Zajištění základních podmínek pro výuku dětí ZŠ Černošice


Nepřihlášený uživatel

/ #8 Re: Lucie Janášová

2014-11-23 22:56

#5: Alena Srbova -  

 Vážená paní Srbová,

za sebe, jako rodiče ,mohu říci,že můj zájem o dění ve škole ovlivnily mé děti,které chodí domů nespokojené,což dřív nebylo.Děti vypráví,jak jim nepřišel do hodiny žádný suplující učitel  apod.Je tam obrovský zmatek a to by nemělo být.

I já jsem nesouhlasila s nástupem paní Lisnerové do této školy na základě mnou zjištěných informací o této osobě ještě před jejím nástupem.Člověk,který má více pracovních míst nemůže nikdy dělat jednu věc pořádně.Dala jsem paní ředitelce šanci ji poznat a šla na všechna setkání,která pro rodiče byla uspořádána.Paní ředitelka umí výborně mluvit,ale to je asi vše.Mne tedy nepřesvědčila.Možná je výborná pro marketing školy,ale školu jako takovou nemůže zvládat,už jen pro svojí nepřítomnost ve škole a dále nezvládáním práce s počítači,což je v dnešní době základ.

O dění  ve škole se spolu se svými kolegyněmi zajímáme už celý měsíc.Hovoříme s ostatními rodiči o situaci v ostatních třídách a věřte mi,že je toho hodně ,co se ve škole děje,nebo i neděje.

Vše jsme již přednesly na zastupitelstvu a požádaly ŠR o schůzku.Tam jsme předaly písemnou formou naše dotazy a teď čekáme na odpovědi.Na ŠR přišlo vyjádřit svoji nespokojenost  24 učitelů a mezi nimi i ti,co ( zatím) neodcházejí.

Toto je má zkušenost a je na každém,aby si udělal svou vlastní.

Děkuji Vám za Váš názor.