Záchrana cirkusů se zvířaty


Nepřihlášený uživatel

/ #12

2013-07-13 21:35

Tuto petici jsem podepsala protože vím že cirkus bez zvířat by nebyl ten pravý cirkus nebylo by to prostě ono.Zvlastní zkučenosti vím že pokud je se zvířaty zacházeno dobře a bez žádného násilí to jest formou hrou jako je tomu v cirkuse Jo-joo tak v tom nevidím vůbec žádný problém proč by zvířata nemohla vystupovat v cirkusech.Pokud se zvířata chovají přirozeně tak jako volně v přírodě tak proč by to nemohly ukazovat i při vystoupení lidem.Zvířata v cirkuse jsou další členové cirkusové rodiny stejně tak jako když my obyčejní lidé máme své mazlíky doma a snažíme se je také něčemu naučit aby sme se pak mohly pochlubit svým známým a přátelům.Je to pěkné když člověk vidí při vystoupení to zvíře jak ho to baví a těší ho to když mu lidé tleskají za jeho pěkný výkon(viděla jsem to při vystoupení na vlastní oči)jinak bych to netvrdila že tomu tak je.Můžu jmenovat alespon tři cirkusy kde to tak chodí je to cirkus Jo-joo,cirkus Berousek a Sultán i cirkus Humberto a jiní...a proto jsem pro zvířátka v cirkuse bez nich to prostě nejde.s pozdravem andra z Chebu.