Otevřený dopis - Nechceme politruka hejtmanem Plzeňského kraje


Nepřihlášený uživatel

#126

2013-11-14 14:04

Mám za to, že je v politice už tak dost komunistů nebo bývalých komunistů.
Jednou to přece musí přestat.
Věřím, že se najdou kvalitní lidé na místo hejtmana v Plzni ,
takže takového člověka hejtmanem zvolte .
Chovanec mě zklamal, přesto se stále u kormidla drží,
čekala jsem , že se zachová líp a že odejde. Nestalo se, prostě hroší kůže .
Ale výběrem p. Šlaufa NESOUHLASÍM !

Nepřihlášený uživatel

#127 Re:

2013-11-14 14:22

#126: -

Šlaufa tam nemáme, to jste hodně vedle! Zda souhlasíte nebo nesouhlasíte, to je vám málo platné. Nového hejtmana zvolí zastupitelstvo, zaplaťpánbůh! Lidé jako vy ani neznají jméno, hlavně, že kritizují!

MIHL
Nepřihlášený uživatel

#128 Pane Chovanče pozor! Třetí šlápnutí do ho... může být osudné.

2013-11-14 16:35

Právě jsem dočetl rozhovor s panem Šlajsem v Plzeňském deníku ze dne 12.11.2013. No to by člověk brečel. Pan Komouš si myslí, že není pro lidi podstatné, jestli byl nebo nebyl politruk, a že se nedopustil nemorálního jednání a neudělal nic nečestného. Prý prošel mnoha prověrkami a vyhovuje dokonce lustračnímu zákonu. A 24 let po změně prý nelze lidem říkat co můžou a nemůžou. Pán by prý chtěl demokracii pro všechny. A pro koho dělal toho politruka? Kvůli komu se hlásil do strany? A kvůli komu se asi takový formát hlásil do té nové? Ať laskavě nechá na lidech co si o kom myslí a co je pro ně podstatné. Naporoučel se snad dost. Politruky dělali jen ti nejkovanější soudruzi, kteří měli tehdejší prověrky a vyhovovali tehdejším zákonům. Ti se dali srovnávat snad jen s inkvizitory. Je smutné, že nejsilnější strana v téhle zemi má ve svých řadách takový póvl, že odejde-li jeden čistý, už nemají jiného. A nejlepší a prý nejschopnější z té hrůzy, je politruk. Tak to potom Pán Bůh s námi a zlý pryč.
Prosím, toho ne. Už jen ze slušnosti vůči všem slušným lidem a mým příbuzným, z nichž 2 seděli díky takovým pánům Šlajsům a zbytek rodiny měl posranej celej produktivní život. Bylo by fajn, aby našim dětem se takoví lidé už dál nepletli do cesty.
MIHL

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-14 19:26


Tchunda

#130

2013-11-14 19:26

chybou se člověk učí,ale lidstvo evidentně zapomíná

Nepřihlášený uživatel

#131 Re: Re:

2013-11-14 19:48

#105: Pamětnice - Re:

Padla otázka shora komu slouží tato kampaň? Slouží všem, kteří se  obáváme o svobodu. Viděla jsem projev p. Filipa  po těchto volbách a naskočil mi mráz po zádech, když a hlavně jakým tónem řekl, že "on"  bude muset  povolat k  osobní odpovědnosti ty soudruhy  v těch  okrscích , kde komunisté nezískali vyšší počet hlasů a když  poslanec KSČM  za Plz. kraj řekl, že je rád, že jejich ideologie zvítězila. Hrůza z toho, že by moje děti  narozené v r. 1989 a dále ztratily  svobodu, na kterou sice  nejsme hrdí  jako američané a kterou neumíme užívat k dobru nás všech, ale máme ji !!!  Každý kdo má trochu zdravý rozum  se musí starat o věci veřejné a dát najevo svůj postoj a bojovat proti zlu, jinak nás to zase  převálcuje. Komunistická ideologie je zlá, protože každá ideologie založená na nenávisti je  špatná a proti člověku a jeho základní, právům, na život, svobodu  a spravedlnost. Musíme nést odpovědnost,pokud jsme spolupracovali  se zlem, proto by členové KSČ  ( i ti bývalí)  neměli obsazovat žádné vedoucí  nebo jinak významné  posty. K.H.


Nepřihlášený uživatel

#132

2013-11-15 10:28

Většina voličů ve většině krajů volila v krajských volbách komunisty a bývalé komunisty
na kandidátkách ČSSD.Za to, že budeme mít hejtmanem bolševika ( a nedělejme si iluze,že
Šlajs hejtmanem nebude)můžeme mimo jiné poděkovat těmto voličům. 70% obyvatel této země
je proti církevním restitucím, byli proti americkému radaru a považují Mašíny za zločince.
Jak chcete tu část obyvatelstva jejichž mysl je hluboce zasažena komunistickou minulostí
přimět k tomu,aby nevolili komunisty. Neexistuje dosti silná sebevědomá občanská společnost
a důsledkem toho tendence ke stále většímu skluzu politiky k oligarchickým prvkům.

Nepřihlášený uživatel

#133

2013-11-16 19:04

Není třeba dalších komentářů, stačí co bylo a je.

