Petice na podporu vlády prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyče

Milan

#1 Tato petice

2014-03-01 18:10

Podepsal jsem petici, přitom vůbec nejsem fanda Janukoviče, spíše naopak. Ale je to legální prezident. Uzavřel smlouvu s opozicí, která ale byla likvidována jakýmsi mladíkem, jenž sebral mikrofon Kličkovi. Máme i demonstrace na podporu Ruska - Krym. Takže máme Majdan a nevím jaké další náměstí na východě Ukrajiny. Řešení je pouze v nových volbách a referendu. Podporuji právo na demonstrace, ale lze na základě skupiny demonstrantů shodit vládu? Mj., stávající ministr obrany je fašista, resp. zastánce nacionalismu.
Mgr. Milan Honusek, CSc.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-03-01 18:49

Tak dlouho rusofóbové foukali do ohňů na Euromejdanu v Kyjevě, až se výsledek dostavil.
Milan Honusek

#3 Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-02 10:22

Až později jsem si všimnul, že pod peticí není žádný podpis organizátora ani petičního výboru.
Anonymy nesnáším. A aby anonym požadoval podpis pod peticí...
Mgr.Milan Honusek,CSc.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-03-02 13:34


Milan Burger

#5 Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-02 13:42

#3: Milan Honusek - Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

Dobrý den, pane magistře, je každého záležitostí, jakou petici podepíše a jakou nikoliv. Petice je pouze určité vyjádření názoru, se kterým se petent ztotožňuje. Není proto důležité, oproti stížnosti zaslané na úřad, aby ji podepisoval. Podepíše ji jako petent, což bývá první podpis pod peticí. Nemám ve zvyku se schovávat za anonymitu a ke svému názoru se vždy hlásím.Děkuji Vám však za dodatečný podpis.

Přeji Vám hezký den.

Milan Burger

 


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-03-02 13:44

Obnovuji svůj podpis. Možná jsem já včera nenašel podpis autora, i když jsem ho hledal. Milan Honusek
Milan Honusek

#7 Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-02 13:51

#5: Milan Burger - Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

Já zase propaguji, aby se každý pod svůj názor (stanovisko) podepsal, tj. i pod peticí.

Vím, mám to se svým názorem v životě těžké. Ale stojím za ním. Mj., na mé fb stránce je komentář

ke grantům...

Milan Burger

#8 Re: Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-02 14:04


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-03-02 22:38

Podepsal jsem, protože západ nás předhodil fašistům a tisk už o tom nepíše.A teď přímo EU,USA podporuje UA fašisty a opět se o tom nepíše.Jestli mám věřit Němcům ,Francouzům atd. to už radši podpořím Rusy.

Nepřihlášený uživatel

#10 Prodejnost a pokrytectví...

2014-03-03 10:54

Tak kdo dá víc, tak na té straně budeme a Národ jde stranou?To co se děje u nás a ve světě není normální stav a je to horší a horší směrem na západ.Jediné Rusko se snaží držet ve správných kolejích(rodina a život na prvním místě, ochrana přírody, bez dluhů, nízká nezaměstnanost, prosperita- ideální udržitelný stav) a ostatní jen závidí a lžou sami sobě, že to co dělají je správné a přitom je vše naruby.Kdo chce a má rodinu pochopí.

Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re: Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-03 14:04

#8: Milan Burger - Re: Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

No tak to je jasný, že to podepíše kdejakej vylízanej "pohraničník"... Neprojdou, ty blbe.

Milan Burger

#12 Re: Re: Re: Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

2014-03-03 15:33

#11: - Re: Re: Re: Re: Proč jsem zrušil svůj podpis pod peticí

Je vidět, že znáš heslo pohraničníků. Musels mít řádně zelenej mozek, když tě to tak do dneška oslovuje.Naštěstí já jsem byl na straně těch, co jsou dnes vynášeni až do nebe, čili politicky nespolehlivej. Bývalí konfidenti, jako jsi ty, mě nemůžou vyvést z relaxu. Psals jistě anonymy kontrášům, což ti do dneška zůstalo.


Nepřihlášený uživatel

#13 Zde je další petice za "AntiMajdan"

2014-03-06 13:57

Už je zde pod peticí přes 3630 podpisů z 10 000 tisíc.
http://jednej.parlamentnilisty.cz/petition.php?id=2416