Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!

JN

#76 Re: Smutek Sira Wintona

2014-11-02 11:12

#1: Jan Šinágl - Smutek Sira Wintona 

 Pane Šinágle, přečetl jsem si Vaši snůšku nesmyslů, ve které navrhujete tvrdé postoje na základě nepodložených a smyšlených argumentů. Nemám zájem exihibovat formou peticí , ale chci vyjádřit svůj zásadní nesouhlas s Vaši peticí. Doufám jenom, že tak přízemních a nenávistních lidí jako jste Vy se moc nenajde . Podpisy jako Tydýt Eurohujer, Ovčan Švarcenberkomil, Jiří Jánošík a další smyšlená jména jsou jen odpovědí na Vaše bludy uvedné v petici a  jasně naznačují co si lidi o Vás a Vaši petici myslí. 


Nepřihlášený uživatel

#77

2014-11-02 11:13

jako signatář ch77 jsem zděšen z jednání dvou posledních presidentů. je mi už 68 let a po nuceném vystěhování v rámci akce asanace 81,jsem už nevěřil na návrat. po 89 jsem se vrátil a za pana presidenta havla se mi vrátila důvěra v lid této země. po druhé klausově volbě a první zemanově, jsem tu víru ztratil. copak to lidi nevidí? oba jsou bolševiky až do morku kosti a dělají z národa idioty. jsme nakonec opravdu jen národ křupanů, buranů a skloněných hlav, který své hrdiny zakopává (mašínové, píka, horáková a spousta dalších) a jen se na nich přiživuje? je mi smutno, doufal jsem, že tato připosranost tento národ opustila. asi ne.
fr vídeň-lovosice

Nepřihlášený uživatel

#78

2014-11-02 11:15

Nevěřím, že prezidentské a parlamentní volby jsou demokratické. Prezident ČR je už několik desítek let jen poslušnou figurkou mafie, která řídí z politického zákulisí tento stát!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 11:22


wbusch

#80 eutotále

2014-11-02 11:24

#25: Dejv - NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Krásná práce ty kapitalisto,důchodce nechej vklidu dožít.20tis. důchod berou jen takoví jako si ty,proto si můžeš dovolit asi kupovat značkové a drahé věci?Nebo tě sponzorují právě ty návštěvy z US a Kanady?Vypadá to že tady máme dalšího zastánce NWO?Jsi zřejmě mladej ale pěkně hloupej,nesleduješ svět kolem sebe kámo.Kolik ti bylo v roce 89 a kde si se flákal ty?Sepisujete petici?aby se vám to nevymstilo?Zemana jsem nevolil ale co se týče toho Ruska a Číny tak budte bez obav,má daleko více info než kde kdo a ví co dělá.Jinak aby si nekřičel,já pracuji 250-280h měsíčně za min.mzdu 10tis a pozor,bez zákoných příplatků +190kč na den diety.Jinak stát ti bere více jak 50%tvé mzdy na daně takže proč bych já měl teda živit stát když vím že v důchodu budou chtít takoví jako ty abych si to hodil?Rád bych tě potkal až příjde tvůj čas,přinesu ti taky lano.Kde berete ty numera,80% obyvatel?to snad néééé,Oslovených bylo jen kolik?170 osob?Měli by jste všichni raději hledat všechny ty co rozkradli tuto zemi a kde mají uloženy money?Zeptej se tvého Karlíka jak přišel ke svému majetku a kdo byli jeho předkové a co je vlastně Karlik zač,zveřejni a chtěj aby ho zvolili za našeho všepána :-)Ty a tobě podobní jste obyč pošuci a štváči,rozvraceči a vyvolávající nepokoje a války.Nepocházíš náhodou ze západní UA ? Tak teda "at žije EU,US" I¨Love you magory jako si ty.:-)

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 11:31


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 11:35


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 11:37



Nepřihlášený uživatel

#84

2014-11-02 11:39

Souhlasím s touto peticí,s odstoupení Zemana z funkce prezidenta.Je jen naší ostudou

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 11:55


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:00


Bob Senklár

#87 Skvělá ukázka

2014-11-02 12:07

novinářských, kulturních a jiných frustrátů, hledající viníka a mající potřebu neustálým nadáváním se aspoň trochu připomenout a trošku zviditelnit. Docela ubohé.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:10


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:11


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:15


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:18


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:22



Nepřihlášený uživatel

#93 Re:

2014-11-02 12:24

#21: Vojtěch -  

 Všetkým Čechom závidím ich prezidenta Miloša Zemana  !!!  Počína si skvele :)


Nepřihlášený uživatel

#94 KEDY DOZREJETE, ČESI?

2014-11-02 12:25

Zeman je inteligentný a rozhľadený človek, a ako ho tak pozorujem od 89. roku, konzistentný vo svojich názoroch a postojoch. Vždy nimi dráždil konformistov, ktorí poklonkovali moci. A bolo jedno, či to bola neostalinská moc z Východu, alebo či je to teraz táto, poklonkujúca mocným, vyvážajúcim "západné hodnoty".  Autori protizemanovských petícií sú takí istí tlieskači, ako boli tí, čo kedysi vypisovali otvorené listy do Rudého Práva proti rozvracačom republiky.  A žiadali pre nich prísne tresty, najlepšie povraz. Možno to ani vtedy nerobili všetci len z karieristických dôvodov, lebo sa báli nezaradiť do šíku; možno sa aj vtedy medzi nimi našli takí, čo to robili z presvedčenia  a z vlastnej obmedzenosti. Českým snobom by bolo príjemnejšie hrdiť a bodkovaným motýlikom predstaviteľa "českej " šľachty, aby bolo vidieť, že český národ nie je len taký hocaký plebs pochádzajúci z moravských sedliakov, ale že má modrú krv. Knieža s narkolepsiou pripomína tak trochu toho dobrotivého kráľa z českej filmovej rozprávky, čo si nevedel rady s neposlušnou dcérou, ktorá sympatizovala s poddaným ľudom a šla makať do kuchyne do susedného kráľovstva ako nejaká Anna proletárka. Ešteže to nakoniec dobre skončilo, a hoci si nevzala toho zlého Žigmunda, predsa len skončila v urodzených kruhoch toho princa z demokratického kráľovstva ( zrejme "V. Británia/USA).:))

Najnovšie som stratila posledné ilúzie o niektorých "umeleckých osobnostiach". Do roku 1989 si umelcov/hercov, režisérov, spevákov-rockerov ľudia stotožňovali s akýmisi druidami, chodievali si k nim po rozumy, hoci cez nich iba hovorila nadčasovejšia múdrosť autora v pozadí -  tí ľudia či ich nasledovníci stále podliehajú pocitu, že sú akýmisi národnými mysliteľmi a ješitnosť im nedvolí, aby dokázali reálne zvážiť váhu svojej mienky. Chválabohu, dnes je skoro nulová.


Nepřihlášený uživatel

#95 Re: Re: Re: Re: Skvělá ukázka

2014-11-02 12:26

#92: - Re: Re: Re: Skvělá ukázka 

 Teď ses přiznal, naftalíne.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:26


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:26


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:28


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:29


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-02 12:32