Petice za rozpuštění KSČM jako protiústavní politické strany


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-12-02 11:26

Nikdy není pozdě !!

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-12-02 18:36

Ty hrubky v textu jsou do očí bijící! Něco s tím udělejte! Jinak je to určitě rozumná věc :)

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-12-03 07:33

STOP Komunistům !

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-12-03 07:35

Jsou to Ti samí lidé jako před rokem 1989, nic se nezměnilo.Jejich cíl =Třídní boj!!!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-12-03 12:26

Komunismus je plíseň na duši člověka.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-12-03 14:49

Strana která se dodnes nedistancovala od své minulosti a jejíž zastupitelé glorifikují vrahy minulého režimu nemá ve vrcholné politice naší země co pohledávat!

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-12-03 16:55

Plný souhlas, snaha o plíživý návrat "starých časů" začíná být vidět!
Bleska.

#8 Re:

2013-12-03 17:27

#2: -

Uz jsem psal autorovi, chyby jsem v textu dopisu autorovi opravila, tak snad. Jinak samozrejme souhlasim, mela uz byt zakazana davno!


Nepřihlášený uživatel

#9

2013-12-03 21:44

Mít zločince v parlamentu je světový unikát!

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-12-04 08:17

Ceska Republika, dotud pokud budou moci existovat hnuti,organizace, a strany ktere obhajuji, omlouvaji, kontinualne pokracuji v cinnosti, ci jinak propaguji zlocinecky rezim a jeho ideologii. Ideove se obraceji k uceni Marxizmuleninyzmu,, svetovemu systemu ktery tento zrodil i jinych zlocineckych a pseudohospodarskych struktur ktere na tento navazuji. Neni a nemuze byt pravnim, civilizovanym, fungujicim, a prosperujicim statem. Jelikos dotud budou nasi spolecnosti, ekonomikou a politikou prorustat temne rude nitky, ktere znemoznuji vznik a rozvoj obcanske spolecnosti. Zanik propagandy, dezinformaci, mocenskych center zdanlive nepropojenych z rodnou stranou. Bude nase spolecnost v neustalem vleku bolsevickych zlobru a indoktrinovanych skupin obyvatelstva jenz stale ume sirenou dezinformaci navazujicich v promyslenem modelu manipulace na pred revolucni modely myslenkovych pochodu a psychosocialnich manipulaci. Ktere jsou pote duvodem prosazeni a prosazovani polityckych struktur majicich podporu a styky z vychodnimi zememi nachazejicimi se za hranici evropskeho civilizacniho okruhu. Coz ohrozuje nejen bezpecnost statu ale v poctate i jeho budouci existenci jako takovou.

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-12-04 08:20

Komunistická strana je z ústavy nezákoná,její samotná existence je trestným činem,stranajejíž ideologie vyzývá k třídnímu boji,potlačování určitých skupin spoluobčanů nemá a nesmí v demokratické společnosti mít své místo.

Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2013-12-08 10:23

Děkuji vám moc nejvíc děkuji za naše děti , nechci aby jim následovníci totalistů kazili život .

 


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2013-12-08 10:25

Jsem rád za chápavé lidi . Děkuji Vám . Nechci aby další generace totalistů kazila svět našich dětí .

 


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-12-17 09:53

Podepisuji proto,jelikož mne tato strana zničila celou rodinu.V roce 1952 mne zemřela matka a otec zůstal sám se 3 malými dětmi.Byl živnostník-truhlář. Za půl roku nato,přišli páni komouši a vše mu zabavili.Dílnu,stroje ,cenosti z bytu a nehleděli na jeho těžkou situaci.Šoupli ho za pár korun tenkrát do družstva kmen a my děti po skončení povinné školní docházky ,jsme se nedostali dál studovat,protože všude jsme měli psáno,že otec byl vykořisťovatel.Proto je budu nesnášet do konce života.