Dotisk Mediátora

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Dotisk Mediátora

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-31 14:20



Nepřihlášený uživatel

#2

2013-07-31 15:02

Jsem rozhodně pro!
Kateřina

#3 Ano!

2013-07-31 15:50

Ano! Ano! Ano! Tohle je ta nejepší petice, jakou v poslední době podepisuju!!! =)
Melissa

#4

2013-07-31 18:46

Tak hrozně dlouho čekám až knihy vydají. Měla jsem možnost číst knihy pouze z knihovny a moc ráda bych je měla doma.
koop

#5 Kurva Mukařová Vlad.

2013-08-09 15:20

Kašparová z Mukařova je svině

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-08-11 11:41

Doufám, že se série Mediátor brzy objeví na pultech obchodů. Je to skvělá série!

Nepřihlášený uživatel

#7

2016-06-14 11:48

Opravdu se mi nelíbí chování vydavatelství ke čtenářům, kteří Mediátora chtějí mít doma... Vydavatelství holt vždy reprintuje "hovadiny" a na přání čtenářů o dotisk kašle... Zářným příkladem toho jsou nedotisky Meg Cabotové Mediátora anebo Jonathana Strouda a Bartimaeovy kroniky:-/
Míša

#8 Re:

2016-08-07 11:57

#7: -  

 Přesně, taky se mi to nelíbí. Kéž by změnili názor. Psala jsem jim i email osobně, a stejně se mnou vyběhli :-( Člověk by řekl, že když Meg vydala nové díly, budou hned ochotní to vydat...Takhle si to zítra objednávám z Anglie a přečtu si to v AJ. Přitom paní Jašová to přeložila úplně bravurně, nad těmi jejími výrazy typu "je mi to buřt" hýkám smíchy :-D Nechápu, proč to v tom případě nevydá jiné nakladatelství, když Knižní klub odmítá.


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re:

2016-08-07 16:31

#8: Míša - Re:  

 Též to nechápu.-/ BB-art snad tvrdí, že chce vydávat pouze její nové věci... Jaká náhoda, že se v tom s KK shodnou.-/ A myslím, že jen pro dospělé.-/Už mi přijde, že kdyby KK napsal "ufoun" tak jemu to vydají a s velkým mediálním háló ale Meg ne.-/ Pár těch jejich bestsellerů jsem bohužel měla tu pochybou čest číst.-/ Bůh ví kdo to tam řídí.-/Možná, že ostatní vydavatelství mají pocit, že se jim nevyplatí kvůli jedné knize kupovat práva anebo dvoum, záleží na tom, jak se to bere a zda počítáš i Proposal.-/ 

 Tak si to užij aspoň v Aj, já anglicky neumím prakticky nic, takže já si nepočtu.-/ Teda zatím... Zatím mám v plánu trochu zpříjemnit vydavateství život.-)

PS: Ano, Jana Jašová je výhra pro každé vydavatelství, fakt umí... A to i spisovně... Třeba Julie Golding, říká ti to něco, jednu z jejích knih překládala též ona.-)

Míša

#10 Re: Re: Re:

2016-08-08 08:41

#9: - Re: Re:  

 Mě už i napadlo, že to přeložím a hodím vám to sem :-D Akorát mám čtyřměsíční mimčo, tak by to asi nějakou dobu trvalo (a navíc mi manžel oznámil, že kdyby mi na to někdo přišel, že jsem to přeložila bez práv a těchhle kravin okolo, dostala bych pěknou pokutku :-/ ) Tak mám trochu strach, jinak bych to udělala hned jak to přijde. Píšou za 4-8 dní, tak už jsem jak na trní. Už aby to tu bylo. Objednala jsem jak Proposal, tak Remembrance. Kdyby se na všechno nemusely kupovat práva, založila bych si na Remembrance kariéru :-) Je to můj sen, překládat knížky. 

Se zpříjemněním života vydavatelství jen vyjadřuju plnou podporu!!! Je to absolutně nespravedlivé, že o pitomých 50 odstínů šedi by se vydavatelství prala, a přitom je to ...ehm, jak to jen říct...no, dejme tomu, že mě to nijak neobohatilo. A takováhle četba, která je vtipná, romantická a zadře se do mysli už navždycky, nemá možnost být přeložena a vydána :-( 

P.S.: Překecala jsem manžela, aby nám to tu taky podškrábnul, tak máme o podpis navíc :-D :-)


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re: Re: Re:

2016-08-11 16:26

#10: Míša - Re: Re: Re:  

 Nu, manžel má v mnohém pravdu, kdyby to vydavatelství zjistila, tak z tebe sedřou kůži a dost ti znepříjemní život.-/ Přeložit to ne, ale potírat nelegální překlad to, jó.-/

Jinak by ti to nemohlo trvat dýl než na to čekáme od KK...

