Sportovní hala České Budějovice

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Sportovní hala České Budějovice


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-26 12:42

#71: - Re: Re: Re: Re:

Třeba zničit stromovku?


Nepřihlášený uživatel

#77 Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 13:38

#52: Tomas Zdvihal - Re: Re: Diskuze

Co to postavit vedle hřbitova ? Takové poetické místo, klid. Sportovci tam nebudou nikoho rušit. Těm mrtvým je to šumák. Já jsem se rozhodl od zítřka operovat . To nevadí, že tomu nerozumím, ale viděl jsem to v televizi , když dávali Nemocnici na kraji města a myslím , že mi to půjde. Nebo vykácíme Stromovku viz. předchozí příspěvek.  To se musí Střítecký obracet v hrobě. Budějovice si chtějí koupit BMW a budou ho parkovat u někde na sídlišti u  popelnice.  Oni ho nechtějí vystavit na odiv, raději ho před všemi ukryjí.  Souhlasím s p. Zdvihalem. , vaše záliba pane Rataji v dopravních řešeních je pro mě trestním činem. Vaše slavná podpora petice na Maláku a vymýšlení dopravních hlouposti před měsícem málem připravili o život jedno z nejlepších stavebních inženýrů ve městě.

Z petice by měli být smazáni lidé bydlící mimo ČB. Těch se investiční akce ČB nedotýká. Z jejich peněz to  nejde.

Dívám -li se na to z více stran, víc a víc se domnívám, že za vámi někdo stojí a že tady nejde o halu jako takovou. Podobnou situaci jsme tady již měli.

O. Havelka

#78 Re: Re: Re: Re:

2013-02-26 14:13

#59: - Re: Re: Re:

Mohu mít jenom jeden skromný dotaz. Jaká ze stran co zvedla pro tento projekt ruku a tudíž je ve vedení města to měla zároveň ve svém volebním programu ?

Stanislav Rataj
Autor této petice

#79 Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 15:14

#77: - Re: Re: Re: Diskuze

Opět anonym č.77. Začnu od zadu. Ano máte pravdu stojí za mnou někdo, opravdu za mnou stojí někdo. Jsem to já sám, který hájí zájmy občanů a chce vyvolat diskuzi o největším stavebním projektu v ČB hrazený městem za posledních 20 let.

Není důvod mazat občany, kteří podepsali petici a kteří nemají bydliště v ČB. Podle Vás sportují a chodí na kulturní akce pouze obyvatelé ČB? Váš názor je opravdu směšný.

Nevím, které moje dopravní řešení je tersný čin. Můžete toto řešení specifikovat?


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-26 15:19

#78: O. Havelka - Re: Re: Re: Re:

Žádná. Takže hala nebude. Ani na Dlouhé louce, ani nikde jinde, protože to nebylo v programu. Tak na tom postavte volební kampaň. Pan Rataj může voličům navrhnout svoje řešení. Kde konkrétně to postaví, za jak dlouho a kolik to bude stát. A pak se uvidí, kdo má pravdu.


Nepřihlášený uživatel

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 15:22

#79: Stanislav Rataj - Re: Re: Re: Re: Diskuze

Ja tu platim dane a chodim k volbam a nechci aby o investicích rozhodoval podpis z Ostravy. Chapete to?


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 15:47

#77: - Re: Re: Re: Diskuze 

 Z Vašeho příspěvku je patrná akorát nenávist k panu Ratajovi.  O toho tady ale vůbec nejde. Není jediným organizátorem této petice. Místo abyste se zaměřil na jiné radní, který chtějí tento tunel zafinancovat z městského rozpočtu, navážíte se do člověka, který chce rozvoji sportu v ČB pomoct (Podotýkám, že pana Rataje vůbec neznám). Víte že k jednání o nové hale nebyly přizvány žádné sportovní kluby mimo volejbalistů VK Jihostroj?

Jde vidět, že neprovozujete žádný sport, kterému sportovní hala slouží. Jinak byste totiž věděl, jak je těžké si v nějakých rozumných časech sportovku zarezervovat, protože většinu času tam mají zabranou volejbalisté. Dokonce se tam mnohdy nemůže uskutečnit ligový turnaj, protože volejbalisté se tam zrovna fotí :-( .

