Podporujeme zástupce ombudsmanky Stanislava Křečka


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-02-21 15:07

Pan Křeček řekl pravdu a to se zde nesmí a trestá

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-02-21 15:12

Stupidní petice od věčného petičníka.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-02-21 16:09

Pan Křeček jen vyslovil názor,který sdílí většina slušných,poctivých a pracovitých lidí této naší krásné vlasti.Nechci brát v potaz,který z vedoucích představitelů Ukrajiny je horším či zkorumpovanějším,ALE. Janukovič byl zvolen v řádných demokratických volbách za kontroly mezinárodních pozorovatelů,takže ti "demonstranti" vycvičení NATEM k řádění a vyvolávání nepokojů patří za silné mříže. Sami se prezentovali jako ti,kteří mají za sebou "demonstrace" (zločiny) v Lýbii,Tunisu,Sýrii k čemuž byli vycvičeni a placeni z fondů zločinné CIA a vlády USA.Amíci i EU už se třesou na to,kdy budou stát na hranici Ruské federace,mít možnost tunelovat a vykrádat nerostné bohatství této krásné země spolu s přístupem k moři a tím i Rusku.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-02-22 10:35

nou komet

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-02-22 12:31

#3: -

Jak můžeš ty blbe (stejné jako soudruhu) tušit co sdílí, nebo nesdílí ti slušní, pracovití a poctiví lidé? A ještě ke všemu většina??? Jinak patos jako prase. Jeden by si málem představil toho Plachtu jak mačká čepici. Naštěstí druhá půle příspěvku jasně ukazuje co za bolševickýho, demagogickýho dobytka seš. Naprostej hnus. A ještě si drze bereš do svý nevymáchaný komoušský držky poctivý lidi. To jste přesně vy, komoušský prolhaný kreatury. Zalez si někam do vaší buňky, tam si klidně vyhlaš třídní boj, přelešti si kopýtko nad obrazem sifilitickýho Klémy, ale zůstaň tam. Tady na tebe neni nikdo zvědavej.


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re: Ty jsi ale debil.

2014-02-22 17:22


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Re:

2014-02-22 18:19

#5: - Re:

Názorná ukázka duševní úrovně typického podporovatele ukrajinských "demonstrantů." Oduševnělost a inteligence sama. Amen...


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re:

2014-02-22 19:37

#7: - Re: Re:

Podle "hluboké" myšlenkové úrovně bych to viděl na ukázkového voliče fialového číra, patrně studenta z Třeboně. Ti nikdy nezklamou :-)


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re: Re:

2014-02-22 21:01

#7: - Re: Re:

Neoháněj se bohem, bolševiku. I když chápu, že bolševickej dobytek si klidně vezme do držky i Boha, pokud mu to pomůže...


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-02-23 00:59

Mám naprosto stejný názor !!!!
Je velmi smutné, že za projevený názor - se zase vyhazuje ale vlastně u nás již zase nic nového.
vuk

#12 Na Ukrajině fašisti provedli puč

2014-02-23 01:23

a násilím svrhli demokraticky zvolenou vládu. U nás si fašisti vystačí s omezováním svobody slova a skandalizováním těch, kdo vysloví pravdu. Zatím.

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-02-24 00:00

Kliknul jsem na link a už mi to píše, že jsem se podepsal. To je špatně! Jsem PRO DEMISI pana Křečka!!

Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2014-02-24 19:00

#13: -

Pozdě, už vám to nepomůže. Děkujeme za podporu a správný názor.