Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

#3026 Re: Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové

2013-05-20 08:12

#3023: - Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové

Proč máte tak zjednodušené myšlení? Podle Vás je každý, kdo nesouhlasí s porušováním zákona komunista. Vůbec netušíte, jak jste podobný(á) svým myšlením komunistům 50. let.

 


Nepřihlášený uživatel

#3027 Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 08:21

#3024: - Re: :) pro oživení diskuse - zveřejnění inspekční zprávy

Soudruh (ženská forma soudružka) je titul, který k vzájemnému (!!!) oslovování užívali a užívají příslušníci některých levicových seskupení, zvláště pak komunistických (dle Wikipedie).

Soudruh je tedy binární symetrická relace. Oslovuje-li tedy osoba A osobu B jako soudruha, je A soudruhem osoby B. Vy jste komunista, pane?

Soudruh je nejspíš taky tranzitivní relace: platí-li A je soudruhem B a B je soudruhem C, je i A soudruhem C. Je vás, kteří jste si navzájem soudruhy, hodně?

(Pokud je tento výklad na Vás moc složitý, tak si s tím nelámejte hlavinku.)


Nepřihlášený uživatel

#3028 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové

2013-05-20 10:56

#3025: - Re: Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové 

 Jestlipak jste tak plamenně vystupoval proti porušování zákonů, ze strany KSČ v letech před rokem 1989?:-))

To asi ne, co, soudruhu? Jste opravdu velký bojovník za ochranu zákona:-)))


Nepřihlášený uživatel

#3029 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové

2013-05-20 11:04

#3026: - Re: Re: Re: Re: Re: Zatím "šaškování" studentů způsobilo "vymizení" baby Baborové 

 Proč myslíte, že každý, kdo nesouhlasí s komunistickou ideologií, má zjednodušené myšlení?.-)

Kdybyste nebyl demagog, tak byste si můj příspěvek přečetl, jak byl napsán. Zákonnost nechť posoudí k tomu odpovědní....já jsem jen napsal, že chápu, proč celá petice vznikla....a překvapuje mě pouze, že je ještě tolik lidí, kteří si dodnes nevšimli, jakých zvěrstev se ve jménu komunismu soudruzi dopouštěli ... a tito obhájci neobhajitelného se tu ohánějí slovy "demokracie", "spravedlnost", "zákony",....

Jste opravdu zavrženíhodná skupinka ( to ostatně také jeden zákon stanovil :-)))


Nepřihlášený uživatel

#3030 Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 11:08

#3027: - Re: Re: význam slova "soudruh" 

 Vojtěchu, to bylo konstatování, nikoli oslovení:-))  

...a nebojte se, není to složité...je to vlastně ve Vašem podání velmi primitivní:-)))


Nepřihlášený uživatel

#3031 Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 11:52

#3030: - Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Jsem Vojtěch asi tak, jako komunista a Váš soudruh, totiž ani jedno z toho. Řvu smíchy, když čtu zvratky komentáře třeboňských myslitelů.

Dluhoušek rudá Sobotka

#3032

2013-05-20 13:00

blůeju ze všech komunistů, a říkám vám: komunisti jste trapní húúúúú...

Nepřihlášený uživatel

#3033 Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 13:12

#3031: - Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh" 

 ... nevím kdo jste ( můj soudruh zcela jistě ne :-)) a ani to nepotřebuji vědět....představu už mám:-)))


Nepřihlášený uživatel

#3034 Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 14:01

#3033: - Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

To je opravdu zajímavé. Ve 12:52 jste věděl, kdo jsem a v 14:12 už to nevíte. Jste pozoruhodně mentálně nestabilní!


Nepřihlášený uživatel

#3035 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 14:49

#3034: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh" 

 ....o  mou mentální stabilitu nemějte, prosím, péči....od té doby, co nám nevládnou komunisté, jsem ve skvělé kondici:-)))


Nepřihlášený uživatel

#3036 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 14:54

#3035: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Zase nechápete základní pojmy: Můžete být samozřejmě mentálně absolutně nestabilní a současně ve skvělé kondici.

Neměl byste svou mentální nestabilitu tolik odhalovat. Mimochodem, už tušíte, co "budete vědět" za 10 minut?


Nepřihlášený uživatel

#3037 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 15:16

#3036: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh" 

 ...to vím naprosto přesně. Že jste vůl:-)))

Pavla

#3038 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 15:38

#3037: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Moc se mi " líbí", že když " někomu" dojdou argumenty, tak přechází do volů, blbců, hňupů atd. To o Vaší povaze také něco vypovídá. Jste strašně křivý člověk, a to nemyslím, že máte hrb nebo tak něco, mluvím o Vašich osobních vlastnostech.

