Petice na podporu stížnosti na měření kohoutkové výšky chrtů


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-06-03 14:27

Ať se stydí podvodvodníci!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-07-02 07:26

Je asi jedno, kde proběhlo měření, v Kolíně, nebo v Lednici. Výsledek je bohužel stejný.
Mám whippeta do 51 cm, který má 12,5 až 13 kg. je to atlet k pohledání. Bohužel běhá s whippety, kteří mají taky atletickou postavu, ale jaksi o cca 5 až 9 kg víc. Tady přece nejde jen o nějaký ten centimetr. Tady jde prostě o úmyslné lhaní, které může zapříčinit zranění při dostizích. Jak asi může dopadnout můj pes, když se na dráze střetne s takovým kolosem. Moc nebudu přehánět, když to srovnám k osobnímu autu, které se na dálnici střetne s dodávkou. Bohudík se zatím nám ani pejskům kolem nás nic vážného při dostizích nestalo. Ale myslím si, že je to jen otázka času. Kdo si to pak vezme na svědomí? Po každé,když můj pes vyběhne na dráhu s hrůzou sleduji první zatáčku, kde je ten střet nejpravděpodobnější. Mám svého psa moc ráda, je to můj kamarád, kterému chci dopřát radost z běhání za kůžičkou. Je to pro nás vždy velká událost, na kterou se moc těšíme. Tak to cítí určitě všichni majitelé svých miláčků, jak whippetů tak italáčků.. Nenechme si tu radost pokazit, hloupostí a bezohledností těch, kteří nemyslí na dobro a bezpečí našich psích kamarádů.