Petice proti Petici, která se snaží svrhnout vedení Dobyvatele


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-08-14 05:39

Jak malý. :DDD
Nic, jde se sdílet Petice pro svržení..

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-08-14 06:25

Pokud nelezete současnému support teamu do zadnice, tuto hru si v klidu nezahrajete - stačí jen vyjádřit s něčím nesouhlas a máte ban :D
Patton

#3

2013-08-14 06:35

Skutečně jak malé děti na písečku - ještě ty bábovičky. Ale kdybyste, milý supporte, spíše věcně reagovali na argumenty, které se v poslední době množí a množí, určitě byste pro uklidnění situace udělali lépe. UJIŠŤUJI vás, že přezíravé mlčení velkou spoustu nerozhodnutých přiklání k druhé straně...
A mimořádně si vážím (uvozovky nahoře i dole jako vrata) těch, kteří "se rozhodli neuveřejnit na internetu své jméno". Fakt paráda! U dětí v Petici proti supportu bych to pochopil, u zastánců současného trendu; tedy hlavně (alespoň logika by napovídala) u samotných členů supportu; nikoliv. Ano, je něco shnilého ve státě Dobyvatelském! (+ vzkaz pro ty, kteří mi budou psát, že má být "dánském" ... vím, kdo byl Shakespeare)

Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2013-08-14 06:37

#3: Patton -

Pattone,  klobouk dolů, napsal si to přesně tak, jak to je...

Patton

#5

2013-08-14 06:43

Abych nebyl nespravedlivý - onen obdiv v uvozovkách se netýká coxtry, Vicky a v tomto případě i Dextera. Těch se týká spíše obdiv bez uvozovek :)
coxtra

#6 Re: :)

2013-08-14 06:57

#5: Patton -

 

Pattonku klidně bez obdivu. myslím, že se nemáme za co stydět . Jak za své civilní jméno, tak věřím, že ani za práci, kterou na Dobyvateli odvádíme. To, že se nemůžeme zavděčit všem je jisté. Pokud by to tak bylo, potom bych tvrdila, že odvádíme špatnou práci.

Na mě nemáš

#7

2013-08-14 07:06

Tohle je pííííííííííííčovina
kava004
Nepřihlášený uživatel

#8

2013-08-14 07:27

Je smutné, že za práci, kterou dobrovolně vykonáváme ve svém volném čase sklízíme nevděk. Ale od koho? Od "prudičů", kteří trvale narušují pohodu na chatu hry? Od vulgárních hráčů, kteří nemohou (díky banům) projevovat se v tom nejhorším světle? Od lidí, kteří se skrývají za prvními dvěma skupinami, protože by se chtěli zviditelnit a ujmout se vedení sami? Tak od těchto tří skupin se musím distancovat a jsem ráda, že k nim nepatřím. Hře Dobyvatel přeju šťastné řešení, hráčům pak dobrou zábavu, klid a pohodu. kava004

SDM

#9 SDM

2013-08-14 08:59

Tento hloupý tah mohl udělat jen nejslabší článek suportu, Dexter Morgan. Nejenom, že je tato petice trapná a potvrzuje serióznost petice proti suportu, ale vyvěšení této petice na zdi dobyvatele, jen upozorní na petici proti němu, bravo.
Viksek.

#10 kritika

2013-08-14 09:17

OTEVŘETE UŽ KONEČNĚ OČI!

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-08-14 09:45

Nevím, jak vám, ale mně přijde trochu zvláštní, když petici na podporu supportu podepisuje sám support!! Kde to jsme? Teda.. asi vím, kde.. :D a pak ještě jedna poznámka - proč zakladatel petice Dexter se skrývá za nickem a neuveřejní svoje jméno?
Viksek.

#12 Re:

2013-08-14 09:48

#11: - Právě je to celé velká fraška!

 


Nepřihlášený uživatel

#13

2013-08-14 10:17

mě se vedení na dobyvateli líbí .. nevím proč někteří lidi mají jiný názor

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-08-14 10:30

dobyvatel je skvělý

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-08-14 10:32

-_-

Nepřihlášený uživatel

#16

2013-08-14 10:39

dobyvatel má dobrý operátory,moderátory a pod.
nevím co proti jim lidi mají :/

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-08-14 10:55

DOBYVATEL JE SKVĚLÁ HRA PÁR MODERÁTORŮ BY SE MOHLO VYMĚNIT ALE JINAK JE TO DOBRY VCELKU

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-08-14 11:00

dobyvatel <3

Nepřihlášený uživatel

#19

2013-08-14 11:24

Souhlasím, že podpis členů supportu pod Petici proti jejich odvolání je trochu zvláštní, petice samotná by měla jistě větší váhu, kdyby jí podepsali především hráči, kteří jsou se supportem spokojeni. Spíše ale tuto petici samotnou chápu jako odezvu na petici Filatelistů, aby ukázala, jak velká může být nějaká petice fraška :) Už se těším, jak se budou petice s počty podpisů předhánět. To, že každý podpis je v pořádku a tedy petice má vypovídající hodnotu, je hned po nahlédnutí do kolonky statistika dosti naivním názorem. Například Petice filatelistů má 102 podpisů z 84 různých IP adres, což mluví za vše :)

Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2013-08-14 11:44

#11: -Taky trochu nechápu, proč si to podepisuje support, ale asi z toho mají radost. ;)

 


Nepřihlášený uživatel

#22

2013-08-14 12:04

Vážím si práce,kterou pro nás hráče současné vedení Dobyvatele dělá,my si tu jen hrajeme trénujeme paměť a vědomosti,ale oni toho mají na práci mnohem víc.Pro mne to fakt je výborný trénink pro komunikaci v pracovním procesu,být vždy pohotový a nenechat se ukecat,na tom má velký podíl i tento doping,jak říkám. Proto,aˇžije dobyvatel!!!!
Patton

#23

2013-08-14 12:06

PROBUĎTE SE (nebo se naučte číst) - např. statečný "nepřihlášený uživateli" pod č. 21. Support podepisuje "Petici p r o t i Petici, která se snaží svrhnout vedení Dobyvatele", což považuji za normální, přirozené a zcela legitimní. A víš, "nepřihlášený uživateli č. 21 i vy ostatní nepřihlášení", někteří z toho supportu se dokonce nebojí ani podepsat! Nepochopitelné (pro vás), že?
PS: kávičko, Tebe taktéž bez uvozovek :))

Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2013-08-14 12:12

#23: Patton -Nerozházíš mě, Jindřichu. ;) Já se na předešlé petici taky nebála podepsat a to ne pod pseudonymem, ale pod vlastním jménem, což spoustu lidí tady neudělalo.

 

Patton

#25

2013-08-14 12:23

Nepřihlášená uživatelko č. 24 :)) Ono s těmi pseudonymy, spíše však "nicky" je to trošku složitější.... Když vyjadřuji svůj názor na stránce Miroslavy Němcové, samozřejmě používám své celé jméno.
Jenže tady; jak se důvodně domnívám; se shromažďuje komunita ze hry Dobyvatel, takže Jindřich jim (tedy valné většině) asi nic neřekne. Patton ovšem ano :)
A by the way (jak říkáme my marxisté :) - stránku na fb mám také pod svým jménem a ne např. pod MUCQULÍNEK...
Takže asi tolik k tomu "rozházení" :)