Nejvíce mě ale nadzvihnul Váš názor, že z Petice by měli být vyškrtnuti lidé bydlící mimo ČB. Protože i tito lidé jsou mnohdy členy sportovních klubů, dojíždějí do ČB nejen za prací a do školy, ale i sportovat a halu aktivně využívají = platí nájem, který jde městu.

Sportovka může ještě řadu let sloužit jiným sportovcům než volejbalistům. Ať si volejbalisté pořídí svou halu za daleko menší peníze. Pochybuji totiž, že po dostavbě první etapy by se vůbec druhá etapa začala. Víme jak to v ČR chodí. Vítězný altelier sice tvrdí, že hala stát 422 milionů nebude, ale už jste snad zažil, aby se něco postavilo levněji než bylo původně v plánu? Naopak... vše se ještě prodraží...

P.J.


Nepřihlášený uživatel

#83 Re: Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 15:55

#82: - Re: Re: Re: Re: Diskuze

Naprostý souhlas s Tímto názorem!!! To je totiž to oč tu běží!!!

V. Stejskal


Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 15:58

#81: - Re: Re: Re: Re: Re: Diskuze

A lidé z Boršova, nebo ze Srubce podle Vás také nemají nárok?

 


Nepřihlášený uživatel

#85 Re: Re: Re: Re: Re: Diskuze

2013-02-26 16:24

#82: - Re: Re: Re: Re: Diskuze

No nic, zakazete halu, budete ji chtit jinde, pozemek nemate, navrh taky ne, pan Rataj to nakresli po vecerech jako dalnici u lisova a jizni spojku, da si to do supliku a bude klid. Ve sportovce se budete mackat dal a debatovat o tom, kdo ma prijit na jednani. Uzite si to, ja nesportuju a problem s rezervaci tim padem nemam. Mozna za deset let vam to dojde......


Nepřihlášený uživatel

#86

2013-02-26 17:22

Kdo nezná volební program v bodech HOPB, tak se podívejte. Tam to vše je.
http://www.obcaneprobudejovice.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=63

Přátelé je to přeci zase jinak. Nejde o halu a o sport. Jde o zakázku za 500 -600 míčů
(ne volejbalových). Atelier dostane pěknou zakázku (12 míčů) a jestli nedojde k realizaci to je netrápí.
Už takových pár projektů dobře zaplacených v koši skončilo.

Jestli si chtějí radní zachovat svojí tvář, tak ať se rozhodne v REFERENDU.


Nepřihlášený uživatel

#87

2013-02-26 18:36

KDE JSTE BYLI VŠICHNI KDYŽ SE UTRÁCELI PENÍZE ZA HOKEJOVOU A FOTBALOVOU HALU ? Výsledky těchto týmu rozhodně nejsou měřitelné s výsledky Jihostroje . Fandíme Jihostroji a jejich nové hale !!!!

Nepřihlášený uživatel

#88

2013-02-26 19:23

Fandím VK Jihostroj a jejich nové hale!!! (ale ne na úkor ostatních sportovních klubů) Nechce se mi věřit, že pan Diviš stoho má dobrý pocit.

Cílem je nebourat stávající Sportovní halu, ale postavit novou na jiném vhodnějším místě.

Sportu zdar a volejbalu zvlášť.

 

Jura

#89 oficialni email z ceskobudevjickeho CSTV

2013-02-26 23:16

Protože mnozí zástupci TJ/SK i sportovních svazů našeho okresu vyjádřili zájem o podepsání PETICE za zachování stávající Sportovní haly v Českých Budějovicích, zasílám Vám odkaz na elektronický podpis a seznam kontaktních míst s podpisovými archy.

http://www.petice24.com/sportovni_hala_cb


Kontaktní místa pro podpis s podpisovými archy:
SPORTOVNÍ HALA, Restaurace Eden
SPORT No.15, Pražská 15, 37004 České Budějovice
Česal - Vanišová drogerie, Lidická tř. 480/65, 37001 České Budějovice
KNIHKUPECTVÍ KOPP, Šumavská 582/3, 37001 České Budějovice 7

S pozdravem Vl.Cahák


I z toho lze usuzovat, co si o projektu myslí sportovní veřejnost.
Sally

#90 Sportovní hala

2013-02-27 00:39

Vzhledem k tomu ze Budějovicích je sport velmi rozšířen, proč nestavět na jiných naž zastavěných místech. Určitě se najde využití. CB má přece přes 100 000 obyvatel a sportuje většina, takže kdo je pro zbourání stávající funkční Sportovní haly by si asi potřeboval vydatně zasportovat , aby ho napadaly pozitivnější a produktivnější myšlenky.


