmi, mi připomíná Hitlerovu dobu, kdy se s mladými lidmi manipulovalo obdobným způsobem.Ti mladí o komunistech nevědí nic, učitel se z nějakého důvodu potřebuje zviditelnit a naivity mladých nestoudně zneužívá. Takový člověk by ve školství nikdy působit neměl. Jsem pamětník dob slušnějších, i když nikdy jsem nebyla v žádné politické straně. Paní Baborová, vydržte!!
anak

#319 výuka na školách

2012-11-23 15:52

Děti učte se, ať z Vás vyrostou slušní a vzdělaní lidé a ne, že se necháte zmanipulovat nějakým člověkem, který o demokracii asi nikdy neslyšel.
jasan

#320 Re: Re: Re: Re:

2012-11-23 15:53

#316: Smutná - Re: Re: Re:

Je velká škoda  že Černou knihu o sametu zatím nikdo nevydal. Byla by to povinná četba na třeboňském gymnáziu.

vaclavk

#321 Demokracie

2012-11-23 16:03

Vážení studenti. Je mi líto, že Vám ve škole neřekli co je to demokracie. Pravicové strany a jejich voliči uznávají demokracii jen když je to tak,jak oni chtějí. Když je to proti jejich představám, tak říkají, že je to zmanipulované. Nenechte se ovlivňovat někým, kdo neví co je demokracie.
brekeke

#322 Re: Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?

2012-11-23 16:05

#5: Dan - Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?

jsou podplaceni!!!!!!Jak je možné,že kantor toto podporuje,připadá mi to jak kdyby se ozývala zhrzená milenka,kterou nikdo nechce-----profesoři jim mají vysvětlit co je demokracie!!!!!!

 

Mirek

#323 Re: vite o tom, ze se svym oznacenim se vystavujete

2012-11-23 16:24

#6: Jiri Valter -

moznosti trestniho stihani? Protoze to co jste o te pani rekl je urazkou a zaroven i pomluvou. Paklize mate nejaky dukaz o tom ze je zlocinec je vasi povinnosti to oznamit organum cinnym v trestnim rizeni a jestli ne, tak jsou to jen vase jalove kecy ktere si muzete schovat pro studenty kteri vam uveri...

Paula

#324 Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-23 16:25

#16: - Re: Podporuji paní Baborovou 

 Podle Vás bude asi projev politické vyspělosti, když skupina desperátů pod vedením Karoliny Peake, keří vůbec nebyli zvoleni, protože žádná strana LIDEM neexistovala, nyní rozhoduje o velmi závažných věcech. S nimi také neuzavřeli koalici voliči, ale ODS, která v touze po moci dokázala, že se neštítí žádného svinstva a demokracii dokonale przní. Mám tedy za to, že jste úplně politicky negramotný a nejste tedy schopen pochopit vůbec nic. 

Paula

#325 Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-23 16:31

#22: - Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou 

 Koalice se tvoří po volbách.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...