Proti Romům v Otrokovicích


Nepřihlášený uživatel

/ #18

2013-11-07 18:52

dobrý den, koupila jsem si byt na Finančním úřadě Otrokovice, budu 25 let splácet. Už tak tu bydlí hodně romů, s kterými to tu je šílené. Když jsem byla vynadat ve 2 ráno sousedům romům, že mé děti nemůžou kvůli jejich randálu spát, že jdou do školy, tak mi vyhrožovali, že mi podřežou krk!! A Pozor-byty, ve kterých tu bydlí a pobírají dávky na bydlení, nejsou zkolaudované, takže pobírají dávky nelegálně!! ale to starostovi nevadí. Ať se ke mě starosta na 14 dní nastěhuje a má takové sousedy, jako my!! pak by se možná zamyslel nad tím, co mele, a to, že jsou bezproblémoví (zdejší romové), už by ani pan starosta nevypustil z ,,úst" !! A to chce vedle do baráku nastěhovat další?? my nemáme samoživitelky nárok na nic, na přídavky (protože jsem pracující), na bydlení, na dávky. oni mají všechno kvůli tomu, aby nebylo podezření z rasismu. A starosta je chce podporovat??? ať si je nastěhuje k sobě!! Vždyť je tu nová školka!!! vím, že vše musí jít přes starostu, a peníze dělají své, ale pokud nedostane majitel zrekonstruovaného domu souhlas města, nemůže z toho být ubytovna (není ubytovna= může si sem nastěhovat koho chce, ale daný podnájemník nedostane soc. dávky na bydlení, protože který ,,bílý občan" má 14 tisíc na pronájem bytu 2+1, jako se platí tu na finančním úřadě??!!!!!! nejde to z kapes romů, ale z nás, daňových poplatníků. A že jsou nepřizpůsobiví?? Lež!!! Přizpůsobili se absolutně výhodám našeho státu - nedělat= brát dávky. Nedáte? Udáme Vás z rasismu...