Nesouhlasíme s odvoláním trenéra juniorského týmu HC Klášterec


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-02-04 13:47

Řekne pravdu a vyhodího to je bordel

Nepřihlášený uživatel

#2 proč to dublujete?

2014-02-04 14:05

už jsou tu na toto téma dvě rozjeté petice
mat

#3 treti petice na stejne tema

2014-02-04 14:15

jste opravdu vsichni tak mimo?

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-02-04 14:28

Je mi 26 a nějakou dobu(10let)jsem hrál fotbal. Vždycky když jsme prohrávali a nebyla dobrá morálka tak nám tady toto pomohlo a šli jsme do sebe. Někdy je to potřeba

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-02-04 15:00

bez kázně a pořádku nemůže nic fungovat - trenér a učitel musí být pro mládež nedotknutelný "bůh" - bez toho budeme za 20 let hrát ve všech kolektivních sportech o 80 místo na světě LK

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-02-04 15:06

Mněl pravdu a mladí jsou z toho hotový a ještě pláčou a stěžují si na netu

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-02-04 15:07

Myslím si,že tento krok pouze posílí chování smradů v kabině. Už takhle si myslí,že můžou všechno a teď ještě takové rozhodnutí vedení HC Klášterec. Opravdu chceme,aby nám mladí,nezkušení,odrzlí, nevychovaní,bez respektu a úcty a dovolím si napsat i rozmazlení smradi,takhle ničili práci,tech kteří ji mají rádi a obětuji to mu i svůj osobní čas a energii.Rok od roku je stále míň a míň lidí kteří chtějí dělat nevděčnou roli trenéru. Protože základy slušného chování mají mít z domova a né aby trener ještě suploval a doučoval výchovu dospívající generace. Tohle se stát za nás a,že se to taky stávalo,že jsme se někde večer před zápasem vychlemtali,tak jsme dostali úplně stejnou sodu od trenéra ale ještě třikrát takovou doma od otce. Držím palce každému kdo má čas a nervy strácet svůj drahocený čas s klukama kteří ve své frajeřince vytáhnou takovou věc z kabiny a nedokážou domyslet jaké to může mít nasledky. Doufám,že i Klašteřečtí hrdinové a mistři světa se poučili… P.K.

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-02-04 15:33

Dobrý den také jsem několik let trénoval juniorský
tým a souhlasím,že je potřeba někdy tyto kluky pořádně seřvat......ale vše by mělo zůstat v kabině.
Zdeněk Kostourek K.Vary

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-02-04 15:46

Jak si představitelé města myslí, že funguje a vždy fungovala kabina. To má trenér bandu nezodpovědných kluků prosit o disciplínu a dodržování morálky? Další rozhodnutí od stolu bez špetky vědění.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-02-04 16:11

Sám jsem hokej hrál. Mezi chlapama se silnější výrazy používají běžně. V tomto konkrétním případě je trenér použil naprosto oprávněně. Nebo jim měl říct: Kluci moji zlatý vy sice dost pijete, ale to nevadí. Sice toho moc neumíte, ale je naprosto samozřejmé, že už teď se tváříte jako mistři světa. Sice moc netrénujete a trošku se flákáte, ale to nevadí. Hlavně ať nejste unavení a zpocení.
Smoooky

#11

2014-02-04 19:30

Zdravim
Juniorům je v rozmezí od 16 do 20 let .. jsou to chlapy a mají zodpovědnost.Když to nejde po dobrým tak se musí zařvat.Tohle ale patří do kabiny a byla hloupost to uveřejňovat na internet.Sám mám trenéra na tenhle způsob a pomáhá to.Občas se prostě musí promluvit do duše .. :)

Anonymous

#12 Re: treti petice na stejne tema

2014-02-05 07:52

#3: mat - treti petice na stejne tema

 

Souhlas ... Nevím, proč se pořád zakládají další vedlejší petice, když je jedna hlavní.

 

http://www.petice24.com/petice_na_podporu_michala_jagera


Nepřihlášený uživatel

#13

2014-02-05 11:17

Smutný příběh... vše řekl už tréňa.. hlavně nagelovat a hrát si na pána hokejistu v pralese

Nepřihlášený uživatel

#14 Re: treti petice na stejne tema

2014-02-05 13:01

#3: mat - treti petice na stejne tema

a kde je ta původní teda?


Nepřihlášený uživatel

#15 pan předseda - učitel

2014-02-06 09:35

Zajímalo by mě co pan předseda, bývalý učitel, dělal pro změnu chování juniorů před tímto incidentem, a co dělal jako učitel pro změnu chování mladých lidí... Nepřipustil by třeba, že školství má na chování dětí zásadní podíl a není tam vše v pořádku? Kdyby bylo měli by sportovní trenéři mnohem jednodušší práci.
Situaci v jejich oddíle sice neznám, ale takto zvenčí mám pocit, že pan předseda má pravdu (rozhovor v tisku) v tom, že sportovní oddíl by neměl řídit.

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-02-06 10:36

Co řekl trenér špatného? Proč ty mladý na ten hokej chodí, když je to tak obtěžuje a pravda jim vadí?