Stop divokým prasatům v Brdech!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stop divokým prasatům v Brdech!

Spongebob

#1

2013-04-15 09:18

Větší hovadinu jsem nikdy nečetl, jak to může někdo normální podepsat?

Nepřihlášený uživatel

#2 Re: mozna az se s nimi vecer potkate nebo budete mi zrytou zahradu, tak to treba hovadinou nenazvet.

2013-04-16 12:41


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-04-16 16:44

Pridavam se k "nenormalnim" a podepisuji...Prasata byla na nasem pozemku nedavno a znicila nam celou zahradu. Dnes mam novy plot, ktery je specialne postaveny proti dalsi navsteve techto premnozenych zvirat, ale v okoli naseho domu jsou pomalu kazdou noc a podle toho to tu take vypada.

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-04-17 06:50

Tak uz nejen v noci.Je prave 8.30 rano a potkala jsem se s panem divocakem na zahrade.Pred necelou hodinou tu bezely kolecko dve male holky.

Nepřihlášený uživatel

#5 Není to hovadina...

2013-04-17 20:29

Přátelé, petice popisuje přesně problém, který město i celé okolí a region tíží již řadu let. problém uznává ORP Černošice, myslivci i ministerstvo, ale ... kde nic tu nic. Je třeba se ozvat a dát všem najevo, že jde o bezpečí a ochranu zdraví a majetku. Petici jsem podepsal dnes na městském úřadu v Mníšku, ale je i v knihovně, v kulturáku, na Skalce, ale i jinde v okolních obcích. Čím více podpisů, tím více hlasů pro řešení. Díky
Alf

#6 Re:

2013-04-18 06:52

#1: Spongebob -

Podle Vás jsou lidi s vlastním názorem "nenormální" ? Velice hluboká myšlenka. Tak až potkáte divočáka na silnici, tak se na něj hezky usmějte, třeba se Vašemu autu vyhne. Hlavně zase nemoralizujte, jak to normální řidič zvládne. Přeji hezký den!


Nepřihlášený uživatel

#7

2013-04-18 10:53

Děkuji za tuto petici,divoká prasata nám ničí zahrady,pochodují si po dvorcích,ale zatím s tím nikdo nic neudělal.Navečer se bojíte jít na procházku,aby jste je někde nepotkali,Držím palce
Vader

#8

2013-04-20 06:29

#1: Spongebob - Žijete tam, pane Spongebobe?


Nepřihlášený uživatel

#9

2013-05-09 10:13

Problém s divokými prasaty není jen problémem Brd ale prakticky celých Čech . Zodpovědní by se měli zodpovídat za to , že nechali dojít věc do těchto rozměrů .
Tobiasino

#10 Re: Re: mozna az se s nimi vecer potkate nebo budete mi zrytou zahradu, tak to treba hovadinou nenaz

2013-05-12 23:35

#2: - Re: mozna az se s nimi vecer potkate nebo budete mi zrytou zahradu, tak to treba hovadinou nenazvet.

Oni  v Mníšku pod Brdy mají vůbec v módě pořád podepisovat nějaké petice, že? Napřed pár fanatiků v čele s bývalým kovaným komunistou, který teď dělá místostarostu, pořádá petici proti spalovně, která sice netvrdím, že by byla přínosem, ale zejména jde o to, že bez jakékoliv informovanosti veřejnosti prostě pustil tým tohoto pána do světa zkreslené informace a lidi podepisovali jako diví. Teď jim asi leží v žaludku divoká prasata, že ano? Inu, nejspíš chtějí poručit přírodě, větru a dešti. Milí Mníšečtí, nechcete už taky dělat něco užitečného?

JiKo

#11 Re: Re: Re: mozna az se s nimi vecer potkate nebo budete mi zrytou zahradu, tak to treba hovadinou n

2013-05-15 12:40

#10: Tobiasino - Re: Re: mozna az se s nimi vecer potkate nebo budete mi zrytou zahradu, tak to treba hovadinou nenaz 

 Až se s  prasaty setkáte osobně, budete mluvit jinak. Já jsem to osobně zažila. Nebylo to vůbec příjemné.