Pane Gajdo, odstupte prosím!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pane Gajdo, odstupte prosím!

janecz

#1 Kučera nebo Gajda

2012-12-01 10:00

V textu petice je mimo jiné napsáno "Jak máme věřit, že se v klubu nedělo nic nemorálního a nezákonného, když...". Sigma není jiná než ostatní kluby. Nevím sice, jak to bylo s kauzou, za kterou jí disciplinárka naposledy odebrala 9 bodů, ale pamatuji si např., že ještě za komunistů byl nějaký průser s černými fondy. A pan Gajda je tam prakticky od začátku, takže já nepochybuji, že v černotách a podvodech jede jak on, tak (nepočítám-li Kubíčka, který tam už není) možná i další. Ale pokud věc stojí tak, že buď odejde Kučera od týmu nebo Gajda z vedení, pak by měl vypadnout pan Gajda. Radim Kučera je u týmu určitě důležitější než nějaký podvodník ve vedení klubu.

Nepřihlášený uživatel

#2 Zbynek

2012-12-02 09:35

Gajda ven,
Gajda ven,
Gajda ven,
Gajda ven,
Gajda ven,
Gajda ven,
ovce

#3 Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-02 11:00

#1: janecz - Kučera nebo Gajda







Kučerova výpověď vyvolala reakce fanoušků. Je však také velmi zajímavé, kdo níže uvedenou petici vydal. Podepsán je jistý Tomáš Ostřanský. Tedy stejná osoba, jejíž e-mail je jako kontakt u internetové domény jirikubicek.cz


cely zdroj:
http://vecernikol.cz/sport/fotbal/777-kucera-take-platil-za-prestup-vedeni-sigmy
Tomáš Ostřanský
Autor této petice

#4 Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-02 13:11

#3: ovce - Re: Kučera nebo Gajda

Ano, skutečně jsem uveden v mailovém kontaktu u domény. Když v roce 2009 pan Kubíček pořádal svazové shromáždění v Průhonicích, pomáhala mu tehdy celá Sigma, i já, jelikož jsem měl v tom období ke klubu hodně blízko.

Od té doby, když příjde faktura, přeposílám ji dál. Ano, když se mi některé jeho kroky nelíbí, mohl bych mu doménu znepřístupnit, ale to bych klesnul zhruba stejně hluboko, jako pan Heloňa :-)

RunRak

#5 Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-02 14:25

#4: Tomáš Ostřanský - Re: Re: Kučera nebo Gajda

no a dál ? v diskusi na sigmafotbal.cz se píše něco o Marcelce, to je jako M. od JK ???????????????????

Tomáš Ostřanský
Autor této petice

#6 Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-02 14:50

#5: RunRak - Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

Ano, s M od JK jsem se v té době, asi do května 2009 význěmně přátelil.

S-partička

#7 Re: Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-03 01:32

#6: Tomáš Ostřanský - Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

hele, tomu moc těm zkratkám nerozumíme, je to asi jen pro Olomóc nebo pro zasvěcený ....ale pokud to přeložím ze zkratek, tak organizátorem petice proti Sigmě je  jak sám uvádí bejvalej přítel Marcely K. dcery Jiřího Kubíčka ?? a nemel bejt ten Střížkov zrovna v květnu 2009 v Olmiku?? a stejnej chlápek je současně pořád webmaster webovejch stránek Jirky Kubíčka ? nebo se pletu ?? a není to ňáký divný ? To je jen zhoda tolika nahod nebo ten Jirka má prsty snad ve všem ???? jak to ten váš fotbalovej démon jen dělá ???? nebo o tomto snad vůbec vůbec neví ???? :-) :-) :-)  v podpisech jej nevidím ???? nebo že by hfdjj tzwzzz hhfjh ggdh    Sparta !!!! Sparta !!!!