Já myslím, že tahle hrozba drží většinu fanynek Medátora v klinči, kdyby nebylo práv, přeložili by to třeba holky ze stránky Ráj knih Meg Cabot, na tu adresu si nepamatuju, ale je to stránka, která informuje a sdružuje fanynky Meg... Když Meg hodíš do vyhledávače je jedna z prvních, kterou to vyplivne... Myslím, že jejich ájina je slušná, protože sem tam přeloží, to co vydavatelství uvolní jako lákačku.-) Tak si to užij, přeju ti to... Třeba si svůj sen někdy splníš.-)

Přesně tak.-///

Nu kdyby byl mladší mohl by si to i přečíst, mému bratrovi se to moc líbilo a  mámě taky, uvažuju o tom, že sem mamku taky podškrábnu s jejím svolením, protože ona si to taky chce přečíst, návíc má i telefonní číslo....-)

Jinak já už znepříjemňuju tím, že jsem tuto petici hodila hned, jak jsem se o ní dozvěděla na DK, kde je povolené dělat reklamu peticím za vydání, bo je to knižní databáze... Za tu dobu už tu přibylo asi 14 podpisů...

A jiná uživatelka ji, hodila rovnou na stránky buxu a Ráje knih Meg Cabot, tak jsem se o ní taky dozvěděla...

To ostatní jako otravování mailem přenechávám ostatním, nejsem stavěná na jejich ostré odpovědi.-/

Až mě napadne nějaká konstruktivní kritika vydavatelsví též ji hodím na DK...

To mi připomíná, že jsem pekelně dlouho čekala, až vydají třetí díl Abandonu, a co myslíš, když jsem ho po dvou měsícíh od vydání sehnala, v knihkupectví ho samo neměli, musela jsem objednat, a četla, tak se mi začal ze hřbetu vinou tepla řinout roztavený knižní klih, měla jsem chuť "vyvraždit" celé vydavatelství, bůh ví kolik knih je takto kazových, takže vydání není vždy výhra.-/  

 

 

Míša
Nepřihlášený uživatel

#12

2016-08-26 07:43

Tak Proposal i Remembrance jsou doma, huráá. Snad bude to moje mímo trochu spinkat, abych si to zvládla i přečíst :-D 


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2016-08-29 15:56

#12: Míša -  

 Tak si to užij.-)) Já zatím musím louskat jiný věci a čekat, zda KK neosvítí.-/

Míša

#14 Re: Re:

2016-08-31 06:00

#13: - Re:  

 Máš nějaký email?


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re: Re:

2016-09-01 16:16

#14: Míša - Re: Re:  

 Jasně, že mám e-mail, sice se teď ke komunikaci spíše používá sociální síť, ale já jsem ještě ze staré školy.-)

 Obávám se, že e-mail nelze vložit, hodilo mi to po jeho vložení: no emails please, takže  chceš-li, kontaktuj mne přes sociální síť DK... Její přesnou adresu, taky nelze vložit, ale když si zadáš do vyhledavače knižní databáze, tak ti ji to vyhledá (přibližná adresa www.databazeknih.cz )

Budeš se ale muset registrovat, pokud tam ještě nejsi, hledej Marthas.-)

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#16

2016-09-10 11:29

Kéž by vyšel, taky si chci přečíst i poslední díly

Nepřihlášený uživatel

#17

2016-09-21 16:45

Marně čekám na 7 díl, doufám , že se dočkám .
Mediátor

#18 To snad není ani pravda!

2017-05-16 14:59

Tak já napíšu do KK "kultivovaný" e-mail s otázkou: "Mohla bych se zeptat jestli ještě někdy plánujete dotisk knižní série Mediátor od Meg Cabot? A jestli ne můžu se zeptat proč?" A oni na to: 

Dobrý den, paní ...

 

litujeme, ale dotisk série Mediátor od Meg Cabot se neplánuje.

 

Děkujeme za pochopení.


S pozdravem a přáním příjemného dne

...

Aby se pro pár knížek nepos....! Vždyť maj úplně jistý, že by se prodávaly tak co jim hrabe?