Petice pro zachování napustěného rybníka Seberák

cikita
Nepřihlášený uživatel

#1

2014-05-20 06:20

Bylo by škoda aby tento rybník nebyl jako kdysy!!Chodila jsem sem s rodiči od mala.Prožila jsem u něj svojí velkou životní lásku,i jsme se u tohoto rybníku seznámili.Pro mě je to něco co nemůže zaniknout nebo neexistovat.Je tam krásně a vše co tam vybudovali patří k tomu.Chodím sem ráda a budu se vracet do konce svého života pokud mi to zdraví dovolí!!Tak lidé nespěte a podepisujte tuto petici.Co je můj příběh možná nic.Ale pro mě znamená mnoho aby rybník zůstal rybníkem tak jak je a má být.Udělat něco správného pro něco dobrého je snad samozřejmost všech.Halo lidé,kamarádi,známí co nás tam chodilo,randilo strávili jsme tam mládí hlasujte jako já!!Držím palečky a věřím,že se budu mít stále kam vracet.


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-05-20 18:52

Nehorazna drzost zlikvidovat posledni zbytky prirody kolem Prahy.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-05-26 11:14

Šla bych do televize, bez medializace se asi bohužel nic nezmění :(

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-05-26 20:37

I když nejsem z Kunratic,navštěvovala jsem rybník Šeberák.
Je mi líto.když hezké věci zanikají a místo toho se objevuje to čeho je kolem nás plno.
To znamená zase nové domy,kreré mohou stát úplně někde jinde.
Ale peníze vládnou světem.I když jednou tu bude vládnout jen vítr,déšt a ani to slunce tu nebude.
Aspoň tu nebude nikdo,kdo se bude muset dívat na ty megalomanské výplody.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-05-28 13:11

Tak to je bohužel smutný fakt, také bych byla pro, jít s tím do televize!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re:

2014-06-07 12:26

#5: - Re:

Sem pro znovu napusteni, na koupaliste seberak chodim skoro 30let a posledni leta s detmi,a moc se nam tam libi,je skoda takoveho koupaliste zrusit a stavet nanem,jako se zrusila Lhotka koupaliste,jeto az k placi co se deje....

 


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-06-09 16:16

Nechceme z Šeberáku zbohatlické domy, ani paneláky!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-06-13 12:15

snad zvítězí zdravý rozum a tu vopičáru nedovolí

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-06-15 00:01

Rybník Šeberák jsem navštěvoval s rodiči (a později i sám)již od čtyřicátých let minulého století - za války při absenci dopravy pěšky z Kačerova přes "Kunratický" les a vždy se mi tam líbilo. Pamatuji ještě původní restauraci, do které jsme chodívali na oběd i kabinky (tenkrát pokud se pamatuji za 10 Kčs na den)a vždy jsme byli spokojeni. Myslím, že je na čase, abychom se postavili "řádění" developerů klanících se bohu mamonu, nebo nám jednou zastaví i stráň na Petříně.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-06-16 18:54

Dobrý den, rybník Šeberák se stal v posledních letech našim rodinným výletním místem. Setkávali jsme se zde se svými přáteli. Naše děti se zde koupaly a užívaly sluníčka, koupání a skvělého servisu restaurace. Velmi jsme ocenily jak se okolí rybníka stále zvelebuje a pro nás hosty stále čekalo nějaké krásné překvapení, buď převlékárny, nebo nedělní vyprávené pohádky z rozhlasu. Velmi bychom ocenili, kdyby rybník Šeberák zůstal jak byl. Ke koupání nás lidí z okolí. A ne pro pár zbohatlíků, aby si žili na plovoucích domech.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-06-21 19:11

Dobrý večer, manžel by se rád pod petici podepsal, bohužel nemá mailovou adresu. Co s tím? Dík za radu.

Nepřihlášený uživatel

#12

2015-06-29 23:25

Chodil jsem na Šeberák už před rokem 1989 a chtěl bych tam chodit i v dalších létech