proti konání Rally Vrchovina 2013, konkrétně RZ Mýtinky – Návary

Neutrální občan

/ #25 Re:

2013-04-05 15:36

#1: -  

 

#8: Mihal - Rally

  bod  1    je  u  vás  blbost  . -ano  kde  se  umírá  je  te  špatně  tak  třeba  zrušte  myslivce  tam  se  umírá  ve  velkým  , protože  se  postřílí  atd. zrušte  fotbal  - hokej   poslední  dobou  je  už  plno  mrtvích taky  atd.   Jinak    kdyby  lidi  dodržovali  pokyny  pořadatele na  rallye   a  nehráli  si  na vesnický  frajery já  tu  bydlím  a  po  mě  potopa     ve  vsi  taK  BY  BYL  KLID  A  BEZ  SMRTÁKŮ vis  nedavno   .

bod  5  SCHVALOVÁNÍ  a  seznamování  PŘEDSTAVENSTVA  ,  -   které  jste  si  zvolili  v  obci  .   ŚCHVALOVACÍ  A OZNAMOVACÍ   povonosti     dává   pořadatel    minim. 4-5 měsíců před  závodama  VŠEM  ORGANIZACÍM  - policie , obecný  úřady  ,  cestáři  ,  majitelé  podemku    ,  majitelé  silnic  ,  lékaři  atd  a  je  jich  ještě  plno  .  .2.3  měsíce  před  závodama  se  všechny  povolení  dají  dohromady  a pošle  na  FAS ,  nebo  FIA   atd.ŽÁDNÝ  14  DNÍ nebo  5  NEDĚL jak  se  tu  nepřesně  píše . 

OSTANÍ  BODY  -  musím  se  jen  smát  ,  chcte  něco  kritizovat   a  nerozumíte  tomu  ani  nevíte  o  závodech a  její  organizaci  NIC    . Například  - nesvedu posoudit   ,  nesvedu posoudit  ,  atd.   Vy  kritizujete  jen  co  chcete   ,  jako  na  vesnici  u  piva  ,  tam  je  lidí  chytrých  . 

Já  jsem  třeba  rád  ,  že  se  to  tady  jede  , aspon  tu  není  nuda ,  důchodci   tu  srandu  neudělají   . Jinak  vám  to  vysvětlím  osobně  známe  se  dobře  .