Proti odvolání starosty města Tišnova Jana Schneidera a dalších

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-02-25 20:20


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-02-25 20:24


Nik

#28 Re:

2014-02-25 20:26

#25: Milos -

Asi nebylo třeba. Je pryč. Někdo křičí, někdo koná.


Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re:

2014-02-25 20:40

#28: Nik - Re:

No pochopitelně, a nejlépe se koná na pořádné dovolené, kam se část vedení odporoučela po třech dnech v nové funkci :D

Linda

#30 Re: Re: Rozpocet

2014-02-25 20:41

#24: Pepa - Re: Rozpocet

Petice je i v tištěné pobobě, takže nevycházej z počtu podpisů zde, Pepo :-)

Pepa

#31 Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-26 06:51

#30: Linda - Re: Re: Rozpocet

To beru. Ale schválně, bude tam alespoň polovina lidí, kteří ho volili? V Tišnově žiji od narození a jména podpisujících jsou mi známá a očekávaná vč. příbuzenských vztahů. I těch iniciátorů. (trošku mi v tom dělají zmatek holky, co se vdaly a změnily jméno) Takže bouře ve sklenici vody.


Nepřihlášený uživatel

#32 Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-26 07:51

#31: Pepa - Re: Re: Re: Rozpocet

Milý Pepo, i kdyby bylo pod peticí podepsáno 10 lidí, tak jsou to lidé, kteří mají právo na svůj názor, a to jim naštěstí nikdo vzít nemůže, a už vůbec ne vy...Prostě tu petici nepodepisujte a nevšímejte si jí...kdyžtak můžete zkusit svůj názor vylíčit na radnici, tam prý teď všem občanům pozorně naslouchají....třeba dostanete i pochvalu od ředitele :)


Nepřihlášený uživatel

#33

2014-02-26 08:46

Je to typický podraz.Jsem rodák z Tišnova a vidím při návštěvách jak se Tišnov v poslední době lepší - kromě parkování.

Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Re: Re:

2014-02-27 06:14

#29: - Re: Re:

Dovolená? Vzhledem k tomu, že byly prázdniny, je to normální. Co v tom hledáte?

Pepa

#35 Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 06:21

#32: - Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Ale samozřejmě názor. Jenom jsem chtěl říci, že by bylo s podivem, kdyby se ho příbuzenstvo nezastalo. Jenom nemám rád, když se vynakládá energie na zbytečné věci.

Vladimír

#36 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 07:00

#35: Pepa - Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

V tom případě se divím, že trávíte tolik času v této diskusi, zkuste radši být s příbuzenstvem :-)   A s tou dovolenou, co tu někdo taky psal? Je sice pravda, že vzhledem k nasazení zúčastněných v předchozích obdobích a době, ve které se vedení rozhodli převzít, se dá předpokládat, že onu dobu do voleb vnímají tak trošku jako dovolenou, což názorně pár dní po převratu předvedli, když si tuším tři z pěti radních odjedou pryč...  Jen jsem měl za to, že prázdniny platí pro žáky základních a středních škol, alespoň já ten týden chodil do práce, ale jestli je to jinak, tak mě opravte.  A pokud je to tak, jak myslím, tak by mě zajímalo, kdo z normálních lidí by si mohl tři dny po nástupu do nové práce vzít týden volno. Ale asi nám někdo naznačuje, že se za běžného pracovníka nepovažuje... Už jen pro tuto demonstraci arogance (nebo možná jen hlouposti) pro mě osobně tato petice smysl má.


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re: Re: Re:

2014-02-27 07:10

#34: - Re: Re: Re:

No to pardon, já jen, že člověk by předpokládala, že když se někdo takto mocně žene ke kormidlu, tak se okamžitě pustí s vervou do práce a v takto výjimčené situaci si prostě pro jednou ty prázdniny odpustí...


Nepřihlášený uživatel

#38 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-27 08:13

#37: - Re: Re: Re: Re:

Co když se nežene ke kormidlu, ale jenom to bylo potřeba udělat. Nesuďte všechny podle sebe. Rozpočet byl zachráněn, a nyní jen běžné práce.

Ivan

#39 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 08:16

#36: Vladimír - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Prázdniny jsou pro žáky? Ano, ale máte děti, vnoučata? Nic Vám to neříká? Myslíte také na někoho jiného?

Linda

#40 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 08:18

#36: Vladimír - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet 

 Ať už měli prázdniny nebo dovolenou, tak je to fakt podivuhodný. Možná, že jsou od převratu 10.února zavedený na radnici nový formy práce. Vlastně práce ne,fuj, odpočinku!  :-))

 


Nepřihlášený uživatel

#41 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 08:22

#40: Linda - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Převrat tomu říkáte Vy. A dovolenou naštěstí nikomu upírat nemůžete.

Ivan

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 08:25

#40: Linda - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Po dobré práci, zasloužený odpočinek. Ne? :-))


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 08:35

#41: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

V žádné práci nedostanete dovolenou na týden tři dny po nástupu a nota bene v "manažerské pozici" a nota bene na druhou ne tři z pěti nejvýš postavených....  Svědčí to jen o tom, jaký k té práci mají přístup. V létě odjedou na dva měsíce na tábor?    A děti? Nevím jak je má staré pan Komprs, ale myslím že třicetileté děti od dvou ODSKarlíků by se už o prázdninách bez tatínka nebály :-)


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 09:12


Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 09:16

#43: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Takže jim vyčítáte "pouze" dovolenou. To je poněkud posun. Však on ten dojíždějící starosta tomu taky moc nedal.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-02-27 10:26



Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-02-27 10:37

#45: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Dovolená je to poslední, ačkoli trochu úsměvné to je, že si nově zvolení radní po pár dnech ve funkci odfrčeli na dovču :-) Na poznámku o dojíždějícím starostovi už nemá smysl reagovat...Pořád se tu dokola omílají ty stejné trapné argumenty. Jak již bylo několikrát řečeno, nikdo nikoho k souhlasu s peticí nenutí, tak si jí prostě nevšímejte!

Pedy

#48 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

2014-03-04 15:09

#21: Honza - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

Prosím, předložte důkazy, to bude lepší než tlachání na internetu.... Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Re: Rozpocet

2014-03-12 22:46

#24: Pepa - Re: Rozpocet

"Vadil mým zastupitelům. Dal jsem jim důvěru, a to mi stačí." - Stačit by vám to nemělo. Je strašně jednoduché se takto zříct zodpovědnosti, ale tím, že jste je zvolil, jste i Vy částečně odpovědný za jejich chování. Myslím, že je to obecný problém, že lidé z nějakého důvodu zvolí svého zastupitele (poslance,...) a pak si nezkontrolují, jestli ten opravdu hájí jejich zájmy.

Karel

#50 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

2014-03-18 19:34

#43: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozpocet

Ale jo, žádnej strach, já dovolenou bez taťky celkem zvládám a mimo to jsem ji měl už vlednu;-) Ale mamča jako učitelka má volno jen když jsou prázdniny. Přesto původně 5 denní, dlouho dopředu domluvenou dovču, zkrátil taťka na 3 dny a z toho to jeden den zabalil ráno a odjel do Tišnova řešit pracovní věci. Což mě bylo líto mamky, že se na to těšila a pak z toho byli vlastně jen 2 společný dny.

Myslím si, že to celkem svědčí o přístupu k práci, když si kvůli změně zkrátíte dovolenou o 2/5 a jeden den ze 3 denní dovolené jdete do práce.