Děkujeme! Podpora policii ČR v boji proti extremismu v mešitách.

Děkujeme! Podpora policii ČR v boji proti extremismu v mešitách. / Oznámení / Poděkování a prosba od autora petice / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-05-18 18:59

Dopisy jsem odeslal, vážím si Vaší příkladné aktivity. Michal, Praha

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-05-18 19:57

Vojenské a policejní složky by měly být v pohotovosti, dokud není pozdě!

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-05-18 20:56

Jarmila Vejříková

Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2014-05-18 21:01


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-05-18 21:52

Díky za aktivitu.možná, že by nebylo na škodu napsat spíš dopis vládě a vyzvat je, aby na tenhle výbor nereagovala a respekt k islámským hodnotám nevyjádřila.
sadra

#6 Re:

2014-05-19 00:00

#5: -

to není absolutně špatný nápad!


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-05-19 00:38

S textem souhlasím,odeslal jsem. Uvidíme jak zareagují.

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-05-19 06:13

Islám a i sním i jeho vyznavače vyhnat za hranice české republiky!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-05-19 06:22

Zdravím, mail jsem chtěla poslat, ale pár adres je neplatných. Na zbytek jsem je poslala.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-05-19 06:53

To 9 - neplatná byla jedna, stačilo po .cz udělat čárku... Jinak za mne již emaily odeslány.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-05-19 07:03

Tak, mají to tam.
Sémík

#12 Odesílám!

2014-05-19 07:18

Děkuji za skvělý dopis. Připojuji ještě pár citací z koránu za Vaše vyjmenování jejich "hodnot", aby ten dopis nepůsobil jako spam a oni by tak nereagovali na valnou většinu.
Tleskám!!!

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-05-19 07:31

Naprosto souhlasím s vedením Austrálie. Nic nemám proti přistěhovalcům i ráda ji pomohu, ale neuznávám řešení, aby Evropa se dobyla vaginam žen muslimů. Podívejte se okolo Rakousko, Anglie, a další. Naprosto mi nevadí Vietnamci, kteří se přizpůsobují.

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-05-19 08:49

odesláno a doplněno o můj osobní názor:

 

S tímto dopisem se naprosto ztotožňuji! Cožpak jste tak zaslepení a nevidíte, jaké problémy mají s muslimy ve Francii, VB, Německu?! Chcete to u nás taky nechat dojít tak daleko?! Nejsem ani rasista, ani xenofob, nevadí mi Vietnamci ani jiné menšiny, žijící v ČR, které si přizpůsobili životu u nás, ctí naše zákony a nenárokují si různá privilegia. Nemám nic proti Romům, kteří se chovají slušně, několik takových rodin znám, s jednou se i přátelím, navštěvujeme se.

Ale islám vnímám jako velkou hrozbu pro celou Evropu, která, pokud mu bude ustupovat, se za pár desítek let dočká totální islamizace....

TOHLE CHCETE??!!


Nepřihlášený uživatel

#15 doporučuji přečíst si celé usnesení VVPC

2014-05-19 09:56

doporučuji přečíst si celé usnesení VVPC a nepropadat xenofobní hysterii

Výbor pro práva cizinců přijal na svém zasedání dne 15. května 2014 následující usnesení:

1. Výbor pro práva cizinců (dále jen „Výbor”) vyjadřuje znepokojení nad zásahem policie dne 25. dubna 2014 v muslimské modlitebně v Praze.
2. Výbor žádá policii o poskytnutí informací vysvětlujících důvody, formu a načasování tohoto zásahu.
3. Výbor žádá vládu, aby se v této věci, která se dotkla náboženského cítění, obrátila k muslimské komunitě s vysvětlením a ujištěním o respektu k jejich náboženskému cítění a hodnotám.
4. Výbor žádá vládu, aby se distancovala od xenofobních a populistických projevů v současné době přítomných v české společnosti.

http://www.vlada.cz/cz/ppov/rlp/aktuality/usneseni-vyboru-pro-prava-cizincu-ze-dne-15--kvetna-2014-118791/

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-05-19 10:09

Souhlasím v plném rozsahu.

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-05-19 10:28

Islám se už velmi dlouho profiluje jako nenávistná, vražedná a vraždící ideologie nemající ani s Bohem a ani s náboženstvím nic společného!

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-05-19 12:21

Jsem rovněž otřesena . Evidentně naši představitelé neví ,co je xenofobie. Jestliže budou takto pokračovat, brzy se to dovědí.Kdo neviděl pochody muslimů , kde jdou z dýkami a noži ato prosím ,v Rakousku. Při tomto pochodu dělají zářezy do hlavy malého chlapce, kt erý je evidentně vyděšený ,teče mu krev . Na jakési "pokojné muslimy " nelze spoléhat. Na co si Evropa hraje? Němci říkají:" V Česku ještě můžete něco říci, ale my už moc ne." Ustrašenost některých našich představitelů je už teď tak velká... A to je záměr těchto cizinců v Evropě. Mají se přispůsobit, nebo odejít. Střílí se děti, mučí ženy. Chlapci se učí nenávisti a střílení. Za i darované peníze se kupují zbraně. Teroristi jsou hrdinové. Malí chlapci mají opasky s náboji kolem pasu. Samozřejmě, že jsou i muslimové, kteří chtějí žít relativně v klidu.Ale, jen do té doby, než jim jejich spoluvěrci za konvertování k jinému náboženství a pomoci vezmou život. Dokud se nic neděje na mém dvorečku, tak je mi to jedno? Pak je už většinou pozdě. V Evropě nikdy multi-kulti fungovat nebude.

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-05-19 16:26

Souhlasím s tímto textem a dávám mu plnou podporu.Je otřesné že ,Indická ambasáda požadovala omluvu za zásah v mešitě ale ,za akt terorismu a podvracení státu a občanských svobod Čechům -není se schopna omluvit -Ale co je nepochopitelné je přezíravost a nevšímavost a ignorace,zlehčování tohoto stavu našimi politiky a vládou, poslanci. k tomuto stavu.Tak jak je to Kde domov můj ???

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-05-19 17:29

Díky za formulaci dopisu, odesláno.

Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2014-05-19 17:42

#9: -

Adresy fungují a jsou správné, ale někde mezi nimi chybí čárka, takže jsou propojené , čárku je třeba doplnit!!

 

LFCFAN92

#22 STRČTE SI VAŠI DEBILNÍ PETICI DO ŘITI, RUSÁCI

2020-03-07 14:40

TOTO JE DALŠÍ, PETICE PRORUSKÝCH KONSPIRÁTORŮ. TÁHNĚTE VY ŠMEJDI DO RUSKA ZA PUTINEM !!!!!!!!

SLÁVA UKRAJINĚ !!!!!!!!  HRDINŮM SLÁVA !!!!!!!!!!!!

Слава Україні! Героям слава!