Petice za dobrovolnost očkování v ČR

Monika

#1 podpořte prosím probíhající petici

2014-04-06 06:11

Paní Suchánková, jedna z nejsilnějších bojovnic za svobodnou volbu v očkování, provozuje petici zde:

http://e-petice.cz/petitions/petice-za-svobodnou-volbu-v-ockovani.html

Podpořte nás a sdílejte, je to boj, který dojde správnému konci!

Anonymous

#2 Re: podpořte prosím probíhající petici

2014-04-06 08:14


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-04-12 07:41

Již i v odborných kruzích je stále více pochybností o účinnosti a o neškodnosti dnešních
vakcín. Je stále více případů, kdy je zdraví dětí po očkování trvale poškozeno. Rodiče by měli mít
právo své děti takovému riziku nevystavovat.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-04-13 02:33

Mělo by se očkovat jen proti nemocem, na které zatím nemáme účinné léky (podle jednoho lékaře jen proti tetanu, tuberkuloze a záškrtu) a tzv. hexavakcína je už úplně zrůdná zvrácenost - takhle ohrožovat naše děti - hanba těm, kteří tohle prosazují bez našeho souhlasu a téměř násilím!

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-04-14 00:35

Vsem dekuji za podporu, moje dcera je opet nemocna, minuly tyden dobrala antibiotika a nyni znovu nemuze dychat a vypada to na bronchitidu... Uz jsem zoufala, dalsi hexu uz nedovolim i kdyby me meli zavrit, mala ma na dlouhou dobu uplne zniceny imunitni system... Lekarka mi navic jako jediny argument dokola opakuje, ze ji to nosi bratricek ze skolky... No to je tedy "lekarsky" argument, to bych sama nvymyslela... Nemel by se lekar spis ptat, PROC neustale neco chyta?

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-04-16 08:20

Věřím odborníkům, kteří prokázali škodlivost povinného očkování malých dětí. Nedávno i v TV říkali, že vakcína TAMIFLU proti slepičí chřipce je neúčinná.

Nepřihlášený uživatel

#7 Bez komentare:-(

2014-04-17 12:41


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-04-18 11:19

Ja zacinam davat cim dal tim vic na svuj usudek.. Po ockovani hexou ( obsahuje latku proti cernemu kasli) maji obe me deti tzv zadni rymu, proste jsou zahle nene, vytery bez nalezu, presto ted dcery potize vyustily v zapal plic...
Ja jsem po ockovani Adacelem ( proti cernemu kasli a tetanu) mela 4 mesice zadni rymu a 2x kasel, pomohla az cinska medicina a vincentka, na me deti zatim nezabira:-(

Podotykam, ze tetanovka je zobliga, tam nikdy zadne neprimerene reakce nebyly...

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2014-04-23 10:41

#6: -  

 Kterým odborníkům?


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Jiný úhel pohledu

2014-04-23 21:26

#9: Skeptik - Jiný úhel pohledu

http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/989

 

Sysifos, Mudr Elekova je opačný extém, leč diskuse o tom, zdali očkovat proti nemocem, které umíme běžné léčit už antibiotiky, je opravdu nezbytně nutné? Jestlipak jste naočkován proti chřipce? Já například pravou chřipku asi v životě neměla, ale nebojím se jí, dokonce si troufnu říct, že okolo mne se vyskytující případy naočkovaných lidí (přímo v rodině dokonce) mne usvědčují v tom, že pokud se naočkovat dám, tak teprve zažiju pořádnou chřipku! Čili proč začít dělat nějaké testy na nezbytnost očkování, když naočkovat všechny šmahem je vlastně lepší?

 

Proč připustit, že farmaceutická loby je silnější než zdravý lidský rozum a prachy vládnou světem, když je to valstně velmi pohodlné? No takže asi tak... hezký den přeji.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Jiný úhel pohledu

2014-04-24 22:02

#11: - Re: Jiný úhel pohledu

Uff, a ta antibiotika, která vás pak zachrání, ta vám nevadí - hlavně, že nadáváte na farmaceutickou lobby...

Mně se na odpůrcích očkování nelíbí, že stejně jako homeopaté a další šarlatání manipulují fakty. Např. pí Eleková v 0:50 http://www.youtube.com/watch?v=6m-8gyL8aII jmenuje údajnou "metaanalýzu Kochranovy komise, kterou si můžete vygůglovat". Nic takové samozřejmě neexistuje.


Nepřihlášený uživatel

#13 Odp na skeptika

2014-04-25 10:11

Spis jde o statistiku, kolikrat musely me deti kvuli zahleneni z ockovani na cerny kasel absolvovat lecbu atb? Kolikrat by musely absolvovat kdyz by onemocnely cernym kaslem? Reknu Vam to, kvuli zahleneni mela dcera respiracni potize, ktete de musely lecit atb jiz 7x je ji 11 mesicu... Zrejme bych riskla nedat ji nic z techto ockovani pred prvnim rokem, abych ji usetrila kazdomesicni lecby atb... Cili tu otazku byste mel polozit jinak. Navic ae tedy nepovazuji uplne za odpurce ockovani, spis se domnivam, ze by mela byt moznost svobodne volby ockovaci latky a motnost casove ockovani zvolit tak, aby dite dostalo sanci si nejdrive vybudovat imunitu prirozene. Neznam ve svem okoli dite, ktere by do veku 1 roku po ockovani nedostalo naordinovany leky jako Pamycon, Gentamicin, Amoksiklav nebo Ospen, Nurofen, Panadol, Mucosolvan, Spiropent, a pod. , je otazka, jestli by si tohle nrmohly neockovane deti do 1 roku veku odpustit? Nevime, protoze neockovat je u nas nezakonne a nikdo Vam takovy vyzkum neudela, kdo taky, farmaceutickym firmam se tak casta nemocnost hodi. Za lecbu respiracnich onemocneni svych deti uz jsem zaplatila tisice a to je jen hmotna ujma, co teprve utrpeni mych deti kdykoliv se kvuli velkemu zahleneni nemuzou bez Spiropentu poradne nadechnout?