Nepřihlášený uživatel

#91

2013-02-27 11:55

Myslím, že peníze za demolici fungující haly by se snad daly využít jinde.

Nepřihlášený uživatel

#92

2013-02-27 12:36

Novou halu lze postavit na uzemí bývalých kasáren ve Čtyřech Dvorech a suočasnou halu využívat pro mládež a volnočasové aktivity veřejnosti.

Nepřihlášený uživatel

#93

2013-02-27 13:05

Tak , když se to má postavit ve Čtyráku, to se neměla dělat veřejná soutěž a stačilo udělat plechovku jakou má Kaufland . To bude stát tak 200 mil. Tu překrásnou halu si postaví někde jinde. Třeba v Linzi. My v Budějicích budeme mít zase prd. Pan Rataj to nakreslí a nechá nám vyasfaltovat parkoviště přes celá kasárna.

Nepřihlášený uživatel

#94 Re: Sportovní hala

2013-02-27 14:53

#90: Sally - Sportovní hala

CB nema pres 100 tisic a vetsina rozhodne nesportuje. Podepsat se pod petici PROTI necemu je pozitivni a produktivni?

Tomáš Zdvihal

#95

2013-02-27 15:08

Takže za pár let budeme chodit na koncerty do rejnoka a sportovní utkání (sportovka) z města do bývalých kasáren? Opravdu to chceme dělat tak, že barák, který se nám nehodí do krámu, hodíme na kraj města, stejně jako to dělá pan Rataj se silnicema? Skvělý moderní baráky si postavíme na kraji města a za 10 let nám možná dojde, že máme v centru starou sportovní halu, na jejíž rekonstrukci nikdo nedá peníze a parádní parkoviště na Mariánském. Supr

Nepřihlášený uživatel

#96 Re:

2013-02-27 15:22

#92: -

To teda nelze, ledaže by zastupitel Rataj změnil územní plán, což nemůže a vysvětlil voličům, že město by tak přišlo o desítky milionů za prodej pozemků. Takže za tři roky tady muzete brečet, že se do sportovky nevejdete, protože on vám novou halu rozhodně nepostaví.

Stanislav Rataj
Autor této petice

#97 Re:

2013-02-27 15:51

#95: Tomáš Zdvihal -

Pane Zdvihale, jeďte se podívat do civilizovaného světa a pochopíte to, co nyní nechápete.

Tomas Zdvihal

#98 Re: Re:

2013-02-27 16:06

#97: Stanislav Rataj - Re:

Pojeďte taky a pak na východ. Možná byste viděl, že i u nás je to civilizovaný svět... Tady končím, diskutovat se Vám očividně nechce, máte jen svojí pravdu, zatím ničím nepodloženou. Až budete umět zdůvodnit, které je to lepší místo a proč, tak se možná můžeme sejít.

Stanislav Rataj
Autor této petice

#99 Re: Re: Re:

2013-02-27 16:35

#98: Tomas Zdvihal - Re: Re:

Pane Zdvihale já s diskuzí jako Vy problém nemám. Určitě jsem projel na světě východním, západním, severním a jižním mnohem více než vy. Nové sportovní stánky se staví samozřejmě na okrajích městských
aglomerací, včetně velkokapacitních parkovišť. Příkladů jsou desítky. A pokud jde o městské okruhy ty se opravdu staví na okrajích měst (to jsou ty silnice o kterých píšete), proto se to také jmenuje okruh. Už jsem dříve napsal nějakému anonymnímu komentáři - uveďte mi jediný příklad takovéto sportovní stavby, která se vybudovala na prostoru bez parkoviště nebo parkovacího domu s dostatečnou kapacitou podle norem ? Těším se na diskuzi. Stanislav Rataj

 


Nepřihlášený uživatel

#100

2013-02-27 18:00

Nejsem k tomu kompetentní, ale opravdu by se nevešla ta větší hala z projektu CHS vedle nynější Sportovky směrem k bazénu? Z plánů vítězné studie mi přijde, že ano! To jak to celé skloubit by měla být výzva pro plánovače a architekty! Prostor tam je!!!