PRO REZOLUCI OSN O PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV, VČETNĚ V EXEKUCÍCH


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-03-29 08:34

je opět čas nápravy věcí lidských jak žádal už svého času Komenius, a my se opět svých práv vzdali

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-03-29 09:20

Prezil jsem jeden z nejstrasnejsích zlocineckých zákonú a to narízení vlády k provedení rehabilitace.To znamená v CR,zádnou práci,zádná práva,zádný domov a záné existencní moznosti.Po sérii techto opatrení samozrejme drzení v uzavreném zarízení pro paranoidne perzekucní bludy.No a nebo zivot jako bezprávný ilegál a otrok za moznost prezít demokracii.To samozrejme provázeno provokacemy a násilnými útoky.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-03-29 12:04

Vše co souvisí s lidskými právy souhlasím a podporuji.
znovuobnovme TREST SMRTI !!!

#4 VYSTĚHOVÁNÍ BEZ NÁHRADY - jménem republiky ?!

2014-03-30 11:18

Na přelomu let 1991 - 1992 začal v této zemi zločineckého OF VRAHA Havla a Klause s Malým,
platit genocidní zákon o možnosti vystěhování bez náhrady.
Dodnes kvůli němu sociální sebevraždou denně umírá minimálně jeden člověk,
či vzniká další bezdomovec !!!
Začátkem roku 1992 se i mně dostalo to "štěstí",
že OS v Kroměříži a KS v Brně
mne vystěhoval "bez náhrady" z vlastnoručně spolupostaveného domu (hodnota cca 5 milionů)!!!
Kolik lidí, na rozdíl ode mne, takovéto rozhodnutí muselo zaplatit svým životem ?!
Dovolím si opovědět, že statisíce !!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-03-30 15:35

Nevím zda pomůže petice - rád bych tomu věřil - ale již delší dobu stojíme se skupinou lidí proti exekutorskému i soudnímu teroru (a nejen na internetu)
Máme zájem se spojit s dalšími lidmi podobného ražení - mail je Jarda.Koncak@seznam. cz
Děkuji-nadvláda zlodějů, násilníků,podvodných, všeho schopných exekutorů a úplatných sebestředných soudců již musí - a definitivně - skončit

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-03-31 07:44

dobrá práce pane Toman a všechny co nejsou se současným stavem spokojeni bych prosila o sdílení...

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-03-31 11:04

Zlatí komunisti..............
Václav

#8 Exekuční hyenismus

2014-04-03 15:39

Exekuční hyenismus - 01

http://www.youtube.com/watch?v=fQLOXwAOJUg

Takto se chová české gestapo !!!
Parta špinavců co drancují domácnosti a vyhánějí nemocné lidi z rakovinou z jejich domovů!!!!
Špinavec Juraj Podkonický o generaci mladší šmejd a bude nás vyhánět.Nikdy nepracoval nikdy nic nevytvořil pro společnost......Takoví šmejd a bude brát spravedlnost do svých špinavých pazour...
Milan Novotný z Benátek nad Jizerou je jeho parťák.......Ne že koupil on to ukradl - jedná se o zločinné spolčení...........
Václav

#9 poděkování

2014-04-03 15:46

Chci vám moc poděkovat pane Toman....co děláte pro lidi,ještě jednou dík...

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-04-11 13:16

Jsme jediná země Evropy kde vládne tzv. exekutorsko-advokátská mafie a spolu s justicí nechává občany doslova terorizovat a okrádat beztrestně !! Porušování základních lidských práv a svobod člověka již musí jednou pro vždy skončit a "ti" kteří se na této genocidě podepsali musí být tvrdě potrestáni !

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-04-11 19:16

Už by měla nastat spravedlnost.

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-04-14 15:59

Vítám tuto iniciativu a doufám, že se připojí co nejvíce lidí. Lidská práva jsou v naší zemi soustavně a hrubě porušována. Základní práva, jako právo na zdraví, důstojný život, vzdělání... se nedodržují, Československo bylo rozbito zvůlí několika jedinců bez referenda... Vlasta Baloghová

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-04-19 12:10

No myslím že je již 5.min po 12,hodině ,ale snad se něco zachrání!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-04-19 15:26

To isté sa deje aj na Slovensku,rozbili prosperujúcu republiku aby mohly bezuzdne kradnúť.

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-05-10 10:01

V den 17.11.2012 jsem nejen já pochopil,že v ČR je demokracie pouze pro někoho a ten někdo nás pavládní Gestapo nechalo Urnou rozehnat na povolené demonstraci na Magistrále jako psy rok 89 se opakoval jen pro to,že jsme se konečně ozvali byla vládou a policií hrubě porušena Základní listina práv a svobod ano Ústava ČR zákon nejvyšší a to né jedenkrát ale mnohonásobně.Proto ta nechuť a nízká účast voličů u voleb.Ale nastává zvrat lidé pochopili kdo je na jejich straně a volí č.22 Úsvit přímé demokracie,která již předložila mnoho návrhů v parlamentu o referendu,odvolatelnosti a postižitelnosti politiků a mnohé další,které jim pavláda okamžitě smetla ze stolu.Lidé jsou v ČR zavíráni dál za svůj politický názor a to je jeden z důvodů ,proč jsem petici podepsal.