Nepřihlášený uživatel

#134

2013-11-17 07:02

Mediím už se podařilo nasadit náhubek tak se o této petici už nepíše.Někteří novináři
jsou od vládnocí plzeňské koalice ODS a ČSSD buď uplaceni nebo se bojí. Všiměte si, že o
privatizaci dopravího podniku se nenapsala ani řádka, přestože na tento tunel upozornila
BIS a Šlajs v tom má prsty. I tzv. opozice TOP 09 mlčí. Tak k čemu tady opozici vlastně
máme, když se ani neozve.

Nepřihlášený uživatel

#135

2013-11-17 10:19

Lidé strašně rychle zapomínají, nepřemýšlí, možná je jim všechno jedno...

Nepřihlášený uživatel

#136

2013-11-17 16:36

Politruk ČSLA nemá v takto zodpovědné funkci co pohledávat.

Nepřihlášený uživatel

#137 Re:

2013-11-17 18:07

#136: -

Šlajs je totiž již od krajských voleb náměstkem primátora pro ekonomiku a ČSSD

vládne na kraji v koalici s KSČM.Takže v krajské radě sedí bývalí komunisté z ČSSD

spolu s komunisty z KSČM. Tak je tomu ve většině krajů. Ví o tom vůbec ti kdo se

pod tuto petici podepisují.


Nepřihlášený uživatel

#138

2013-11-17 19:04

Je 17.listopadu, od rána to všechno prozivam znovu a je mi těžko z toho, co se dnes deje kolem me.Asi jsme nekde udelali chybu. Tohle přece nechtěl nikdo z nás.Ale nejsme na kolenou .......

Nepřihlášený uživatel

#139

2013-11-17 19:20

Každý veřejný činitel by měl mít respekt občanů. Hejmanem by měl být člověk důvěryhodný, s čistou minulostí.

Nepřihlášený uživatel

#140

2013-11-17 22:05

NEZAPOMÍNEJME !!!!

Nepřihlášený uživatel

#141

2013-11-18 07:17

Stejně jak se podařilo vystrnadit rudou Baborku v Budějcích, tak musíme bojovat proti tomuhle komoušovi v Plzni!

Nepřihlášený uživatel

#142

2013-11-18 07:18

Znám několik komunistů - slušných lidí, ale i těch, kteří si nezaslouží, abych o nich řekl cokoliv slušého. A ti se vždycky přes ty lušné prosadí. POLITRUKA ZA HEJTMANA NE!

Nepřihlášený uživatel

#143

2013-11-18 10:24

Soudruha(fuj)Šlajse jsem sám zažil, když jsem byl v letech 1980-81 na vojně. To byl politrukem tank. praporu zde v Plzni Politruci bylo to nejhorší (zde bych nejraději použil jen sprostá slova) co jste mohli potkat. I to, že Šlajs nyní vykonává funkci ekon. náměstka na kraji je ostudné. A politruk hejtmanem je plivnutí do tváře všem slušným lidem.

Nepřihlášený uživatel

#144

2013-11-18 10:38

Je to neskutečné, co si dovolí!!!

Nepřihlášený uživatel

#145

2013-11-18 12:14

Toto je prostě český výklad demokracie dle KSČSSD.
Bylo by snad v Německu možné, aby byl předsedou zemské vlády důstojník Abwehru ?

Nepřihlášený uživatel

#146

2013-11-18 13:13

myslím si, že když připojím podpis "Stávkový Výbor VŠSE", tak nikdo z jeho členů nebude proti (i za tebe Pavle) Leoš Motl, 24 let poté

Nepřihlášený uživatel

#147 Re:

2013-11-18 16:22

#141: -

Nevím, jestli odstranění paní Baborové bylo  vítězství. Spíš to byla hloupost.  Máte tam opět komunistu, takže jste si podle mě vůbec nepomohli. Paní Baborová se vyznala v problematice školství...


Nepřihlášený uživatel

#148

2013-11-18 17:42

Ackoliv ziji od roku 1969 ve Svycarsku ( proc asi, ze ..., otec vykoristovatel , neb ucil ceske deti hrat na housle, tak skoncil jako nadenik v Jawe ),jsem hluboce otraven ceskymi politiky. Rozhodne nechci zadny komouse, at prebarveny nebo zasadovy videt znovu u moci.

Nepřihlášený uživatel

#149 Re: Re:

2013-11-18 17:47

#147: - Re:

Pomníček na Šumavě pro důstojníka pohraniční stráže nese nadpis:,, Padl v boji s nepřítelem".

To už je do nebevolající drzost komunistické svoloče z Klubu českého pohraničí.

 


Nepřihlášený uživatel

#150

2013-11-18 18:04

V KSČ byl i současný premier Rusnok a to v létech 1988-89.
Ten kdo vstupoval v roce 1988, když už se komunismus hroutil,
prokázal tak vysokou míru politické nepředvídavosti, že to
svědčí o jeho mdlé inteligenci. Ten člověk má být guvernéren
ČNB.O jeho nezávislosti se mohl každý přesvědčit. Je to Zemanův
poskok.