Zrušení uvádění pohlaví

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zrušení uvádění pohlaví

Eliška Liška

#1 Rodné číslo

2014-04-20 14:45

Myšlenka je to chvályhodná, ale ten konec textu to kazí.

Petice argumentuje s použitím rodného čísla. Avšak dle § 64 odst. 2 zákona č. 111/2009 Sb., o základních registrech bude rodné číslo v této podobě zrušeno do 31. prosince 2025 a nahrazeno bezvýznamovým identifikátorem "číslo elektronicky čitelného identifikačního dokladu".

Pak mi ale přijde rozumnější argumentovat tím, že tento údaj je stejně veden interně v databázích základních registrů a v případě potřeby si ho necháte vypsat na evidenci obyvatel/CzechPointu (stát ho opravdu potřebuje znát kvůli jiným zákonům), jenom není třeba ho na dokladech přímo zobrazovat, protože pošťačce či knihovníkovi do toho skutečně nic není.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-02-04 18:24

Jedna věc je jistá.Většina odsuzuje a přitom netuší co a koho odsuzuje.Ida

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-02-04 23:11

Dobrý den řidiče, víte, čeho jste se dopustilo? Způsobilo jste závažný přestupek, jelo jste na červenou.

Já nerado a už to nikdy neudělám.

 


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-03-23 19:09

#3: -  

 :-D

ot 65

#5 Re: Re:

2015-03-24 19:54

#4: - Re:  

 jsem pro,jsme všichni ko...i a nebo k...y

Moudrý muž

#6 Neotravujte normální svět

2020-10-11 10:43

Vážení studenti, vaše problémy bych chtěl mít. Když se vás pár podivínů nechce přiřadit do kolonky žena nebo muž, můžete si udělat petici, kde žádáte vlastní kolonku s názvem: ,,podivíni,, ale neotravujte normální život a normální svět.

Moudrý muž

#7 Re: Rodné číslo

2020-10-11 10:46

#1: Eliška Liška - Rodné číslo 

Já myslím, že celá myšlenka petice je směšná. Stačí na pár dní zavřít vysoké školy kvůli pandemii a vidíme, jak blbé nápady napadají naše vysokoškoláky z nudy. To je naše budoucí generace?