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-06-05 18:06

V jednotě je síla..snad se zadaří..
přihlášený Jan Cilich
Nepřihlášený uživatel

#17 Všeobecná výzva

2014-07-26 09:54

Dejte najevo svou vůli změnit stávající stav tohoto státu. Vykročte z mlčící většiny, která byla důsledkem většiny velkých problémů tohoto světa,včetně světových válek !Věř,že i menší problémy které se Tě zdánlivě netýkají mohou být jednou velmi důležité!Projev konečně svou vůli !!!

Přeji všem krásný den! Cilich


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-07-26 18:23

Jsou to velmi pravdivá slova, ale bude ještě dlouho trvat než se s tím něco začne dít. Jsem v invalidním důchodu v tzv. plném ID. Stát na nás šetří i na Úř. Práce s jejich příštipkami na bydlení,atd.,prostě darmo mluvit. Z druhé strany mi vydírájí majitelé domů, neboť bydlím v nájemním vztahu a neustále při vyúčtování mi počítají vyšší spotřebu než já sám spotřebuju, neustále mi započítávají položky, které já nemám ve smlouvě, atd. Prostě je v tomto státě po revoluci tolik špatného a zlodějny, že to nestačí jen tak v krátkosti si o tom něco napsat.
S pozdravem M.Palma

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-07-27 20:54

Exekutoři berou obrovské částky z nešťastných lidí,ti nemají odvolání,přjmy exekutorů jsou nad rámec slušného chování,proto je takových sebevražd,vláda k tomu jen mlčky přihlíží,kde to jsme?Uprostřed Evropy?Nebo v nějaké banánové zemi?

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-07-27 21:22

tento stát porušuje základní lidská práva,nezaměstnaných je tady skoro 600000 a stát s tím nic nedělá,politici si jen hrnou peníze do svých koryt

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-07-29 20:52

Exekutoři okrádají občany této republiky,sami si žijí jako prasata v žitě,někteří jedinci páchají kvúli nim sebevraždy,měl by se přijmout zákon,zakazující jim takové odměny,za co?

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-10-23 05:29

Podarilo se mi prezít jeden z nejhorsích zlocineckých zákonú a to narízení vlády k provedenú rehabilitace.To znamená v predstave Ceských úradú,zbavení vsech existencních mozností a drzení v uzavrenem zarízení jako osobu urcenou k nelidskßym pokusúm,které jsou v rozporu s mezinßarodními závasky CR.Samozrejme zbevení vsech sociálnich a jiných práv,zbavení majetku a znemoznení lékarské pomoci.Jeste ziji,protoze jiz ve své vlasti neziji.
Stezovatel

#23 Neucinna legislativa v CR

2015-08-07 08:47

Komunisticky chlapec na Msp je v klestich. On ted nevi co ma delat
Na jedne strane mocna soudcovska mafie a snaha o udrzeni Komunistickeho prava (znovuzavedeni v 31 Nd 316/2013 - ZMPS z 1963). 
Na druhe strane maminka u SdEU a tlak na zaimplementovani Evropskeho prava.
Ten synek zatim neudelal nic tak zavazne spatneho jako Pospisil s jeho kriminalnimi zakony (§5 ZMPS - Obchazeni zakona; dale srovnej §39 SOZ s §580 NOZ).
Synek by to mel ted vse predelat a on nevi, kde zacit!
Pomozte mu:
poklidnou demonstraci za zaimplementovani Umluvy ZLP a Evropskeho prava do legislativy CR!!!


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Exekuční hyenismus

2015-08-07 08:52

#8: Václav - Exekuční hyenismus 

 Zlodejsky zakon c. 120/2001 vypracoval zrejme Ministr Rychetsky v Zemanove vlade!

Anna Jakub

#25 Dobré ráno

2019-01-04 11:56

Dobré ráno,

Nabízím přátelské, vážné a rychlé půjčky ze svého soukromého kapitálu.

Já investuji své vlastní prostředky, protože prostředky mají omezený zdroj, maximální částku půjčky na 500 tisíc. Splátky do 5 let.

Ujišťuji si občanskou smlouvu.

Nabízím úvěr plně online on-line formality k podpisu smlouvy a platba hotovosti trvat až čtyři dny. Na zvláštní žádost se můžu osobně setkat se smlouvou.

 

Pokud máte zájem, obraťte se na adresu: annajakub.eu(A)gmail.com