Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra


Nepřihlášený uživatel

/ #15

2013-12-28 21:44

I na Silvestra by se to v pohodě obešlo bez pyrotechniky..Sama potkávám i malé děti,5-6 let,které se "bouchací kuličky" snažily zapálit zapalovačem nad hlavičkou cc3.letého dítěte..bez dozoru rodičů samozřejmě,máme tu případy ohluchlých pejsků po házení pyrotechniky (celoročně),pyrotechnika se tu házela z oken na procházející lidi,za staré lidi,do kočárků..Dále jsme tu řešili případ,kdy manželka romského koordinátora Romana Slivky otevírala v našem panelovém domě dveře od bytu svému dítěti,(cca 7 let..),aby si na patře mohlo házet opět zábavnou pyrotechniku zvanou "bouchací kuličky",nejen rány po celém domě,ale zápach spáleniny a kouře,že jsem po příjezdu do našeho patra myslela,že mi hoří byt..a policie??Ta mi sdělila,že pokud nemáme ve Stanovách družstva,že v uzavřeném prostoru se nesmí pouštět pyrotechnika,tedy nic porušeno není..obecné ohrožení se tu prostě neřeší..případy jsou z Volfovky,ze sídliště Máj,Českých Budějovic a jsou uvedené i v Petici na nečinnost romského koordinárora Slivky z roku 2012.