Stydím se za svého prezidenta !

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stydím se za svého prezidenta !


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-02-08 14:18

Nemám rád náčelníka Velká kouřící huba

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-02-08 14:19

Nemám rád náčelníky Velká kouřící huba

Nepřihlášený uživatel

#3 Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

2013-02-12 13:59

Podepište petici za to, aby Karel Schwarzenberg dodržel slovo, že v případě neúspěchu své prezidentské kandidatury v politice nadobro skončí:

http://www.petice24.com/karle_schwarzenbergu_dodrte_slovo_a_skonete_v_politice
David

#4 Prezident ČR

2013-11-22 09:29

Stydím se hodně za svého prezidenta.
Taky podle mého názoru neměl komunismus padnout, protože takhle jsme doopravdy ostudou celého národa.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

2013-12-29 23:03


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-11-18 18:14

Zemane odejdi z hradu , stydím se za zebe , chce se mi z tebe blít
spokojený důchodce

#7

2015-12-31 16:24

Tento president byl navržen a zvolen komunistickou zločineckou stranou,spolu s mentálně postiženými jejich pohrobky!


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-12-31 21:25

Za presidenta se nestydím,jelikož jsem ho nevolila!Jeden krát se mi líbil a to,když prohlásil,když chtěl být něco důležitého,že komunisti budou mít rezervaci,tolik málo jich bude!Po té jsem ale zjistila,že je to jenom lhář,trouba a zamrazený puberťák!Je mi smutno z toho,když zjišťuju kolik u nás lidí nosí na krku hlavu,jenom proto,aby mu do ní nezatékalo,když takovou ostudu a škůdce národa mu stále fandí a zastává se ho!
AOI

#9 Styďte se za sebe

2015-12-31 23:00

Nevíte o čem mluvíte.

Máme vynikajícího prezidenta, kterého si váží většina obyvatel České republiky, je vážen i v zahraničí:

 

Nebuďte překvapeni, když se vaše destruktivní činnost obrátí proti vám. Lidé nemají věčnou trpělivost !

 

 


Nepřihlášený uživatel

#10 Nereagujte na hulvata

2016-01-03 21:13

Lidi slusni, nepiste vulgarity a nesnizujte se tak na uroven pana Zemana . Vzdyt  asi tusime , koho asi tento clovek muze oslovovat a zastupovat v teto bolsevikem zdevastovane zemi. Jarda Cvetkov


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Styďte se za sebe

2016-01-26 16:42

#9: AOI - Styďte se za sebe 

 Myslím, že Vy nevíte o čem mluvíte.

Současnému prezidentovi, kromě chytrosti (i když již poněkud poznamenané stařeckou demencí a zahleděním se do sebe sama), chybí vše ostatní, co by měl mít prezident, který má reprezentovat lid této země. Proto se za něj stydím a hlavně s obavou očekávám, jaké nevhodné chování předvede  i jaké názory a sliby vysloví jako zástupce České republiky při svých zahraničních cestách.

Vlado


Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2016-01-27 14:13

#8: -  

 jo je to mozna buran, co se vyjadruje jak hospodsky povalec, ale jako skudce naroda je az posledni v rade, protoze pres ty pippip ve vlade a nektere pippip z rad "celebrit" a "expertu" se na spici nikdy nedostane


Nepřihlášený uživatel

#13

2016-04-11 22:35

Možná je ekonom, ale fakturu na 18 miliónů v době, kdy byl předsedou partaje, neuhradil.