za opět čistý vzduch na Zálabí v Nymburce

Frustrace Zmar

/ #6 Dotace

2014-04-03 05:19

Zajímalo by mě, jestli firma AZOS dostala dotace od státu, EU na to, že spustí provoz kataforézní zinkovny,... v černé(podle slov jednatele firmy)průmyslové zóně Nymburk Jih. Jestli dostala dotace na vytvoření nových pracovních míst v regionu. Oni tam pracují nějací lidé - ale zná je někdo z Nymburka? Většinu zaměstnanců firmy AZOS tvoří na černo, otrocky pracující Rumuni, Bulhaři! Zajímala by mě motivace některých zastupitelů města, kteří jsou jednoznačně na straně firmy. Dostali, dostávají úplatky ? Já jsem přesvědčen, že ano. Město ( jeho obyvatelé ) z firmy AZOS nic nemá. Firma AZOS má přece sídlo v Praze = daně platí Praze, ne Nymburku. Nemohu si pomoci, ale podle mě dostal ( dostává ) někdo, a není to jen jeden člověk, nemalé peníze za to, že hájí zájmy firmy AZOS. Takového člověka bych pak nechal zlinčovat. A nebo by stačilo, aby musel týden nepřetržitě dýchat vzduch vycházející z továrny AZOS. Efekt by byl stejný - umřel by tak jako tak. Jenomže žijeme v "právním" státě - právo je vymahatelné pouze penězi,... Takže jemu se asi těžko někdy něco stane, asi nebude nikdy odhalen. I když některé indície jsou více než jasné.