Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!

wbusch

/ #80 eutotále

2014-11-02 11:24

#25: Dejv - NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Krásná práce ty kapitalisto,důchodce nechej vklidu dožít.20tis. důchod berou jen takoví jako si ty,proto si můžeš dovolit asi kupovat značkové a drahé věci?Nebo tě sponzorují právě ty návštěvy z US a Kanady?Vypadá to že tady máme dalšího zastánce NWO?Jsi zřejmě mladej ale pěkně hloupej,nesleduješ svět kolem sebe kámo.Kolik ti bylo v roce 89 a kde si se flákal ty?Sepisujete petici?aby se vám to nevymstilo?Zemana jsem nevolil ale co se týče toho Ruska a Číny tak budte bez obav,má daleko více info než kde kdo a ví co dělá.Jinak aby si nekřičel,já pracuji 250-280h měsíčně za min.mzdu 10tis a pozor,bez zákoných příplatků +190kč na den diety.Jinak stát ti bere více jak 50%tvé mzdy na daně takže proč bych já měl teda živit stát když vím že v důchodu budou chtít takoví jako ty abych si to hodil?Rád bych tě potkal až příjde tvůj čas,přinesu ti taky lano.Kde berete ty numera,80% obyvatel?to snad néééé,Oslovených bylo jen kolik?170 osob?Měli by jste všichni raději hledat všechny ty co rozkradli tuto zemi a kde mají uloženy money?Zeptej se tvého Karlíka jak přišel ke svému majetku a kdo byli jeho předkové a co je vlastně Karlik zač,zveřejni a chtěj aby ho zvolili za našeho všepána :-)Ty a tobě podobní jste obyč pošuci a štváči,rozvraceči a vyvolávající nepokoje a války.Nepocházíš náhodou ze západní UA ? Tak teda "at žije EU,US" I¨Love you magory jako si ty.:-)