Přejeme si zachování záchranné stanice Drosera na Bublavě

Lenka Hlaváčková

/ #107 Re: Re: Re: Vyzva

2014-04-11 19:46

#103: Josef Chlouba, clen sdruzeni Drosera - Re: Re: Vyzva

Pane Chlouba, mě rozhodně nic nepohoršuje na tom, že se členové sdružení drosera distancují od výhružných mailů a jiných zpráv vůči vedení obce. Pohoršuje mě celá tahle "šaškárna". Celá drosera vláčí obec tiskem, rozhlasem, internetem, akorát na ní kydá špínu, jak drosera je svatá a dělá všechno skvěle a bezchybně a jediná špatná je obec a nejvíc zřejmě starosta, který evidentně kde komu leží v žaludku a drosera už s tím myslím nemá mnoho společného. Na jednu stranu očerňujete obec a na druhou stranu se distancujete od výhružek mailem či jinak.. Přijde mi to vážně směšné. Ano, bráním "protistranu", protože ze strany drosery to rozhodně není vše tak čisté a zalité sluncem jak se pořád tvrdí, čímž se z drosery dělá ta "ublížená" a z obce ta "špatná, zlá a zákeřná", která neumí nic jiného než házet klacky pod nohy těm kteří zde něco budují. Jak jsem zde již napsala: NIKDO neupírá droseře její záslužnou činnost a je skvělé s jakým nasazením se o zvířátka staráte, ale kdyby si každý v tomhle státě dělal co chce a navíc i načerno, to by to tu brzo vypadalo.. Ale samozřejmě ať kdo chce podporuje svým názorem co chce, je to svobodné právo každého člověka. Nikoho nebudeme škrtat ani cenzurovat. Do "hystorie" bych se nerada vracela, protože z toho by na mě mohla přijít hysterie :-)