PETICE PRO ZACHOVÁNÍ DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ A ZELENĚ


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-07-16 14:11

budou si děti mít kde hrát? to už je i v písničce, na děti se v bdýse asi moc nemyslí.

Anonymous

#2 Re: ale přemýšlí, jen bohužel nad tím, jak komu přihrát nějaký kšeft...

2013-07-16 14:56

#1: -

... je na čase se jako občané přestat pouze rozčilovat nad pivem v hospodě a začít něco dělat. Protože si úředník myslí, že může všechno. A to rozhodně není to v čem by většina z nás chtěla existovat.

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-07-16 19:13

Podepište tuto petici, pokud se nechcete stále sami sebe ptát - " A co děti, mají si kde hrát?" ;)

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-07-17 07:07

Nechápu představitele města Brandýs n.L.-St-Boleslav,kteří hodlají vybudovat další betonová MONSTRA (dva "věžáky"zde nestačí??) na úkor dětského hřiště s okolní zelení!!Výstavba garážového stání je sice věc potřebná,ale na jiném místě! Výstavba dalšího byt.domu místo býv.zchátralé samoobsluhy asi nebude tak nezbytná!! Možná by garážová stání mohla být zde? I když ani toto řešení by vzhled sídliště zrovna nezkrášlilo.Možná by stálo za úvahu používat " zdravý selský rozum" a přemýšlet i do budoucna na děti a seniory sídliště,na zeleň a lavičky k odpočinku! Lidský život začíná narozením,dětský věk přechází ve věk produktivní a všichni se chceme dočkat i klidného stáří!!A i toto by měli vzít v úvahu architekti a zastupitelé
Městs.úřadu,kteří navrhují Regulační plán.
Závěrem hlasuji pro zachování dětského hřiště a zeleně v ulici Lipová.
Nováková Anna MUDr,Brandýs n.L.,Kralupská ul.


Anonymous

#5 Re: Děkuji za Váš názor

2013-07-17 10:38

#4: -

Jsem rád, že Vás nenechávájí lhostejnou navrhované změny v sídlišti U nádraží. Ve mestě Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi je podobných "podivností" více, začali jsme s dalšími občany řešit to pro nás nejpalčivější, ale do budoucna se chceme více snažit o dialog s radnicí i na jiná témata.

Děkuji za Vaši podporu a přeji hezký den,

Petr V.


Nepřihlášený uživatel

#6

2013-07-17 11:23

Někdy mám pocit, že naši radní snad ani tu zeleň nevnímají. Každé město ve světě si chrání své "zelené plíce" a u nás jen pokácet , zničit a vybetonovat nebo ještě lépe prodat developerským firmám a to nechci domýšlet všechny podrobnosti.

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-07-17 19:57

Sice jsem z Plzně,ale 13let jsem bydlela v Brandýse,znám přesně místo, o které se jedná a připojuji se i takto na dálku,místo na vaše auťáky myslete na děti.....
KAREL RÁDL

#8 Blamáž IDIOTŮ a PLOCHÝCH HLAV...

2013-07-17 23:27

Mohli jsme:
pít Káranskou vodu, jezdit po novém Mostě za 7 měsíců, užívat si Trhů na náměstí za 30MEGA, zdokonalovat Nemocnici a vyhlášenou Porodnici a užívat si peněz z Dokonalého jejího prodeje, stavět za to ŠKOLKY, rozprostřít síť OBCHOĎÁKŮ i Boleslavákům, parkovat u oblíbených obchodů Zdarma, jezdit na Hrušovák po krásné Stezce, Povolit zavedení optických kabelů do paneláku, postavit si Vlastní kotelnu a stát bezplatně před Vlastním DOMEM, nechat DĚTI HRÁT NA HŘIŠTI.... TO JE NÁŠ ŽIVOT

P.S.: ... ANO mohl jsem to napsat i vulgárně, jistě by stačilo méně slov ...
Marie Matoušová
Nepřihlášený uživatel

#9 šílenost!

