Nechte nám Modré z neba!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nechte nám Modré z neba!

JoAl

#1 zo ♡ Vilkovi

2013-12-11 22:18

Vilko vráť sa nám a pokračujte v relácii Modre z neba aj keď náhodou Jojka ta kúpi nevahaj a nástup bol si skvelý človek a stále taký budeš, z teba je takých málo zo ♡ prosim pokračuj a nevzdávaj to. ..

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-12-11 22:19

dufam ze sa nam podarí zachranit modre zneba! robia uzastne veci pre inych

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-12-11 22:29

treba nechat takuto relaciu ako je modre z neba ..ved sa tu pomaha ludom ktorym nikto nepomoze podpormr ich

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-12-11 22:39

Je to od Vás velmi pekné,dufam,že tuto reláciu opat obnovia.Ved pomohla tolkým ludom v tažkej životnej situácii.Je to už každu stredu taký krásny pocit,verím,že sa obnoví,a že bude ho moderovat znova Vilo Rozboril,lebo on sa nato narodil. ♥  Nech zrušia tie všelijaké farmy,a kur....ny čo dávaju,nato peniaze su.Náš Slovenský štát sa može hambit.

Dakujem Bronislava Sádovská


Nepřihlášený uživatel

#5

2013-12-11 23:40

Nič tu nedostane človek čo potrebuje,ešte aj tú nádej mu zoberú... kam to všetko speje???Ešte že máme na Farmu a iné nezmysly...

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-12-12 00:10

Se vedení Markízy asi zbláznilo,né?Jak můžou zrušit nejlepší pořad všech televizních stanic?Máte hodně diváků i v ČR,u nás se o podobný pořad taky pokoušeli,ale stálo to za nic,na Modré z nebe nemá žádný pořad a je to taky díky Vilkovi,který je úžasný a nikdo jiný by to ani nemohl moderovat.Každou středu jsem byla večer přilepená u telky a těšila se,probrečela jsem většinu příběhů.Člověk si u takového pořadu uvědomí,že se nemá zas tak špatně a že je štěstí být zdravý a mít zdravé děti.Modré z nebe MUSÍ na obrazovce zůstat!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-12-12 07:35

Vilo neny uprimny, je to hnusny pokrytec co sa zabava a ryzuje na nestasti druhych, nakoza si na tomto postavila svoj business. Bohu vdaka za tohoto inteligentneho rakuskeho riaditela (CEO) a ze to zrusil, lebo keby tam bola ta TAPA tapakova nikdy by tak hroznu relaciu nezrusili.

Este nech zrusia turecke televely, oza a tieto kraviny a bude markiza ako tak na urovni

:)

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-12-12 11:29

Byl to nejkrásnější pořad v dějinách TV stanic jak v Československu tak ted v Čechách a na Slovensku. Pán Rozboril je nejlepší moderátor všech dob. To co dokáže s těmi dětičkami svým moderátorským uměním klobouk dolů.Dával tomu duši to umí málokdo. V čechách takový moderátor neexistuje, proto se moc divím že si Markýza tohle ESO nechá ujít. Nejhorší jsou tihle majitelé se svými stupidními názory na co se máme dívat ten Senntele je už od pohledu nepříjemný člověk a dokazuje to svým názorem že Farma je lepší než Modré z nebe.Humus!!!Pro mě a mou rodinu v tenhle moment už TV Markýza neexistuje. Vilko jste užasný nikdy nezapomenem a doufám že nějaká chytrá TV po Vás rychle sáhne a zas bude na co koukat!

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-12-13 21:12

jediný pořádný pořad na markíze a chcete ho zrušit nejsou normální

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-12-16 22:23

nechajte nam modre z neba aj vdaka tomu si ludia viac mozu uvedomit ludckuu hodnotu

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-12-20 21:41

NODRÉ Z NEBE ZPÁTKY NA OBRAZOVKY!ZASE JEDNOU ZVÍTĚZILA ZÁVIST A LŽI.
samanka

#12 Re:

2013-12-28 11:32

#7: -

Nech zrušia Farmu a Setteleho, on je len bábka, vy to nerozumiete?


