PETICE PROTI ZBYTEČNÝM EXEKUCÍM

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno PETICE PROTI ZBYTEČNÝM EXEKUCÍM


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-04-06 14:20

Lidi vzbudte se a nenechávejte ze sebe dřít kůži!!!Pro jednu nezaplacenou jízdenku platit 20.tis?Politici rozkrádají miliony a beztrestně?tunely, podvody a člověk,když se ke svému problému postaví čelem a chce jej řešit,spadne na úplné dno,protože vás lichva posvěcené státem obere o vše a v případě osobního bankrotu jste na deset let vymazáni ze života a nemůžete nic,ikdyž své dluhy platíte!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-04-06 14:37

Nemám rád lidský hyeny, nic nevytvářející, jen parazitující na cizím neštěstí.


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2013-04-07 15:56

#1: -

Musím jen souhlasit!


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re:

2013-04-07 16:15

#3: - Re:  

 šiřte a sdílejte dál,protože když budem držet huby a ti nahoře si budou s těmi co je živí dělat co chtějí a systematicky je ničit, nikdy se nic nezměmí


Nepřihlášený uživatel

#5

2013-04-09 07:23

ja sam mam problemi,a neustale vam psychycky po telefonu otravujou,to co si oni dovolujou na lidi kteri zato ani nemohli a prisli o praci jen kvuli statu ze donucuje podnikatele propoustet a nedostanou vyplatu tak by mnela byt zato odpovednost jak podnikatel tak stat.jeto hnus jak jednaji z lidma.at si vemou cerne umiformi je to hyjenizmus.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-07-16 06:06

Původní smysl exekucí, omezit bohorovnost "podnikatelů", kteří nasekali dluhy a změnili své s.r.o. se vůbec nenaplnil a děje se to dál. Vznikl ale průmysl, který uvrhává chudé do již pak beznadjné situace a rozevírání nůžek rozdílu mezi chudými a bohatými, likviduje dynamiku spoldcnosti, protože bezdomovec se už nezvedne. Tak se exekutoři stali spolu s provozovateli heren, zastaváren a narkomany součástí šedé zóny, avšak s požehnáním staru.státu.

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2017-08-31 09:30

Postihl mě požár, skoro nic mi nezůstalo,nemohl jsem platit to co dříve, stát mi vůbec nijak nepomohl a tak jsem se dostal do Exekucí a nikoho nic nezajímá!

 


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2017-08-31 09:32

#2: -  Exekutoři jsou paraziti, kteří se přiživují na chudákách!