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-04-25 10:15

Kvuli tomu aby dcera byla chranena do doby, nez absolvuje ockovani, jsme se s manzelem nechali ockovat, abychom ji nyni celkem rozsirenou nakazu cerneho kasle nedonesli domu. Moje vlastni reakce na ockovani mne privedla prave k uvedomeni, ze celkove zahleneni je prave z teto vakciny...

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-04-29 12:50

Tak mam dalsi vysledky, potrebna vysetreni, ktera podporuji moji teorii, vyloucena cisticka fibroza a vylouceno vzsjemne nakazeni kymkoliv z rodiny, vsechny vysledky vporadku!!!

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-05-08 09:43

No vida, vyloucen i reflux, tak ted by mne zajimal nejaky dalsi " odborny" argument lekare, ktery neni ani ochoten uvazovat o motnosti vedlejsich priznaku -zahleneni - jako dlouhodoba reakce na zahleneni...

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-05-21 11:29

Vše, co není v souladu s přirozeným přírodním vývojem, je NEzdravé! Děkuji :-)Radek.
Skeptik

#18 Re: Odp na skeptika

2014-06-09 09:34

#13: - Odp na skeptika Neznam ve svem okoli dite, ktere by do veku 1 roku po ockovani nedostalo naordinovany leky jako Pamycon, Gentamicin, Amoksiklav nebo Ospen, Nurofen, Panadol, Mucosolvan, Spiropent, a pod. , je otazka, jestli by si tohle nrmohly neockovane deti do 1 roku veku odpustit?

Si děláte legraci? Mám dvě malé děti, ale názvy žádného z těch léků jsem v životě neslyšel. Velmi mě mrzí, že máte dítě s chronickými respiračními potížemi, ale nevím, proč si myslíte, že mu očkování přitížilo.

Skeptik

#19 Re: Re: Jiný úhel pohledu

2014-06-09 09:37

#11: - Re: Jiný úhel pohledu Jestlipak jste naočkován proti chřipce?

 Ano, jsem očkován proti chřipce.

Co se týká toho, co vládne světem, tak dnes to jsou konspirační teorie (aspoň v té vyspělé části světa, v rozvojovém světě se řada lidí snaží přežít, co ti by dali za "zbytečnáů očkování)


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re: Odp na skeptika

2014-06-17 17:42

#18: Skeptik - Re: Odp na skeptika 

 

Mam to podlozeno vlastni reakci pred nekolika mesici. Konkretne na ockovani na cerny kasel.

Nepřihlášený uživatel

#21 Aktualni zpravy a vyvoj

2014-09-08 22:28

Tak mili podporovatele, ale i diskuteri mene zprizneni:-) pote co jsme zastavili ockovani je dcera jiz temer 5 mesicu zdrava, vyvoj se konecne dal opet do pohybu, nasli jsme spriznene duse v obci lekarske a s dalsim ockovanim budeme postupovat a zachazet velmi opatrne, tedy presne tak, jak by to melo byt vzdy po zrale uvaze a na zaklade pecliveho pozorovani reakci a zdravotniho stavu ditete.  

 

 


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re: Odp na skeptika

2014-09-27 08:47

#18: Skeptik - Re: Odp na skeptika 

 Verim, ze nazvy neznate, jakozto zena z ceskeho prostredi hadam, ze peci o deti prenechavate mamince a take proto si nazvy nepamatujete...

Pavel

#23

2015-01-07 21:44

Vnucovat pod pohrůžkami a zastrašováním tvrdými sankcemi, ale skrytý humanitními hesly o pomoci, lidem píchání čehokoliv do těla je sprosté a utlačovatelské. I kdyby to snad mělo pomoci tělu, je to prznění a znásilňování lidského, a obzvláště bezbranného dětského, ducha. Lidská bytost má právo o sobě rozhodovat a nemá právo rozhodovat o životě druhých pod zástěrkou tzv. "veřejně prospěšných" cílů. Pod zástěrkou "veřejně prospěšných" cílů dokázali utlačovatelé vtáhnout národy do zabíjení ve válkách. V tomto případě jde hlavně o dobré statistiky farmaceutických firem.


Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2015-01-08 10:18

#4: -  

Proti  tetanu a tuberkuloze léky existují, takže nelži!


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re: Re: Jiný úhel pohledu

2015-01-08 10:35

#12: - Re: Re: Jiný úhel pohledu 

 Proč bych měl ignorovat existenci antibiotik a "léčit" se vakcínou deset let dopředu, protože za deset let tu nemoc možná dostanu a možná také ne ?