Nepřihlášený uživatel

#13

2013-12-31 23:05

MODRÉ Z NEBE pomohlo mnoha lidem a rodinám,pomoc neměřitelná penězi.MODRÉ Z NEBE patří zpátky na obrazovky.
Bilgis

#14 Nodré z nebe

2014-01-22 19:39

Dva roky se těším na středu večer a netrpělivě čekám a přepínám na Markýzu kde dávají MODRÉ Z NEBE ,ale tentokrát čekám od Nového roku asi marně.Koukám do programu,ale kde nic tu nic.Mohl by mě někdo odpovědět,co se děje,že tento velice oblíbený pořad i zde u nás v Čechách,již není????? Jo koukám,že je to stejné jak u nás,tak u vás,když je něco co mají diváci rádi,proč jim to nechat a dáme tam nekonečný seriál!!
bača

#15 Re:

2014-01-26 01:44

#6: -

sem z Brna relace modre z neba se mi moc libila škoda kdybi se zrušila mam satelit když jsem doma sleduji cele slovensko sam sem slovak narodil jsem tam Levice slovensko je krasna krajina rad se tam vracim zpozrdavem divak


Nepřihlášený uživatel

#16

2014-02-05 17:42

Modré z nebe je pořad o pravdě. Proto si myslím, že by mělo být vysíláno dále. Pomůže to lidem se zamyslet nad sebou, nad životem který vedou i to, že tady na tom světě jsme jen na chvíli a nestojí zato házet si klacky pod nohy a závidět druhým, ale žít naplno a DOBŘE!!!
divačka z ČR

#17 Nechte nám Modré z neba!

2014-02-25 01:40

Nechte modré z nebe je to nejkrásnější pořad co existuje. Ukazuje lidem jak je snadné pomoc a jak by se měli k sobě chovat. Jsou lidé velmi nemocní co tu pomoc potřebuji ale taky nám ukazujete neuvěřitelně nádherné příběhy které jsou pravdivé a nedají se vymyslet jen tak z hlavy.
Nedovedu si představit že by ten pořad už neběžel v televizi. Klobouk dolu tomu kdo ho vymyslel a dal aby to uváděl Vilko je to člověk který si to zaslouží je citlivý a dává do toho vše je to nádhera to sledovat. PROSÍM NECHTE NÁM TEN POŘÁD JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ CO ZNÁM.


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-03-05 21:18

Prosíme Vás naše rodina v dobré věci.Je nás hodně co občas potřeb.pomocnou ruku.Amy Vam zato co děláte dík z celého srdce.Pokračujte v tommoc prosíme.

Nepřihlášený uživatel

#19 janca

2014-03-10 07:33

Takovy porad zrusi a strileni americke tam nechaji .Nevim cim kdo mysli,bude nam chybet a to moc.Pořad s lidmi o lidech je přece jen neco jineho.Vilo nam bude chybet,je dokonaly.
moni

#20 Re:

2014-03-13 10:49

#7: -

když se vám nelíbilo Medré z nebe tak se nedívejte nikdo vás nenutí  se dívat na to je to moc krásný pořed a moc pomohl lidem a já si přeji aby taky MEDRÉ Z NEBE a   Vilo je supr chlap   . .. . .


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Nodré z nebe

2014-03-14 08:28


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-03-14 08:42

modre z nebe je ten nekrasnejsi porad pro pomoc lidem a komentator j uzasny vzdy ho obrecim a zrusit jej je uplny nesmysl

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-03-16 12:19

Modré z nebe je jednoznačně nejlepší pořad. Milujeme ho celá rodina. Vilo je zlatý člověk a každý kdo pomohl ke zrušení tohoto pořadu by se měl zamyslet nad tím kolik lidí bylo ochotných pomoci druhým. Kolik lidských životů se tímto pořadem zachránilo a změnilo. Vilo držíme palce!


Nepřihlášený uživatel

#24 Modré z Nebe

2014-03-19 20:41

Každou středu hledám na kanálu Markýza múj nejoblíbenější pořad a ne a ne se ho dočkat.Co se stalo, kde je náš nejoblíbenější moderátor Vilo Rozboril? Člověk se srdcem na pravém místě.Člověk,který pomáhá těm nejpotřebnějším.Stýská se mi po východňarském nářečí,moje rodina pochází z Východu ze Smilna.Vilo, vrať se znovu na obrazovku,jsi pro tento pořad stvořen. Mistrová Ludmila ČR

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-03-25 02:34