Tomáš Ostřanský

#8 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-03 10:05

Tomáš Ostřanský

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

2012-12-03 10:07

#8: Tomáš Ostřanský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kučera nebo Gajda

a nápad na vznik petice vypadal asi takto:

http://sigma.kopecny.eu/petice.png

http://sigma.kopecny.eu/petice2.png

Ikdyž chápu, že kdo za tím chce hledat senzaci, tak bude.

jedna z ovci co bere podpis zpět

#10 správce nesprávce domény

2012-12-03 10:23

a proč si tedy uveden v mailovém kontaktu... ???? je to docela vtipný, nejseš webmaster stránek Kubíčka a seš tam uvedenej v meilovym kontaktu, nejses autor petice a ses tady uvedenej , .... aspon ted verim , ze to Kuba neřídí, ten by takový dilentatismus nepřipustil,... možná až mu budeš příště řešit webovky, tak se jej poptej jak se takový věci dělají, aby to aspoň na první pohled vypadalo důvěryhodně...
www.sigmafotbal.cz

#11 přetěte si diskuse nasigmafotbal.cz - diskuse k rozhovoru s právníkem ze soboty a ve fanzoně

2012-12-03 11:04

hele, aspoň si něco napřed přečtěte .... :-)
Tomáš Ostřanský

#12 Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 11:11

#10: jedna z ovci co bere podpis zpět - správce nesprávce domény

Právě proto, že nemám černý svědomí, jsem tu petici spustil. Kdo chce, vždycky nějakou rádoby špínu najde. Zvlášť v Olomouci. Já napsal, proč jsem uvedenej v mailovým kontaktu, je to věc stará skoro 4 roky. Jestli to někomu nestačí, má právo nepodepsat. Je to jen a jen jeho volba.

jedna z ovci co bere podpis zpet

#13 Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 11:17

#12: Tomáš Ostřanský - Re: správce nesprávce domény

ale Ty jsi je přece petici nespustil nebo ted zase uz ano ????? udělej si v tom pořádek :-)

jinak jasný, my ti všichni věříme, že seš v kontaktech na webovkách Kubíčka jen náhodou a že jinak s ním moc nesouhlasíš.... respektive to nevíme :-)

škoda , že jsi to napsal až se na to náhodou v novinách přišlo po té co to podepsala spousta lidí....

Tomáš Ostřanský

#14 Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 11:21

#13: jedna z ovci co bere podpis zpet - Re: Re: správce nesprávce domény

No, s tebou evidentně nemá moc smysl debatovat, když nechceš pochopit, že nápad na vznik petice vzešel od fanoušků a jeden z nich to musel spustit...

jedna z ovci co bere podpis zpet

#15 Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 11:42

#14: Tomáš Ostřanský - Re: Re: Re: správce nesprávce domény

sorry, už to mu rozumím, prostě to jeden z fanoušků musel spustit a jen náhodou je to ten,co je kontaktní pro webové stránky Jiřího Kubíčka a jak jsem se nahoře dočetl tak i (bývalý) přítel jeho dcery.... seš trochu smolař, že se na Tebe ty náhody lepí, ale přeju ti všechno dobrý :-)

Tomáš Ostřanský

#16 Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 12:03

#15: jedna z ovci co bere podpis zpet - Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

Chytrému napověz, hloupého trkni, volovi nepomůže asi svěcená

jedna z ovci co bere podpis zpet

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 12:13

#16: Tomáš Ostřanský - Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

k te petici neni treba uvadet i svoji osobni charakteristiku, to sis tam dal nadbytecne ..... ale jinak jo, když  někoho chytí za rukáv a dojdou argumenty, tak i toto je argument :-)

pereko

#18 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-03 15:53

#17: jedna z ovci co bere podpis zpet - Re: Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

Kolik jste zato od pana Gajdy dostal? A nepripadne vam docela divne, ze prvni ceho si pan Helona v clanku vsimne je to, ze je nekde na bezvyznamnem webu kontakt na autora petice?

Robertek

#19 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: správce nesprávce domény

2012-12-04 20:05