Pošli Drábka do lochu!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pošli Drábka do lochu!


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-03-06 23:12

ať ta krysa zdechne

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-03-07 08:44

Už ať je v lochu za všechny utlačované lidi jeho nesmyslnostmi !!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-03-07 09:47

boží mlýny melou pomalu,ale mají úžasnou akceleraci, na co ten hajzl sáhl to posral,rozdrbal UP,vytuneloval přes IT firmy naše prachy a nucené práce,S karty a poslušné hlášení na poštách to je debilní ,ten krysák nemá lidi rád

Nepřihlášený uživatel

#4 Haha

2013-03-07 21:28

Jen 28 podpisů? Smích.

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-03-11 17:46

nejen tu krysu Drábka, ale celou x-kolku bych tam poslal

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-03-24 08:43

Ještě by mněla být petice rozšířena o nutnost navrácení posuzování zdravotního postižení před 1,1,2012. pro ZTP a ZTP/P. To co udělal Drábek je nehoráznost.
Jan Bauer
Kolín

#7 Re:

2013-03-24 09:20

Za okradení ZTP a ZTP/P by měl už sedět v kriminále už dávno.

 

Josef

#8

2013-03-24 23:06

Stačí se mi na něj jen podívat a zvedá se mi žaludek.
P.

#9

2013-04-01 06:34

Chybí mě podpisy úředníků ÚP.Že by loajalita,nebo souhlas se vším co na MPSV Drábek předvedl?

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2013-04-06 21:02

#9: P. -

Úřednice ÚP? Tak tyhle mi zrovna nechybí, protože se chovají a jednají s lidmi stejně hovadsky jako Drábek!


Nepřihlášený uživatel

#11

2013-04-11 03:36

Já byl vyřazen z UP po roce a pul evidence za odmitnutí sloužit veličenstvu Drábkovi a to i přesto,že jsem opětovně informoval obtloustlou uřednicí,že nepobírám od státu jedinou korunu,že jedine co za mě stát platí je zdravotní v částe 770kč.I přesto trvala na tom,že dle drábkova zákona mám sloužit uplně zdarma,teda bez platby jediné koruny co by šla mi do kapsy.Přes rod,právnika tuto věc mám v řešení před soudem.
Kossuth

#12 Re:

2013-04-11 13:14

#11: -

Zdravím,

nevím, zda váš právník podal správní žalobu proti rozhodnutí o odvolání, ale existuje ještě jedna možnost a to podat PODNĚT K PROVEDENÍ PŘEZKUNMÉHO ŘÍZENÍ (ve lhůtě 1 roku od právní moci rozhodnutí) na místně příslušný úřad práce kam docházíte a rozhodnutí o vyřazení bude ZRUŠENO a stát za vás bude muset zpětně zaplatit zdravotní pojištění, navíc se vám tím otevírá možnost žádat náhradu škody způsobené nezákonným rozhodnutím a přiměřené zadostiučinění za vzniklou nemajetkovou újmu podle zákona č. 82/1998 Sb. Nárok na odškodnění mate právě v případě a za podmínky, že MPSV popř. úřad práce v přezkumném řízení přezkoumávané rozhodnutí ZRUŠÍ, viz odkaz uvedený níže. Samozřejmě správní soud nemá jinou možnost než s ohledem na nález ÚS přezkoumávané rozhodnutí ZRUŠIT.

http://www.ochrance.cz/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2013/jak-je-to-s-odskodnenim-za-verejnou-sluzbu/

Ještě bych rád upozornil na stránky ASN - Akční spolek nezaměstnaných kde se toto, taky řeší:

http://www.akcnispolek.estranky.cz/

PS: Taky jsem si dovolil nucené práce odmítnout.

 


Nepřihlášený uživatel

#13

2013-07-10 11:51

Jaromír Drábek je vředem města Jablonce nad Nisou a trvalou ostudou. Tuto ostudu je možné odstranit jedině jeho přesunutím do vězení, nejlépe snad do nějaké věznice s zvýšenou ostrahou.

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-09-22 11:04

K tomu není co dodat.
popík

#15 drabula do lochu

2014-02-13 06:47

možná,že už je to delší dobu co je toto individum schováno v poslanecké lavici a myslí si,že je zapomenuto na ty zvěrstva co prováděl z nezaměstnanými.
Je potřeba tuhle petici více medializovat a toho kuního ksichta hnát k zodpovědnosti-a né jen za to jak se zacházelo z nezaměstnanými,ale i co se týče vyplacených odměn jeho úředníkům,na které neměli nnárok atd. a další machinace s penězi-viz Šišoun...
Spravedlnosti bude učiněno zadost až mu seberou majetek a posadí na pár let do chládku...
No a pak samozřejmě na pracovní úřad a bez nároku na nějaké peníze,tak jak se to děje dnes nám všem,kteří jsme touhle vymožeností prošli...

Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2014-04-11 06:23

#1: -

Souhlasím! A k tomu celá Topka a odéeska! Jsou to dacani a ......

Josef

#17 Josef

2014-08-28 00:02

Ministryně za ČSSD Marksová neplní své sliby ohledně prošetření trestné činnosti p. Drábka na MPSV. Navíc, někteří zaměstnanci GŘ ÚP, kteří pomáhali krýt trestnou činnost p. Drábkovi a p. Šiškovi zde stále pracují a někteří dokonce i pokračují v trestné činnosti.