2013-07-18 04:57

Tady se asi někdo zbláznil! Jedno hřiště pro malé děti uprostřed sídliště a chtějí ho zlikvidovat? :-O A co občané bydlící v okolí? Místo trocha zeleně zase jen beton a auta vjíždějící a vyjíždějící z garáží :-(((


Nepřihlášený uživatel

#10

2013-07-18 11:35

Vzhledem k tomu že jsem v Brandýse prožila své dětství a mám ve městě spoustu příbuzných a známých nemůžu být lhostejná a nepodepsat tuto petici i vzhledem k tomu že mám 4letého syna a kdyby tady radní udělali takovou nerozvážnost taky bych bojovala za danou věc.
Představitelé města Brandýs n. Labem

#11 Proč tolik hněvu?

2013-07-18 12:03

Na co hřiště? Já chci vidět beton, všude!

A co děti, mají si kde hrát? Nemají. No a co?




Vybrat přezdívku babička daleko

#12 Předmět

2013-07-18 16:55

Napsat komentář...
...opravdu jediné hřišťátko pro mrňouse nedávno dovybavené a zrekonstruované, nebydlím v Brandýse, ale mám tam dceru a vnoučata a vím, že tam chodí spousta maminek s dětmi, držím Vám všem palce, nedejte se.....


Nepřihlášený uživatel

#13

2013-07-19 13:54

Nechápu, jak může někdo chtít zrušit jediné hřiště v sídlišti plném mladých lidí, které je pěkné a hlavně hojně navštěvované :-(
Kde si mají naše děti hrát? V garážích mezi auty asi těžko!

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-07-20 09:42

psí louku nedáme

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-07-21 15:52

zachovat dětské hřiště a veřejnou zeleň

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-22 05:00



Nepřihlášený uživatel

#17

2013-07-22 07:01

Vím, jak velmi důležité je parkoviště
ve městě, ale dětské hřiště je nenahraditelné
a také nutné. Prosím zodpovědné o jiné řešení, které se jistě najde.

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-07-22 17:44

Myslím si,že na tomto sídlišti není moc prostoru pro děti a hlavně jsou určitě i jiné lokality kam by se garáže mohli umísti !!!
Občan bydlící v sídlišti u hřiště

#19

2013-07-23 05:19

Vážení, naši " zastupitelé" které jsme si do vedení města zvolili, na straně jedné město zkrášlují a na straně druhé chtějí s ledovým klidem udělat takovou prasárnu. Též jsem přesvědčen o tom, ( určitě se mnou bude většina souhlasit)
že lze nové parkoviště vybudovat na jiném místě - například na stávajícím městském pozemku u PENNY, kde se parkuje již dlouhou dobu, nebo někde za vlakovým nádražím!! To by asi bylo daleko menší zlo, než ZNIČIT dětské hřiště a ten kousek zeleně, který tady máme!!!! Nesmíme dát novodobým mocipánům volnou ruku, aby si dělali, co chtějí ONI a ne občané - voliči. Je čas jim připomenout, že budou volby a občané nebudou volit toho, kdo chce jakýmkoliv způsobem jít proti nim!!!!


Nepřihlášený uživatel

#20

2013-07-23 06:45

Na tomto sídlišti je to jediné místo kam mohou maminky s dětmi , není to tak dlouho co bylo hřiště ,zrekonstruováno. Myslím si ,že radní města Brandýsa určitě najdou jiné místo pro výstavbu garáží , které nemusí být nutně uprostřed města !

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-07-26 08:10

super proti takovým krokům je třeba bojovat ze všech sil, na náměstí všechno zelené zničili, ta košťata co tam zasadilí usychají a stín nedávají

Občan města

#22

2013-07-28 22:05

Zničit dětské hřiště v takovém místě, to může napadnout jedině nepřemýšlejícího blbce. No comment. Kaufland všude, kde se dá; schodkový rozpočet; utajené zakázky. Na nic jiného se nevzmůžou.