Přejeme si zachování záchranné stanice Drosera na Bublavě

Lenka Hlaváčková

/ #116 Re: Re:

2014-04-19 08:51

#115: Josef Chlouba, clen sdruzeni Drosera - Re:

Hned mě napadlo že jste to psal vy, jen jsem nepochopila smysl toho sdělení. Ráda hájím pravdu a nestydím se za to. Také si myslím že s Vámi nemá smysl o čemkoli diskutovat. Jste přesvědčen o své pravdě a o tom, že Drosera nikdy nijak nepochybila, škoda že jste nepřišel také na zastupitelstvo, pan Fišer by Vaši podporu jistě ocenil. Rozhodně si nemyslím, že jste divný člověk, hajíte svou pravdu, jste o ní přesvědčen a na tom přece není nic špatného. Každý má nárok na svůj názor. Ale mohl jste jej přijít vyjádřit na včerejší zastupitelstvo. A rozhodně si nemyslím, že já a obecní zastupitelstvo jsme jediní kdo zastává stejný názor. Jen to spousta lidí nahlas neřekne. A já sama jsem nikoho kdo se k petici vyjádřil neznevažovala, je to každého věc. Jen jsem vyjádřila lítost nad tím, jak snadno se spousta lidí v téhle zemi nechá zmanipulovat jednou dobře udělanou reportáží na tv Nova, která byla udělaná tak aby z ní obec vylezla jako ta špatná, i když tvrdíte, že obě strany se měly možnost vyjádřit, když starosta v reportáži řekl jednu větu a utnuli ho a zbytek 1,5 minuty dlouhé reportáže mluvila druhá strana. To je opravdu vyrovnané. Znevažovat můžu pouze lidi, kteří se k tomu všemu vyjádřili anonymně a tak sprostě a hrubě že už to víc nejde.