Nechci někomu zasahovat do "rozpravy", ale pokud někdo druhého nazývá volem, tak si myslím, že je vůl sám, i když si to nepřipustí.


Nepřihlášený uživatel

#3039

2013-05-20 16:29

kdo jsou komouši? bezprizorní homouši!

Nepřihlášený uživatel

#3040 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 18:25

#3038: Pavla - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Jaképak argumenty? Pokud se vy "snažíte", zcela pobolševicky "vyargumentovat" nevyargumentovatelné, pak jste, zcela prostě kráva... S pozdravem, Světu mír! Váš reakcionář...


Nepřihlášený uživatel

#3041 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-20 19:17

#3038: Pavla - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Jistě jste si všimla argumentační úrovně lidí, jako je autor  #3040 Re: Re: Re.

Myslím, že se jedná o nedospělého jedince v předpubertálním věkiu. Kdyby takto mluvil doma, tak by ho táta přehnul přes koleno, sundal by si pásek a nařezal by mu. Na internetu ale může být jakkoliv vulgární a agresivní a nikdo mu za to nenařeže. Jistě si dovedete představit, jak se mu uleví, když někoho nazve vůl, nebo kráva. O nějaké argumenty zde vůbec nejde.

Buzna je jiný profík pro blby z Třeboně.

#3042 Důležitá je správná orientace

2013-05-20 20:31

Je to fakt profík, ale profesor ........

#3043 Tak za tohle Univerzita Karlova navrhuje buznu Puntnu na profesuru

2013-05-20 20:33


Nepřihlášený uživatel

#3044 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-21 08:16

#3038: Pavla - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh" 

 Milá dámo, nechte si své plamenné projevy na nějaký sjezd:-) Vy mne nemůžete urazit, věřte:-) A Váš soudruh z kominterny také ne:-))

...argumentovat s Vámi je zbytečné....a zmiňovat  křivost charakteru od někoho, kdo obhajuje zločinný režim je zábavné:-))

Pavla

#3045 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

2013-05-21 08:32

#3041: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: význam slova "soudruh"

Argumentační úroveň některých jedinců zde mě již nepřekvapuje, protože jejich argumenty odpovídají úrovni jejich IQ ( to je v rozmezí 0-30). Možná se fakt jedná o nějakého studentíka z gymplu nebo o nějakého "ubožáka", který toho v životě moc nedokázal a  net mu slouží k tomu, aby si zde zvýšil sebevědomí :-)). To máte tak, někdo si sebevědomí zvyšuje prací, studiem atd. a pak jsou individua, kterým stačí říct : ty vole, ty blbá krávo a až do večera si myslí, že jsou ředitelé zeměkoule. Jenže přes noc ten opojný pocit moc zmizí, tak hurá na net a znova : ty blbá krávo, ty vole, hovado..

Takovým lidem bychom se neměli smát, oni jsou frustrování a měli by na sobě zapracovat. ( kdo z těch komu je to určeno, nezná pojem frustrace, nechť použije slovník, předpokládám, že takoví lidé odborné slovníky ve své knihovně nemají, proto doporučuji použít net  )

SL

#3046 Je potřeba zvážit všechny argumenty

2013-05-21 09:41

a teprve po plnohodnotné diskusi poté vynést spravedlivý závěr. Slušní Lidé mají za to, že současná "demokratická" totalita je horší než ta minulá..
http://www.narod.tym.cz
Free5

#3047 Re: Je potřeba zvážit všechny argumenty

2013-05-21 09:44

#3046: SL - Je potřeba zvážit všechny argumenty

Jo tak národní tým ty pičo? To jenom ukazuje řže komouši a nácci jsou jedno. Dnešní doba je nejlepší a nejsvobodnější v historii a to právě komunistická a nacistická hovada pěkně sere protože za jejich dob byl akorát útlak a nesvoboda. Proti vám komoušům a náckům budu bojovat vždycky dokud nevymizíte vy kundy.


Nepřihlášený uživatel

#3048

2013-05-21 10:40

komunisti maji ve svych palicich akorat hovna.

Nepřihlášený uživatel

#3049

2013-05-21 12:30

PROLETÁŘI VŠECH ZEMÍ, VYLIŽTE SI PRDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DB

#3050

2013-05-21 15:51

Tak hele, komunisti vlezte už do hajzlu a spláchněte za sebou. Děkuji



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...