Petice proti čipování novorozenců

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti čipování novorozenců


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-04-13 21:11

Lidé- bděte! Pokud by došlo k čipování lidí, pak dojde také k jejich zotročení. Stojí za tím síly temna. Proto bděme- aby vyhrálo Dobro - a konečně došlo ke změně na celé planetě - k duchovnímu obratu k míru, k lásce mezi lidmi. DH

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-04-16 09:57

chtělo by si o tom zjistit více, než rozjedete tohle, protože to neni tak horký jak se tu snažíte tvrdit
D. Moravcová

#3 Re:

2014-04-19 22:43

#2: -

Právě , že ti co tuto petici podepsali, ví moc dobře oč tu jde. Ty informace by se spíše hodily vám.

po mě nejdou

#4 Nešiřte paniku

2014-04-23 11:02

Zpráva o čipování je vymyšlený blábol
Tonny

#5 Re: Nešiřte paniku

2014-04-30 09:58

#4: po mě nejdou - Nešiřte paniku

Ba naopak buďme ve střehu,před časem jsem o tom četl,že v USA se má začít čipovat a pak dál po celém světě,proč asi.Kde by Američani zvali určitou techniku o které ani nevíme,myslíte,že jí tam někdo vymyslel,že Obama má muže v ochrance,který je jiný než ostatní,měl by jste si více o těchto věcech přečíst a pak byjste mluvil jinak.Jsou mezi náma a ani o tom nevíte,vy je nepoznáte,ale jsou lidé kteří to umí poznat.

po mě nejdou

#6 Re: Re: Nešiřte paniku

2014-05-07 15:19

#5: Tonny - Re: Nešiřte paniku 

 Kde jste o tom četl?

ruprecht

#7 Ještě se nic takového neděje, ale blíží se to.

2014-05-19 09:13

JR

#8 Re: Nešiřte paniku

2015-05-25 13:10

#4: po mě nejdou - Nešiřte paniku 

 Je to otázka pár let  a blábol se změní ve fakt myslet si můžete co chcete pokud se veřejnost nevzepře budeme označeni všichni jako dobytek.Čipy už se vyrábí dlouho ale oni nám je nebudou chtít dát nasilím ale tak aby jsme si o ně řekli sami jako někteří američané po 11. září vytvoří jakoukoliv záminku aby jsme je chtěli když to nevyjde vymyslí si něco jiného.Dnes je povinné očkování dětí pokud je naočkované nemáte nepustí je do školky což si většina rodičů nemůže dovolit.Něco podobného může nastat s čipy.


Nepřihlášený uživatel

#9

2015-05-26 17:26

Budeme zit s cipy jako krysy v kleci