Zachovejme železniční stanici Praha-Bubeneč

Hanka

/ #84 Re: Toto nam poslali z Ropidu! Cetli vubec o co nam jde? Co jim na to odepsat?

2014-08-30 20:59

#56: JD - Toto nam poslali z Ropidu! Cetli vubec o co nam jde? Co jim na to odepsat? 

 Vážení,

pravidelně (tedy denně) jezdím na této trati - nádraží Bubeneč jsem občas využívala, ale ne pravidelně a z Hradčanské jel autobus 131, který měl zastávku přímo před nádražím - ideální spojení. A tak se přiznám, že jsem nepochopila posunutí zastávky o pár metrů....?

Dnes jsem (ze zvědavosti) použila novou zastávku Praha-Podbaba :-( Tramvají z Vítězného náměstí na konečnou - a jak dál... nikde žádné cedule, kde je nová zastávka?, tak jsem bloudila... Bylo po 20. hodině, už se stmívalo a já šla tmavou špatně osvětlenou ulicí, později bych se tam určitě bála... Musela jsem se zeptat na cestu lidí, které jsem potkala - vůbec to nemá návaznost na městskou dopravu... :-( Když jsem konečně našla cestu (uprostřed staveniště) byla jsem hrozně zklamaná... Asi dvoumetrový perón a zábradlí k nedokončenému asi podchodu, odpadkový koš, u kterého bylo hovínko od psa a to bylo všechno - hrůza! Světelná tabule - nesvítila, tak jsem tam stála a čekala... - ani žádný hlásič, abych věděla, jestli přijíždí ten správný vlak...

Velké zklamání! přišlo ještě pár lidí, kteří použili tuto zastávku a jejich názor byl stejný!

Nádraží Bubeneč je veliká škoda!