Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra


Nepřihlášený uživatel

/ #10

2014-01-24 19:56

souhlasím se všemi komentáři..sama jsem byla v bydlišti svědkem,(sídliště Máj,ČB),kdy starší dítě,cca 5.leté,zapalovalo bouchací kuličku přímo nad hlavou cca 3.letému dítěti..když pominu manipulaci se zapalovačem,kde pyrotechniku děti vzaly,nepřítomnost jejich romských rodičů..většina zdejších provozujících pyrotechniku je "sociálně slabá",ale stovky dělobuchů a světlic a tedy i tisíce korun zaplatili daňoví poplatníci..i tady jsou případy pejsků od petard hluší,bydlíme kousek od chovných rybníků,chráněné krajinné oblasti..moje kočičky a pejsek se dávají do přijatelného psychického stavu dlouhé týdny po prosinci,ale mají i trénink celoroční,kdy tu v menší míře jsou rány z pyrotechniky neustále.Koncem a začátkem roku se nedá ani s nimi vyjít ven,rány celodenně i do noci.Čelíme atakům pyrotechniky hlavně na pejskaře s pejsky,ale z oken jsou házeny i za důchodce a maminky s kočárky..Sama mám zkušenost s nepřizpůsobivou rodinou v našem panelovém domě,kde matka otevírala svému cca 7.letému synovi hlavní dveře bytu,aby si mohl házet bouchací kuličky na protilehký byt..nejen šílený hluk,zápach,a veřejné ohrožení,ale i nezájem policie situaci řešit,pokud nemáme zákaz pyrotechniky v uzavřeném prostoru domu ve Stanovách družstva..